Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Naktī uz ielas atrod bez uzraudzības atstātu bērnu

Naktī uz ielas atrod bez uzraudzības atstātu bērnu
Foto: Egons Zīverts
28.01.2019 11:57

liepajniekiem.lv

26.janvārī ap pulksten 02.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Krūmu ielā uz ielas atrodoties bērns bez pieaugušajiem, portālu informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās – uz ielas atradās informācijas sniedzējs un 2013.gadā dzimis zēns.

Zēns paskaidroja, ka kopā ar mammu devies ciemos. Kamēr pieaugušie atradušies virtuvē, viņš sēdējis istabā un skatījies multfilmas. Pēcāk pieaugušie izgājuši no dzīvokļa, bet zēns pie loga redzējis, ka visi iekāpj automašīnā un dodoties projām. Zēns izbijies un skrējis laukā pakaļ mammai, bet viņa jau bija aizbraukusi. Pēc tam puika vairs nav spējis tikt atpakaļ kāpņu telpā, jo nav zinājis durvju kodu.

Apsekojot dzīvokli, tika konstatēts, ka tajā neviens neatrodas, taču virtuvē uz galda atradās vairākas atvērtas alkohola pudeles.

Tā kā dzīvoklī neatradās neviena persona un zēnu nebija iespējams nogādāt nevienam pieaugušajam, kurš varētu viņu pieskatīt, sadarbībā ar Valsts policiju tika pieņemts lēmums, ka puika dosies uz Valsts policiju.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki vēl uzkavējās notikuma vietā, cerot sagaidīt bērna māti, tomēr līdz pulksten 03.45 tā arī neviens dzīvoklī neuzradās. Par minēto gadījumi informēti atbildīgie dienesti lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. 

Policija izsaka pateicību informācijas sniedzējam.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli