Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Narkotikas, sadauzītas automašīnas un kautiņš

Narkotikas, sadauzītas automašīnas un kautiņš
Foto: Miks Kuncītis
04.08.2019 17:12

"Kurzemes Vārds"

Nedēļas nogalē mūzikas festivāla “Summer Sound” laikā pastiprināti par drošību Liepājā rūpējās Valsts un Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, kā arī kārtību uz ielām palīdzēja nodrošināt likumsargi no Palangas. Kaut arī var uzskatīt, ka vērienīgais festivāls aizritējis salīdzinoši mierīgi, virkne pārkāpumu tomēr konstatēti, tai skaitā noticis nopietns ceļu satiksmes negadījums. Par to pārliecinājās arī laikraksts “Kurzemes Vārds”, kas piektdienas naktī bija kopā ar kārtībsargiem.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Sandis Kočetkovs laikrakstam pastāsta, ka Lietuvas kolēģu iesaiste lielāka pasākumu laikā neesot nekas ārkārtējs, jo arī mūsu policisti ir palīdzējuši nodrošināt kārtību pie viņiem. “Tā kā uz festivālu ir ieradušies arī daudz lietuviešu, tas palīdzēs daudz vieglāk atrisināt  konfliktus, jo ne visi atbraukušie dienvidu kaimiņi runā krievu vai angļu valodās,” neilgi pēc “Summer Sound” atklāšanas izteicās S.Kočetkovs.

“Kurzemes Vārds” piektdien sekoja līdzi patrulēšanai pilsētas ielās – nakti pavadījām kopā ar Pēteri Purmali un no Palangas atbraukušo Linu Markjaviču. Viņiem gan darba nebija daudz – fiksēti tikai daži maznozīmīgi pārkāpumi, piemēram, kāds velosipēdists acīmredzamā alkohola reibumā, iespējams, krītot bija savainojies un nogādāts medicīnas iestādē. “Riteņbraucējs gados izteica dažādas versijas, kādēļ noticis negadījums – no sākuma viņš apgalvoja, ka ar velosipēdu nemaz nav braucis, bet pēc tam izteicās, ka viņu notriekusi automašīna. Velosipēdu nogādājām policijā, kur viņš to pēcāk arī varēs atgūt, kad būs sniedzis paskaidrojumu,” sacīja Pēteris Purmalis. Vēl likumsargi apturēja autovadītāju, kurš, piedaloties ceļu satiksmē, nelietoja atbilstošu apgaismojumu, kā arī vīrieti, kuram bija tiesību izmantošanas aizliegums. Tāpat tika konstatēts, ka viņa izelpā ir 0,18 promiles alkohola. Kā skaidroja pats vadītājs, tas esot tāpēc, ka viņš nesen dzēris enerģijas dzērienu.

Mierīgo pilsētas ielu apsekošanu ap pulksten 1.10 pārtrauca ziņojums, ka Ķempes ielā notikusi avārija – gados jauns “Mini Cooper” vadītājs, kurš tikai nesen bija ieguvis autovadītāja apliecību, ievērojamā reibumā bija sadragājis ne tikai savu automašīnu, bet arī trīs ielas malā stāvošus spēkratus – “Honda”, “Volvo XC90”, kā arī “Peugeot Partner”. Kā novēroja laikraksts, tad negadījuma izraisītājam uz rokas bija festivāla “Summer Sound” aproce. Pret jauno vīrieti Valsts policijā uzsākta administratīvā lietvedība, un jau tagad skaidrs, ka sods būs bargs – zaudēta autovadītāja apliecība, naudas sods virs 1000 eiro, visdrīzāk, arests no 10 līdz 15 diennaktīm, kā arī būs jāmaksā ievērojama summa apdrošinātājiem, jo, piemēram, “Volvo XC90” automašīna bija ievērojami cietusi – nolauzts ritenis, saskrāpēts sāns un izdauzīti lukturi. Ceļu satiksmes negadījums Ķempes ielā nakts melnumā izsauca plašu apkārtējo iedzīvotāju interesi, kuri, pat traucējot policijas darbu, fotografēja sadauzītās automašīnas no visiem iespējamajiem rakursiem. Par laimi, šajā negadījumā neviens nopietnas traumas neguva.

Tāpat 3.augustā ap pulksten 20:30 Valsts policija saņemusi informācija, ka Liepājā, Radio ielā notiek kautiņš, kurā miesas bojājumus guvis 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policija ir piefiksējusi visas personas, kuras atradās uz vietas, taču notikuma vietā cietušais iesniegumu nav vēlējies rakstīt. Pēc aculiecinieku stāstītā, minētais konflikts aizsācies pie spēļu zāles “Joker” Pasta ielā, kur bija izcēlies strīds starp divām sievietēm, bet pēcāk rokas palaiduši arī vīrieši, turklāt daži no viņiem esot izmantojuši beisbola nūjas. 

Foto galerija

43 komentāri

2019-08-04 17:33

Lupis: Vairak vajag taisit koncertus :)))

2019-08-04 17:51

Lt.Šveiks: Tādiem pamuļķiem vispār nedrīkst tiesības dot.sadzerās vīru dziru un prātiņš pazūd.tagad varēs turpināt pieniņu dzert

2019-08-04 17:51

Jēriks: Paigaidi, tulīt īstie pamuļķi saskries, vainot sammersaundu visās pasaules nelaimēs

2019-08-04 17:57

Samtene: PV koncerta laikā gan nenotika nekādi incidenti. Mierīga, labestīga un intelektuāla publika salīdzinot ar šitiem šmurguļiem.

2019-08-04 18:17

gos: labi, ka tomēr visā šajā festa lietā atrada kaut ko arī sliktu, citādi viss tik labi un skaisti, ka man kā latvānei pilnīgi riebj

2019-08-04 18:26

absk5: Nez ko ta policija kontrolē ja pie paša festivāla kaimiņiene braukā ar divu gadu beigušos tehnisko apskati un brauc ļoti tālu no braušanas pēc ceļu satīksmes noteikumiem....

2019-08-04 18:36

rižais Ģ.: Ar kuru galu mēra krēslā ieliktais Vilnītis domā? Vai Liepājai narkomānu baru uzplūdi tiešām nepieciešami? Sestdienas rītā pilsēta bija tik skaista -kāds mīž, kāds dirš kāds vemj publiskā vietā! Pie Kūrmājas prospekta pār'ītis publiski stājās dzimumattiecībās. Zemz līmenis apmeklētājiem , taču pašvaldības policijas ērgļus neredzēju. Bet tie jau parādās tikai tad, kad kādam auto jāuzliek soda kvīti par logā neieliktu pulkstenīti, un tad ērgļi ātri laižas lapās. Nožēlojama organizētība un kārtība pilsētā. Pet vadītājam, kuram kā mazam bērnam iedota augstākā sēdvieta pilsētā, pat bez atbilstošas izglītības, ir uzspļaut uz visu!

2019-08-04 18:47

To tendenciozi: A kādu virsrakstu tu gribēji - dievkalpojums beidzies bez traumām?

2019-08-04 18:59

ĻOTI: ceram ka uz nākošo gadu Vilnītis parādīs savu mugurkaulu ka viņš ir ar LIEPĀJNIEKIEM un aizliegs šādu dzerstiņu pilsētā.Ja nē nākošajās vēlēšanās var nepiedalīties.Lai rīko pie pakaviņa.

2019-08-04 19:01

upssss: Šogad reti pretīgs festivāls.

2019-08-04 19:16

to Samtene: Notika, un vēl kā. Vienkārši šis portāls bieži izvēlas nerakstīt par lietām. Kāpēc - paprasi viņiem.Iespējams PV koncerta laikā paši bij pielikuši mūļus, tāpēc neko nevarēja uzrakstīt.

2019-08-04 19:17

Vīrietis topiņš ...: Es tikai nevaru saprast ar kādu ātrumu tu pārvietojies pa pilsētu, ja zini te penterēt kas notika visās pilsētas ielās vienlacīgi!!! Labi,ka nepalaidi garām to dzimumaktu !!! Tikai tas nav nekas sensacionāls, arī vecos laikos veči taisīja blices zaļumballēs un Jāņu nakts zaļumballēs tika ieņemti Jāņu bērni ! Ja nu kādu iemeslu dēļ tevi tas to redzot ļoti satrauc vai tu vairs to nevēlies redzēt, nu tad paej garām , nu gadījās jauniem cilvēkiem,ko tu blamē pa visu pilsētu kā bāba ! Tā esi satrakojies par to dzimumaktu, ka uzreiz lamā visu pilsētas priekšniecību !!! Valdies, varbūt pasauks pa krustēvu !!!

2019-08-04 19:23

zinis: a kāpēc policija neraksta par slepkavībām , pilsētā , šonedēļ vīrs nomušija savu dzīvesbiedreni - klusums , nesen vienu čaļi cukā nožņaudza , klusums , tas lai statistiku nebojā , kas novickis domā ka slimnīcā un ātrajos partizāņi strāda !!! liepāja ir maziņa , tāpat visi zin , , slkēpa rucavas autoavārtiju , nesanāca , un pajolis vilnītis lai beidz bezdēt krēslā , lai sāk rukāt !!

2019-08-04 19:48

johaidi: ,, Ceļu satiksmes negadījums Ķempes ielā nakts melnumā izsauca plašu apkārtējo iedzīvotāju interesi, kuri, pat traucējot policijas darbu, fotografēja sadauzītās automašīnas no visiem iespējamajiem rakursiem. Par laimi, šajā negadījumā neviens nopietnas traumas neguva.,,
....cilvēki fočēja savus auto,ko idiots saskādēja,lai dabūtu savu apdrošināšanu ....
negadījumā traumas neguva.....,st...!

2019-08-04 19:58

Lai nerok sev bedri: Es arī esmu liepājnieks. Lai tikai Vilnītis pamēģina skārties klāt tik pieprasītam jauniešu festivālam!! Dažiem mūdžiem var nepatikt, bet lielākajai daļai liepājnieku patīk Summer sounds! Tūkstoši vietējie tur bija. Nav ko dažu histēriķu un pukstētāju dēļ ierobežot to, kas cilvēkiem patīk! Tā tik trūka, ka viss tagad notiktu tikai pēc Vilnīša prāta. Tad katru dienu vajadzēju staigāt ar bībeli rokās un dziedot baznīcas dziesmas. Liepājai vajag šo festivālu. Uz to brauc no visas Latvijas un ārzemēm.

2019-08-04 20:14

kurzeme: lai tak jaunieši tusējas,ko tur var čīkstēt un pukstēt ,esmu padomju laiku upuris tāpat jaunieši tusēja ,pat tramvaju pēc koncerta apgāza,logus centrā izdauzīja,vai tamdēļ mēs slikti izaugām ,katram savs laiks ,kāc pačurā un kas..

2019-08-04 20:21

SUNCCS: Ar kuru galu mēra krēslā ieliktais Vilnītis domā? Vai Liepājai narkomānu baru uzplūdi tiešām nepieciešami? Sestdienas rītā pilsēta bija tik skaista -kāds mīž, kāds dirš kāds vemj publiskā vietā! Pie Kūrmājas prospekta pār'ītis publiski stājās dzimumattiecībās. Zemz līmenis apmeklētājiem , taču pašvaldības policijas ērgļus neredzēju. Bet tie jau parādās tikai tad, kad kādam auto jāuzliek soda kvīti par logā neieliktu pulkstenīti, un tad ērgļi ātri laižas lapās. Nožēlojama organizētība un kārtība pilsētā. Pet vadītājam, kuram kā mazam bērnam iedota augstākā sēdvieta pilsētā, pat bez atbilstošas izglītības, ir uzspļaut uz visu!100taisnibaraksta šis komentētājs.....

2019-08-04 20:57

BorisPavlovič: Manis dēļ lai jaunieši tusējas, tik ne uz citu rēķina. Vai tiešām nevar kā citās valstīs, šādus festivālus rīkot ārpus pilsētām?

2019-08-04 21:02

Trīne: Pilsētā vismaz bija dzīvība. Liepājai noderētu šo cilvēku skaits.

2019-08-04 21:11

Padirstadiena: Cien. liepajniekiem.lv intereses pec,uztaisat aptauju,par summer sound,vai ir vajadzigs tads festivals pilseta,lai cilveki izsaka savu viedokli,un tad balstoties uz informaciju,varesim spriest,cik cilveki ir apmierinati,un cik ne.

2019-08-04 21:20

hmm,,,: Kāds sakars vispār Vilnītim ar to, ka pati tauta nespēj savākties un normāli uzvesties?! Neviens jau rīklēs nelej!

2019-08-04 21:20

Tu ko,: Trīne,va ta tev dzīvē kas izmainīsies, ka pa ielām slās ļoti daudz ļaužu?Nedod Devs, tādas pāŗpildītas ielas,kādas šad tad rāda ziņās no citām valstīm! Jāpriecājas, ka šeit nav saspiestība , un tā ir mūsu privilēģija !!!

2019-08-04 21:22

rampa: Ta labi, tas beidzies un miers.

2019-08-04 21:37

Kantainais: Vai kāds var pateikt kāds mērķis bija šim "festivālam""::???

2019-08-04 21:40

Apaļais: A tu vari pateikt kāda no tevis jēga?

2019-08-04 22:42

xxxx: jauniešu nodzeršanās un vairāk nekas, pretīgi

2019-08-04 23:26

Paparde: Foršs pasākums! Prieks, ka tik daudz jauniešu vēl vispār ir LV. Normāli jaunieši normāli atpūtās. Gaidīsim nākošo festivālu.

2019-08-04 23:59

Bernadeta: Šis ir laika pārbaudi izturējis festivāls, jauniešu ļoti iecienīts, tam neapšaubāmi jābūt arī turpmāk. Prieks, ka mūsu jaunieši prot aktīvi un kulturāli atpūsties!!

2019-08-05 01:40

Orno: Daži laikam dzīvo ilūzijā ja nav festivals tad jaunieši nedzer, bet realitātē vini kož katru vīkendu, un šiem pāris starpgadījumiem vispār mazs sakars ar festivalu, parastā nedèlas nogalē bieži pat vel trakākas lietas notiekas.

2019-08-05 06:14

Pats: nepiedalījos, bet veselīgas zinātkāres vadīts apstaigāju SS teritoriju abus rītus. Viss bija labākajā kārtībā. Pie Swedbankas sestdienas rītā viens jaunietis vēma, tas ar viss. Neredzēju nedz čurātàjus, nedz kādus citus neadekvātus personāźus. Super!

2019-08-05 08:35

£: Tieshaam,kas tur slikts,ja jaunieshi kopojas un vairojas ? Kad tad,ja ne tagad !? Kas attiecas par pashiem ,,Liepajas zurnaalistiem “ ? Vai tad kaads no viniem ir maaciijies un izmaaciijies ,shiis profesijas nianses,protams ka ne!
Kaa vini maak, taa vini blauj,jo vinu skatiijumaa,visas lietas,ir vai nu baltas,vai nu melnas .......

2019-08-05 08:45

tam pac: nu nevajag nosodīt mūsu jaunatni neviens nav
bijis jaunībā ideāls un nosaukt tā kā tu domā var tikai tāds cilvēks kam dzīvē nav paveicies ,kas nav izbaudījis tos jaunības mirkļus

2019-08-05 08:50

Es: Nožēlojami

2019-08-05 09:36

Betmena sieva: Tie piedzērušies jaunieši(nu vismaz lielākā daļa) veikalā uzvedās daudz pieklājīgāk un labāk nekā dažas labas tantiņas un vietēji alkaholiķi ..

2019-08-05 11:20

Tanenbergas mežcirtējs: Bij jau gan krietni trakāk kā ziņās raksta, jo organizatori vienkārši info uz āru nelaida un ar muņiki klusē lai neblamētu pasākumu. Bildes no iekšienes ir komiski pretīgas. Mazas apvēmušas meitenes mētājas pa smiltīm. Kopošanās pa stūriem kā sētas krančiem. utt. Bet visuzjautrinošākais ir padomju stila cenzūra - nedrīkst neko publicēt, kas var mest ēdu...

