Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 23. aprīlis

+10°C
Vējš: DA 5.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Georgs, Juris, Jurģis

Kundze ar „Opel” nedod ceļu tramvajam  (30)

Atslēgvārdi policijas sniegtā informācija | satiksmes negadījums | tramvajs | lielā iela

  • Komentāri (30)
  • 0

Komentāri (30)

  • 21.03.2019 12:15 Ziņot

    Makaveli

    Kur ta Liepājas Rinkēvičveidīgie.... kas teiks...ka sieviete pie stūres..... :D

  • 21.03.2019 12:22 Ziņot

    Es

    Nu, jopt.... Nu kā? Nu kā var neredzēt tramvaju? Pilnīgi lauki. Katru dienu redzu auto vadītājus, kurus, vienkārši, nedrīkst laist satiksmē.

  • 21.03.2019 12:24 Ziņot

    delus

    nu un kā tad tur īsti ir? pa kreisi jānogriežas no sliedēm vai nē?

  • 21.03.2019 12:27 Ziņot

    12345

    Ja nav zīmes,tad jānogriežas pa kreisi no sliedēm. Ja ir zīme,uz sliedēm nav ko meklēt.

  • 21.03.2019 12:57 Ziņot

    >>Esam

    Pričom te lauki, durik? Ar tādu attieksmi tu esi stulbāks par jebkuru laucinieku :)))

  • 21.03.2019 14:01 Ziņot

    44

    kārtējais sievišķis atkal izcēlies ar savu stulbumu , priekš kam sievišķim spoguļi ? laikam kā mameko saka, zerkalo vidņevo zada, latviski spoguļi lai redzētu pakaļu

  • 21.03.2019 15:58 Ziņot

    bmw55

    Pensijas vecuma sievišķis pie auto stūres , ir kā aukstais ierocis. Kara laikā tādus droši var sūtīt ienaidnieka teritorijā.

  • 21.03.2019 16:28 Ziņot

    44,

    Liepājā ātrāk vajag tos jaunos trambajus !

  • 21.03.2019 17:14 Ziņot

    @hell

    44, atklāšu Tev noslēpumu- Tev vairs nav ko zaudēt, ar saviem komentiem jau sen atpakaļ pats esi sevi degradējis, trubaļot vecais!

  • 21.03.2019 17:20 Ziņot

    Tālavs Taurenājs

    Nu bet viss kārtībā! Galvenais ka nav promiles.
    Smadzeņu aizmiršana mājās netiek sodīta.

  • 21.03.2019 17:43 Ziņot

    ludzu

    pasakiet kā tur ir drīkst vai nedrīkst nogriezties.Redzu ka daudzi tur mauc pa kreisi.

  • 21.03.2019 17:48 Ziņot

    Bet lūdzu,

    griezies kaut 3x dienā. Tikai pirms tam pārliecinies, vai pa asvaltu netuvojas trambajs, a to sasitīs lupatās tavu niknēmu :)))

  • 21.03.2019 17:55 Ziņot

    Ddd

    Būtu bijusi uz sliedēm un tramvajs pakaļa būtu ieskrējis, tad varētu stāsti kādi nemākulīgi tramvaja vadītāji pa Liepāju braukā, tagad savas muļķības pēc baros apdrošinātājus daudzu gadu garumā. Patiesībā tur vajadzētu nolikt profilaksei policistus. Varbūt pat 50 procenti tur no automašīnu brauktuves nogriežas. Pāris sodu un klusais telefons visu Liepāju apzvanis, un kādu laiku satiksmes noteikumus tad ievēros

  • 21.03.2019 18:22 Ziņot

    Gaidaam

    Kad stulbie ielas remontprojektetaji saliks ziimes?!!

  • 21.03.2019 18:31 Ziņot

    ceļš

    Tātad – skaidrojums. Ja braukšanas joslas kreisajā pusē vienā līmenī ar to atrodas tramvaja sliedes, tad pa kreisi jānogriežas no kreisā malējā stāvokļa, kas ieņemts uz tā paša virziena tramvaja sliedēm. Ja krustojumā joslu skaitu un nogriešanos regulē ceļazīme, tad uz tramvaja sliedēm uzbraukt aizliegts. Uzmanību! Otrajā teikumā atslēgas vārds ir "vienā līmenī". Ne velti sliežu šķērsošanai paredzētā vieta smuki izlikta ar atšķirīgu bruģi.

  • 21.03.2019 19:10 Ziņot

    Ddd

    Ceļš paskaidro tagad man tādām mulkim. Sen tas laiks kad liku tiesības un daudz kas vēl mainās katru gadu. Es saprotu par to vienādo līmeni, bet par to smuko atšķirīgo bruģi man nepelec. Ko tu ar to biji domājis.

  • 21.03.2019 21:06 Ziņot

    Es Liepājniece

    Nabaga pensionāre ,vajag labāk savos gados braukt ar sabiedrisko transportu!

  • 22.03.2019 05:58 Ziņot

    propper

    UN IERUNĀJĀS TAUTA KURA LIETO JAUNĪBAS ELIKSĪRU!

  • 22.03.2019 10:07 Ziņot

    zābakam ceļam ,

    bruģa līmenis ir augstāks tikai tapēc ka pēc mēneša mauks pēdējo asfalta kārtu un līmeņi izlīdzināsies.

  • 22.03.2019 10:33 Ziņot

    Kantainais

    jāsaka ,ka tā ir totāla cūcība--tik daudz tramvaju saradušies ,ka opelītim nav kur braukt..bet nav ko ķērkt un nosodīt ,kas pats bez vainas ,lai met to pirmo akmeni..)):::))))

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!