Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 19. jūlijs

Vārdadiena: Digna, Jautrīte, Kamila

Izraisa sadursmi ar tramvaju  (31)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | sadursme | xl sala | klaipēdas iela

  • Komentāri (31)
  • 0

Komentāri (31)

  • 08.12.2017 18:17 Ziņot

    tīri neitrāls

    Tagad jau jaunos BMW SUVos brauc visi, kam nav slinkums. Ja prātiņš nav, tad arī Lambo sasitīs.

  • 08.12.2017 18:19 Ziņot

    Vaņka

    Ko tas tramvajs brauc, kad beha lido?

  • 08.12.2017 18:21 Ziņot

    BMW draiveris

    Atkal Bumerists! Neivēroja trambaju vai?

  • 08.12.2017 18:21 Ziņot

    Avellitto

    100% tramvajs vainigs, nav ko braukt pa sliedem ja beha lido...

  • 08.12.2017 18:28 Ziņot

    besi

    Tas krustojums ir debīls, un tramvajs ari vnk mauc, gan jau redzēja behu, bet gruti bija piebremzēt, bet jā, beha pati vainīga

  • 08.12.2017 18:39 Ziņot

    Jedrjana

    Mašinu kupil, prava kupil, jezģiķ ņikupil

  • 08.12.2017 18:48 Ziņot

    Olīvija

    Biju lieciniece avārijai. BMW vadītājs bija apstājies pie STOP zīmes, bet uzsākot braukšanu, neredzēja tramvaju, kurš bija ļoti tuvu.

  • 08.12.2017 19:15 Ziņot

    Pailots

    ...sākot no 15€ ...arī ziemā.

  • 08.12.2017 19:24 Ziņot

    to Olīvija

    Tā jau domāju, ka cirvis. Kā tur tramvaju var neredzēt?

  • 08.12.2017 19:35 Ziņot

    to Avellitto

    Pareizi, tramvajam nav jābrauc bembju tuvumā, bet tāpat jālido... Bembi saņurcīs aploksnē ielocīs un Tolmetam nosūtīs :)

  • 08.12.2017 19:35 Ziņot

    to Avellitto

    Pareizi, tramvajam nav jābrauc bembju tuvumā, bet tāpat jālido... Bembi saņurcīs aploksnē ielocīs un Tolmetam nosūtīs :)

  • 08.12.2017 19:39 Ziņot

    Lietpratējs

    Tāds smuks, jauns X5... Žēl mašīnas. Labi, ka nav cietušo, un varēja beigties arī daudz sliktāk. Vienīgi nesaprotu, kā cilvēks var būt tik neuzmanīgs un nesaudzīgs - kaut vai pret savu auto.

  • 08.12.2017 19:47 Ziņot

    Lt.Šveiks

    Ja tev mazs krāniņš.brauc ar bmw

  • 08.12.2017 19:56 Ziņot

    Triperdonskis

    Debīliķu valstī jau STOP zīmes ir pirmais risinājums visam. Otro vietu dala 2m radiusa apli un guļošie policisti.

  • 08.12.2017 20:26 Ziņot

    Avellitto

    to Lietpratējs

    kas tur smuks, parasts, jauns, standarta bmw x5 ar bezgaumigiem diskiem...!?

  • 08.12.2017 20:52 Ziņot

    To Lt.Šveiks

    Tev laikam cerbers tāds, ka trīs reizes ap kāju aptīts.

  • 08.12.2017 21:23 Ziņot

    Avellitto

    Pavliks

    es braucu ar launo, rietumvalstu auto... a tu vari braukt ar lada un moskviw...

  • 08.12.2017 21:30 Ziņot

    44

    šodien ar āmariem pilnas ielas , paraasti arī pagriezienus nerāda , bet kautkur pa ausu galam dzirdējis , ka pie stopzīmes jāapstājas , bet kas tālāk darāms protams āmaram nav palicis prātā , laikam iedomājies , ka pārējiem priekšrocības beigušās, rezultātā bummm, tramvaja vadītājs protams nebremzē , jo redz ka āmars pie stopzīmes stāv , nevar taču katrreiz gaidīt pašnāvnieku.

  • 09.12.2017 00:23 Ziņot

    Simona

    Ļoti “precīzs” avārijas laiks norādīts -īsi pirms 17:00. Precīzāk būtu-īsi pēc 16:00. Redzēju avāriju, paspēju ieiet veikalā iepirkties, aizbraukt uz bērnu dārzu pēc bērna un, atpakaļ braucot, vēl pat policija nebija ieradusies!
    Un tramvajs bremzēja, bet diemžēl atradās pārāk tuvu!

  • 09.12.2017 04:22 Ziņot

    k,,,

    Tadiem tiesibas uz muzu nost.Ja jau tranvaju neredz,tad tur kautkas ar veselibu klibo.Daziem atsaldeniem ta izdaritu,pilseta butu brivaka izbraucamaka,un parejiem par macibu,nelidot pa pilsetas ielam.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!