Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Liepājā no dzīvokļa izņemts bez uzraudzības atstāts zīdainis

Liepājā no dzīvokļa izņemts bez uzraudzības atstāts zīdainis
Foto: liepajniekiem.lv
28.11.2019 11:33

LETA

Trešdien, 27.novembrī, Liepājā no kāda dzīvokļa izņemts bez uzraudzības atstāts zīdainis, kurš nogādāts sociālajā aprūpes centrā, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības policijas analītiskās nodaļas priekšnieks Kaspars Vārpiņš.

Ap pulksten 18.10 Liepājas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu dzīvojamo namu dzīvokļiem Toma ielā bez uzraudzības esot atstāts aptuveni sešus mēnešus vecs zīdainis, kurš jau apmēram trīs stundas raudot. 

Ierodoties notikuma vietā, kaimiņi norādīja uz dzīvokli, kurā esot zīdainis. Pieejot pie dzīvokļa durvīm, bija dzirdama bērna raudāšana un uz klauvējieniem neviens neatbildēja, stāstīja Vārpiņš.

Piesaistot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, likumsargi iekļuva dzīvoklī, kur guva apstiprinājumu aizdomām par to, ka zīdainis atstāts bez uzraudzības.

Dzīvoklī viens pats atradās apmēram sešus mēnešus vecs bērns, bet viņa māte, 1981.gadā dzimusi sieviete, nebija sazvanāma. Zīdainis pēc mediķu apskates tika nogādāts sociālajā aprūpes centrā, kā arī informācija nodota bāriņtiesas darbiniekiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)