Pirmdiena, 3. augusts Augusts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

M. Ķempes un Ganību ielas krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme

M. Ķempes un Ganību ielas krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme
Foto: Aculiecinieks
08.07.2020 18:35

"Kurzemes Vārds"

Šodien ap pulksten 17.20 ceļu satiksmes negadījums noticis M. Ķempes un Ganību ielas krustojumā, kur saskrējušās divas automašīnas – “Mercedes-Benz” un “Volvo”.

Pēc avārijas stundu bija slēgta tramvaju satiksme. Cietušu cilvēku negadījumā nav.

Foto galerija

19 komentāri

2020-07-08 18:46

Warum??: Kas par idiotismu stundu čakarēties?! Pavāc lūzni malā,lai tramvajs var braukt. Bet nē.. :D

2020-07-08 18:56

pudelis: Tiešām ,,saskrējās divas automašīnas "Mercedes-Benz" un "Volvo"?
Nemākuļi, - vai nu jāliek pieturzīmes, vai arī vārds "divas" ir lieks!

2020-07-08 19:20

beko: vairāk par 1 mašīnu stundā tie "putni" samērīt nemāk, nu nesanāk nekādīgi, obidn, slušaj, da?!!1

2020-07-08 20:03

Ans.: Ja godīgi, tad dēļ sava stulbā plānojuma un ne visai atjautīgo vadītāju dēļ, krustojums pamazām paliek par melno punktu.

2020-07-08 20:12

???: tas krustojums ir totāls mēsls,kurš lohs viņu plānojis?

2020-07-08 20:42

Warum??: Tajā krustojumā tramvaju luksofori ir tikai dekoratīvi. Ja tie degtu atsevišķi no parastajiem, būtu mazāka iespēja tramvajam saskrieties ar auto, kas griež pa kreisi.

2020-07-08 20:55

Kamnegadās: Neuzmanība un tas arī viss.... Mercedes griežoties pa kreisi uz Ventas ielu dodot grīdā pat nepārliecinājās vai kāds nebrauks taisni pa Ganību ielu. Volvo pievērstu uzmanību, ka gājēju luksoforā, jau 8 sekundes deg sarkanais signāls, zinātu, ka jāspiež bremze.

2020-07-08 22:39

E: Ja butu paši redzējuši un dzirdējuši blīkšķi bus vainigs

2020-07-09 01:12

KKK: >>>
Ans.: Ja godīgi, tad dēļ sava stulbā plānojuma un ne visai atjautīgo vadītāju dēļ, krustojums pamazām paliek par melno punktu.
------------------------------------------------------------------------------------
SATIKSMES PLŪSMAI JĀBŪT organizētai tā ,lai jebkurš autovadītājs bez liekas minstināšanās ,vadoties pēc zīmēm uz ielām un krustojuma gaismām ,varētu normāli braukt..JEBKURŠ !!!
ja nedaudz pavēro bezmaz jebkuru __sfetaforoto""krustojumu ,tad visai ātri paliek skaidrs kur ir kļūdas --atlikušais tikai tehniskas dabas jautājums kļūdas izlabot ,lai uzlabotu satiksmi un tā būtu droša.
Piemērs totālai deģenerācijai --Robežu un Ūliha ielas krustojuma ieprieksējo gadu avārijas---nekas drošībai darīts nav--taču ir uzlikts
sensors ,kurš fiksē katru ,kurš izbrauc uz sarkano gaismu>>
tad ar paŗliecību var apgalvot ,ka speciāli ,noziedzīgi radīti sarežģīti krustojumi ,kuri strauji samazina kā transporta ,tā gājēju drošību.
Un šis jau līdzinās noziegumam.!!

2020-07-09 07:03

amen: Oh...
nu vāks, es nezinu, kā, taču tur ir iespēja saskrieties.
pāris gadus atpakaļ arī dodoties uz darbu, tajā pašā vietā, tikai vēl ieskrienot stabā saskrējās 2 auto.. Crazy. Bet var. :D

2020-07-09 07:55

Eva: Tākā avārija notika mūsu acupriekša,tad varu teikt vienu ja Mercedes vadītāja būtu izvērtējusi situāciju nevis spiedusi gāzi ,kad Volvo uzsāka braukt pie zaļās gaismas,tad nebūtu arī avārijas. Volvo vadītājs un blauksēdētājs uzreiz izleca no auto,jo sadursmes rezultātā uzsprāga gaisa spilveni un salons bija pilns ar dūmaku. Pēc sadursmes uzreiz no Mercedes blakus sēdoša krēsla izleca puika un ātri kādam zvanīja satraucies. Tā bija sekunde trieciens un Volvo uzreiz sāka tecēt škidrums no apakšas.

2020-07-09 11:26

MV: rekomendēju--MB ""vadītājai"piespiedu kārtībā pārlikt autovadītāja
eksāmenus --kā teorijā ,tā braukšanā..
Domājams ,ka tā bāba pļukstēja pa telefonu...
iK REIZI ,ka kāds kaut kā man priekšā vai blakus izdara ko ne tā --tad bezmaz katru reiz tā ir bāba ,kura stūrē ar vienu roku otrajā turot pie auss telefonu..

2020-07-09 17:19

D: Es ka acu liecinieks domaju ka vovlvo vaditajs ir vainīgs jo viņš sāka kustibu no dzeltena 50-70km s

2020-07-09 17:57

oppā: Man besī ārā tas krustojums un pirms tā pietura. Kad tur stāv autobus rucavnieks. Kad šoferis sit 10 cilvēkiem biļetes, tur sasodīts korķis krājās.

2020-07-10 05:32

super: Kur ir problēma ? CSDD nemākulībai vai atsevišku pilsētas amatpersonu ieinteresētībai pārņemt visu savās interesēs un ieraut savā kabatā pilsētā organizējot n-tāko luksoforizēto krustojumu sāgu - tiaki nepadomājot par to, kā to pareizi un loģiski izbūvēt. Ja nemākat un neesat paši spējigi domāt, - tad skataties no ārvalstīm. Tā pati Polija- tur ļoti daudzās vietās ir luksofori, kur zem attiecīgiem signāliem ir laikrādis, kurš uzrāda sekundes, cik konkrēti deg konkrētais luksofora (aizliedzošais vai atļaujošais) signāls. Mūsu bremzētajiem autovadītājiem arī būtu pēdējais laiks iemācīties, ka dzeltenais signāls luksoforā nav atļaujošais signāls. Kontekstā ar visu to, ja uz katru krustojumu uzstā'ditu kameras ar ierakstu, normatīvajos aktos nostiprinātu normas, ka pēc ierakstiem varētu uzsākt lietvedības un sodīt tos īpāsi steidzīgos, tad arī ši Latvijā populārā slimība -braukt ne tikai pie dzeltenā mirgojošā, bet arī pie sarkanā signāla pārietu ātri. Valsts nedomā ar savām Laimes lāča smadzenēm un nerēķina, ka avārijās cietušie cilvēki izmaksā tai krietni vairāk, nekā šo vienkāršo pasākumu īstenošana. Tiek sludinats, ka valstij galvenā vērtība ir tās iedzīvotāji, bet patiesībā pa lielam valsts jau sen ir kļuvusi par atsevišķu personu īstenotu biznesa formu.

2020-07-10 08:15

Vietnieks: tam D: : Nu ja tas volvo no dzeltenā ar ātrumu 50-70 km/s uzsāka, tad šim jau sen aiz nīcas bija jābūt :D
Lai vai kurš vainīgs, ar galvu katram jādomā un jāizvērtē situācija - nu ja redzi, ka tur bāba vai bābis nav paspējis nogriezties, tak nemin grīdā un palaid tak viņu, divas sekundes neko neizmainīs tev, kā sasista mašīna...

2020-07-10 08:16

...: Normāls krustojums. Jūs, tikai, braukt nemākat. Un tas arī ir viss.

2020-07-12 17:59

joppe: Un tramvaja satiksme uz vairāk kā stundu apstājās...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz