Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 19. oktobris

Vārdadiena: Drosma, Drosmis, Elīna

Liepājā automašīnas sadursmē ar tramvaju traumas guvis bērns  (16)

Atslēgvārdi ceļu satiksmes negadījums | sadursme | traumas | bērns | valsts policija

  • Komentāri (16)
  • 0

Komentāri (16)

  • 01.10.2019 12:44 Ziņot

    Es

    Piedodiet, bet cik debilam ir jābūt, lai saskrietos ar tramvaju tik atklātā krustojumā?

  • 01.10.2019 13:14 Ziņot

    Bbb

    Kārtējais gadijums kad neskatas uz ceļu runajot pa telefonu vai čatojot. Un kā tik mazu bērniņu vispar var vest bez sēdeklīša un nespradzēt. Jebkurš vecāks zin ka mazie tapat nevar mierā nosēdēt

  • 01.10.2019 14:52 Ziņot

    brr

    Publicēt foto

  • 01.10.2019 15:17 Ziņot

    Widow

    Situācija pēc skata, jau bija absurda, bija skaidri redzams ka centies paspēt pārbraukt sliedes tramvaja tuvumā. mašina manuprāt vairs nebija lietojama, trieciens autovadītāja druvīs un slīpi stumts uz priekšu ar nolauztu priekšējo riteni. Nu stulba rīcība sacensties ar tramvaju, bet neviens neņem to vērā. virziens no centra puses uz autobusa staciju. cerams ka šī bija laba mācība viņiem, un tika sveikā cauri ar pārsistu galvu mazajam, jo viss varēja būt sliktāk! Laime, nelaimē!

  • 01.10.2019 16:00 Ziņot

    liecinieks

    Kapec žurnalisti neraksta ka ta mašina izvairijas no sadursmes ar veceni kura bija iskrejusi uz ceļa un mašinai bija divi varianti braukt virsu vai griest sturi uz saniem.visi ir tik gudri ka lasit ir pretigi

  • 01.10.2019 16:19 Ziņot

    to liecinieks

    Iela ir bruģēta, tur nemaz ātri normāls cilvēks nevar pabraukt. Ja brauc ar saprātīgu ātrumu, nerunā pa telefonu, var izvairīties no neparedzamām situācijām.

  • 01.10.2019 19:09 Ziņot

    To liecinieks

    Es pa to ielu ar 60 braucu vnm

  • 01.10.2019 19:13 Ziņot

    44

    sievišķu stulbumam nav robežu , paskriet zem tramvaja ir liela māksla , pāris gadu atpakaļ bija bilde , kurā sievišķis ar auto bija uzjājies uz lielceļa malā iebūvētas aizsargbarjeras , arī tas prasa zināmas mākslinieciskas iemaņas . Tie visi ir sievišķu talanti , tāpēc ja redzu sievišķi pie stūres , mudīgi taisos garām , lai netiktu iesaistīts sievišķu izraisītajos satiksmes negadījumos. Atceros pašu traģiskāko skatu gadus 20 atpakaļ , apstājos lai paskat'tos vai nevajag palīdzību , jo bija tikko noticis satiksmes negadījums , ceļa malā stāvēja vieglais auto , bet uz lauka gaziks ar s/mucu , autiņā bija beigts sievišķis un vējstikls nošļāks ar viņa smadzenēm , kuras vēl tecēja uz leju , bet aizmugures sēdekli bērns , par laimi dzīvs ... vispār trūkst vārdu , ja nevar saprast , kā ar auto jābrauc nu ko lien pie stūres.

  • 01.10.2019 20:33 Ziņot

    to 44

    pēc tevis teiktā var izspriest, ka sievietes, kas neprot braukt, tas ir tāds īpašs cilvēka paveids. Muļķības. Braukt vai nu prot, vai nu neprot, vai nu noreaģē, vai nu nenoreaģē, turklāt situācijas uz ceļa ir ļoti dažādas, dzimums tur neko neizsaka, tāpat kā auto marka tur neko neizsaka. Nav tādas šoferu kategorijas - sievietes, bembisti, auģāri, penši - avārija ir izņēmuma gadījums, tā nekad nav tendence.

  • 01.10.2019 21:23 Ziņot

    Pēdējam komentāram

    Protams, ka ir tādas šoferu kategorijas. Kāda vienlīdzība? Nav tādas un nekad arī nebūs. Kā apļos uzvedas sievietes vai penši un kā pārējie? Vai, piemēram, tādos krustojumos kā Esperanto un Brīvības iela?

  • 01.10.2019 21:30 Ziņot

    Pēdējam komentāram

    Tad sanāk, ka tā tāda sakrītiba vien ir, vai ne? Jebkuram tāda situācijā varēja tā gadīties. Iebraukt neredzamā tramvajā. Pats jau arī neesmu nekāds eņģelis. Sanāk gan pārkāpt atļauto ātrumu gan arī šad un tad steigties, mazliet agresīvi braukt. Bet pie stūres galvenais ir pārliecība. Ir jābūt drošam par sevi. Sievietēm, diemžēl, vairāk piemīt uztraukums, nedrošība no kā arī veidojas daudz avārijas. Nedroša sieviete kura uz šosejas velkas aiz autobusa var būt par iemeslu arī kāda cita cilvēka avārijai. Un vispār. Kā var tik bezatbildīgi braukt kad auto sēž divgadīgs bērns bez sēdekliša.

  • 01.10.2019 23:11 Ziņot

    Dita

    Sieviete ar visu baidīšanos, tomēr tiek līdz mājām! Vīriešiem ir visādi...
    Pēc statistikas smagās avārijas, tomēr Vairāk izraisa vīrieši.

  • 01.10.2019 23:33 Ziņot

    Dits

    Nu labi labi, tika līdz mājām. Tikai šoreiz bez auto...

  • 02.10.2019 08:39 Ziņot

    LIepājniece

    Kāpēc neviens nerunā par tramvaja vadītājiem , kas sēž telefonos?Vecajos Padomju laikos tramvaja vadītāji signalizēja, ja redzēja satiksmes draudus..izvairījās no sadurmses..tagad.,.reti dzirdu tramvaju signalizējam..

  • 02.10.2019 08:39 Ziņot

    Eldorado

    Interesanti - ja uzraksta objektīvu komentāru par pilsē vadību, komentārs bieži tiek dzēsts. Šeit savukārt ir vairāki cilvēka cieņu aizskaroši un pēc dzimuma diskriminējoši komentāri, kas būtu pelnījuši, ka to autorus sauc pie atbildības, bet tie portāla darbiniekiem likušies absolūti pieņemami un publicējami.

  • 02.10.2019 08:55 Ziņot

    Tramvaja vadītājs apdraudēta profesija

    Tramvaja vadītāja profesija ir apdraudētības riska grupa. Nezini kāds idiots brauc ar auto nopirktām tiesībām. It sevišķi izceļas bābas kas steidzas pi mīlniekiem runā braucot pa telefonu, krāsojas

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!