Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 16. oktobris

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Kārtējā sadursme ar tramvaju  (46)

Atslēgvārdi tramvajs | satiksmes negadījums

  • Komentāri (46)
  • 0

Komentāri (46)

  • 14.03.2018 22:11 Ziņot

    Liene 89

    Tas jau sen bija zināms, ka visi tramvaju vadītāji ir debīli

  • 14.03.2018 22:15 Ziņot

    opa

    kam tad sarkanais? ja visi brauc

  • 14.03.2018 22:20 Ziņot

    Ka tad

    Pilnībā piekrītu iepriekšējam komentāram! Tur tiēšām pie stūres sēž cilvēki , nu manuprāt ar nepabeigtu pamatskolu. Ar kaut kādu atpalicību. Tie ir reāli fakti , šie vadītāji ir savā veida neaptesti.

  • 14.03.2018 22:29 Ziņot

    auers

    Tas jau sen bija zināms,ka braucot ar auto pārāk daudzi žvankst pa mobilo,tad nevar redzēt ne tramvaju,kur nu vēl kaut kādu štrunta luksaforu!

  • 14.03.2018 22:30 Ziņot

    Raimo

    Tramvaja vadītāja kursos, laikam, māca, ka priekšroka ir tam, kas zvana zvaniņu...

  • 14.03.2018 22:30 Ziņot

    binga

    Esmu novērojis,ka konkrētajā vietā autovadītāji tiešā brauc kā teļi un tā nu šāda avārija bija tikai laika jautājums.

  • 14.03.2018 23:27 Ziņot

    kartupelis

    šodien pat viens debīliķis gandrīz ietesa drimbulī pretējā virzienā braucot... īsti nav saprotams kā var drimbuli nepamanīt...

  • 15.03.2018 05:44 Ziņot

    Interesanti

    Un atkal tieši tas pats tramvajs, kurš saskrienas!

  • 15.03.2018 06:37 Ziņot

    propper

    Tas ir skrējēj tramvajs!

  • 15.03.2018 07:13 Ziņot

    LiepajNieks34

    Nu,man tadas avarijas liek domat tikai to,ko redzu. Tramvaja vaditaji ir neadekvati,lido ar tam metala baanishiem,un tik zvnana znaninja. Pat pie kurzemes,kad izkap no tramvaja,tur nevar redzet uzreiz,vai tev ir zalais,gribi iet pari,tie mudaki taure,ka sirds lec ara,ta vieta lai pebremzetu.

  • 15.03.2018 07:32 Ziņot

    Impis

    Piedodiet, bet cik debīlam ir jābūt lai nepamanītu tramvaju?????

  • 15.03.2018 07:50 Ziņot

    Labrīt.

    Labrīt visiem pamuļķiem, kuriem pat nepietiek prāta paklusēt, pirms publiski izrādīt savu tupumu. Ja esiet tik stulbi, ka neredziet tramvaju, tad būtu vismaz uz zīmēm skatījušies un CSN mācījušies.
    Staigājiet kājām, ja nav smadzeņu, varbūt būsiet izvingrinājuši kājas.

  • 15.03.2018 07:56 Ziņot

    binga

    Impi, un cik debilam ir jābūt lai neredzētu svetaforā sarkano?

  • 15.03.2018 08:09 Ziņot

    purene

    un atkal tas pats tramvajs?-tad jau vaditajs vainigs!

  • 15.03.2018 08:15 Ziņot

    uh

    Pieļauju ka šajā posmā tramvaji noteikti nesās ar lielu ātrumu un autovadītājs redzot ka viņam deg zaļais brauks neskatoties ka priekšā iespējams var būt šķērslis. Citus variantus autovadītājs nepieļauj.

  • 15.03.2018 08:20 Ziņot

    Mīļie šoferīši

    tur tas krustojums ar luksoforiem attiecas arī uz jums! Cik nav redzēts, ka pie sarkanā no Jūras ielas puses nesas mašīnas, pat nepiebremzējot. Pāris dienas atpakaļ arī viens "krutais" nesās pāri, gandrīz notriecot gājējus. Labi, ka viņš tomēr paspēja nobremzēt, jo uz pārejas jau atradās cilvēki.

  • 15.03.2018 08:20 Ziņot

    Zevs

    Nu man jau liekas ,ka tie debīlie ir autovadītāji...Redzu katru dienu ,ka kāds infantīlis nopircis tiesības un nemāk ne ceļa zīmes ne to kuram ir priekšroka. Tie kas brauc Liepājā ar mašīnām, laikam no liepājas nav izbraukuši. Jo redzams , ja uz ceļa notiek izmaiņas, autovadītāji krīt panikā, kā slīkstošā Titānikā.

  • 15.03.2018 08:26 Ziņot

    Aldaru ielā

    pie poliklīnikas katrs otrais autovadītājs mauc pa vienvirziena ielu ārā uz Jelgavas ielu. Te gan derētu padežūrēt policijai jo apdraud arī pārējos satiksmes dalībniekus!

  • 15.03.2018 08:47 Ziņot

    Sunhuivcai

    Lielākā daļa tramvaju vadītāji ir morāli taureņi, jo domā, ka ir dievi uz savām divām dzelzs strīpām!
    Tajā krustojumā(no Lielā dz.puses uz Rimi) ir izrakkņāts, un lai nepaliktu bez riteņiem, ir jāšķērso krustojums lēni-tas nozīmē-iebraucit pie zaļā signāla, tu brauc pāri izrakumiem tik lēni, ka jau ir paspējis zaļais nomainīties uz sarkano. Un redz-tramvajists iedomājies, ka ir viss kolosālākais-mauc virsū, jo redz-viņam tak zaļš!
    Vēl divi piemēri:
    1. Rīgas ielas/Dzelzceļnieku iela-pagrieziens pa labi uz Dz.c.ielu-labajā pusē skatu aizsedz žogs!Cik reizes jau nav bijis, ka lēni škērsojot sliedes, trambulis burtiski lido virsū no aizsega un zvana savu zvaniņu!
    2. Turpat tālāk-Dz.c.iela/Brīvības. Kreiso pusi aizsedz atkal žogs! Tieši tas pats-trsmvaji reāli lido no aizsega un zvana savus kalu zvanus!
    Reāli gribās aizbraukt uz nākamo pieturu, iekāpt un noslānīt tos pi***us! Bet laikam jau pieeja pie tramvajista bij liegta-tik caur mazu csurumu...ceru, ka šo lasa tramvajparka vadība...

  • 15.03.2018 09:17 Ziņot

    Redzēju

    Zvaniņš jāzvana, jo ir autoambīļi, kas neredz tramvaju pat neregulējamā krustojumā, parasti izbraucot no mazāka celiņa. Tomēr akmens arī tramvaju vadītāju dārziņā, jo ne reti viņi brauc vienkārši pie sarkanā un viss. Pie Kurzemes vēl apstājas uz gājēju pārejas visā garumā

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!