Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Mežā nozagto malku atgūs

Mežā nozagto malku atgūs
Foto: ilustratīvs
14.01.2020 07:00

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Atmodas bulvāra un Viestura ielas krustojumam blakus esošajā mežā nozagti malkas kluči, kurus Liepājas pašvaldības aģentūras “Nodarbinātības projekti” darbinieki bija plānojuši izvest šī mēneša laikā, laikraksts noskaidroja Liepājas pilsētas Komunālajā pārvaldē.

Sestdien no meža izvedam baļķus pamanījusi kāda liepājniece, kuru par notiekošo nekavējoties ziņojusi Pašvaldības policijai. Likumsargi vainīgās personas, sastādot administratīvā pārkāpuma protokolu, sodīja par apstādījumu un zaļās zonas izbraukāšanu, taču iespējamo koku zādzību noskaidrot uzņēmās Valsts policija. “Pagaidām varu pateikt vien to, ka skaidrojam notikušā apstākļus,” sacīja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

“Komunālā pārvalde saka paldies iedzīvotājai un Pašvaldības policijai, ar kuru palīdzību aizturētas personas, kas varētu būt iesaistītas malkas kluču zādzībā no pilsētas meža. Policijai tuvākajā laikā sniegsim visu nepieciešamo informāciju par iespējamiem zaudējumiem,” teica Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

Pagājušā gada decembrī “Nodarbinātības projektu” darbinieki pilsētas mežā Karostā esot uzsākuši atsevišķu koku izvākšanu. Tas ticis darīts pēc Komunālās pārvaldes mežsaimniecības inženiera norādījuma. Vairāki nokaltuši, bojāti vai arī krituši melnalkšņi (kopumā trīs koki, aptuveni 3,5 kubikmetri) esot nozāģēti un sagarināti malkai, novietoti kaudzē izvešanai no meža. “Nodarbinātības projektu” darbinieki malkas klučus bija plānojuši izvest janvārī. “Diemžēl kādas personas, kā izrādās, to centušās paveikt pašvaldības aģentūras vietā,” sašutumu par notikušo pauda A. Štāls.

Pilsētas mežā sagatavoto malku bija paredzēts izmantot aģentūras biroja ēkas vai pašvaldības dzīvnieku patversmes ēku apkurināšanai.

Mežā vēl palikušos malkas klučus aģentūras darbinieki izvāks tuvākajās dienās. Tāpat, pateicoties policijai, tikšot atgūta arī tā manta, ko 11. janvārī centās piesavināties citi.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli