Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Iedzīvotājus satrauc “virinātājs”

Iedzīvotājus satrauc “virinātājs”
Foto: no Facebook
22.05.2019 16:56

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Otrdien kāda sieviete sociālajos tīklos izplatīja ziņu, ka autoostas rajonā guvusi izbīli no “mētelīšu virinātāja”. “Esmu rīta trieku dabūjusi, ejot ar meitām uz autobusa pieturu, ceļā uz bērnu dārzu! Mīļie vecāki, autoostas rajonā, uzmanieties no noauguša vīrieša zilā, pagarā pufaikā – virinātājs!” ziņo sieviete.

Kāds cits iedzīvotājs aprakstam atbilstošo vīrieti nofotografējis. “Bildē redzamais vīrietis noteikti ir viņš,” apstiprina satrauktā mamma. “Par notikušo ziņoju policijai, taču šodien arī mana draudzene stacijas rajonā piedzīvojusi to pašu. Labi, ka mana meita notikuma brīdī spēlējās ar pieneņpūkām un vīrieša “dārgumus” neredzēja. Turpat blakus taču ir izglītības iestādes.”

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informāciju apstiprināja. “Kāda sieviete telefoniski informēja par to, ka iepriekšējā dienā Liepājā, Dzelzceļnieku ielā, viņa redzēja vīrieti, kurš, paverot mēteli, atkailinājis dzimumorgānus. Šī informācija ir pieņemta zināšanai, taču to vairs nav iespējams pārbaudīt.”

Policija aicina ikvienam iedzīvotājam nekavējoties informēt Valsts policiju vai Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju par šādiem gadījumiem vai citiem likumpārkāpumiem. Policijas darbinieki sola saņemtajai informācijai pievērst pastiprinātu uzmanību.

 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)