2019-08-05 11:31

ome: Jauniešiem esot zems līmenis. Bet kur tad lai viņiem tas līmenis rastos augstāks, ja mēs paši tādus esam savus bērnus un mazbērnus izaudzinājuši.Viņi ir auguši mūsu pašu ģimenēs un mums par viņu uzvedību vai neuzvedību ir jābūt atbildīgiem,ne jau Vilnītim vai sabiedrībai.

2019-08-05 11:42

Xxx: Tas parāda kāda ir mūsdienās jaunatne un braucam lielākas auzas iekšā. daudz arī parāda ka vecāki izaudzinājusi ir to jaunatni kam galva ir tukšums un uzvedības normas ir zem nulles.

2019-08-05 11:58

adata 3: Ja grib rīkot tādu dzeršanas pasākumu jauniešiem, tad to iesaku darīt tiešām ārpus pilsētas, kaut kur Pērkonē, kā daudzus gadus atpakaķ tur notika Šlāgeris ar Paulu. Tiešām riebīgi skatīties, kāda tiek atstāta pilsēta svētdienas pusdienaslaikā....Telšu placīšos ir tā, it kā pāri gājis karš.....kas tik tur nav atstāts.....uzskatu, ka policijai būtu arī jāskatās, ka nedrīkst dzert kur un cik gribas, citā laikā ja ieraudzīs tevi pilsētā ar alus pudeli rokās vai cigareti, poliči uzreiz būs klāt un noštrāfēs tevi.....nevajag pilsētas pludmalē mums tādu izdzeršnos un bardaku pēc tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2019-08-05 13:04

to adata 3: Kā var salīdzināt festivālu ar 32 000 apmeklētājiem ar kaut kādu šlāgeru pasākumu! Tikai pludmalē! Gaidām nākamo festivālu!

2019-08-05 13:59

Jūs mazgājat savējos ???: Lasu šos komentārus, kuriem visiem varētu likt virsrakstu- DRAŅĶA JAUNATNE !!! Bet interesanti kas tos komentārus raksta un kas ir tie cilvēki kas tik ļoti cildina (atvainojiet) to mīšanu, diršanu un kopošanos sabidriskā vietā !! Gribas jautāt, bet kur tad tie jaunieši paliks,kad tas SS beigsies ? Kur viņi atgriezīsies - ne mājās pie jums komentējošie vecāki un mājās palikušie brāļi un māsas !! Kur radās un izauga ,pēc jūsu domām, nekam nederīgā jaunatne!!?? Ne pie jūsu pusdienu galda un jūsu siltajās ,mīkstajās gultās un tagad vizinās ar jūsu pirktajām mašīnām un vēl sadauza citu mašīnas !! Ko dara JŪSU BĒRNI, kā jūs esat mācījuši viņiem svinēt svētkus,atpūsties," guļaķ", un iztrakot jaunības enerģiju !!! Vai jūs jautājat tai " saburzītajai" un nošmulētai meitiņai,kas mīlējās sētmalā ,kad pārradās mājās- ko tu darīji ,kad neesi svaiga ????Ko jūs teicāt atvasei ,kad tā pārradās novēmusies ??? Visticamāk vienkārši pateicāt-ei savācies un nomazgājies un ar to viss beidzās līdz nākošajam SS?? NO KURIENES LATVIJĀ IR RADUŠIES JUMS TIK BRIESMĪGI ŠĶIETAMIE JAUNIEŠI !!!! Vai tikai tie nav jūsu komentāros kliedzošo bērni un mazbērni, kurus pienāktos audzinēt un kontrolēt jums un nevis Liepājas un Lietuvas policistiem!!!Vai jūs neaizdomājaties,ka tur kur atpūša jūsu bērni un mazbērni, lai ievestu un nodrošinātu kārtību un viņu drošību jādežūrē divu valstu policistiem Bet vai jūs ,pēc kārtības kliedzošie tēti esat aizmirsuši,ka reiz ejot kopā ar bērniem un ar sunīti uz jūrmalu gan sunīti pa ceļam pačurinājāt,gan pats lkdams bērniņam uzgaidīt ielīdāt kāpā aiz krūma pačurāt un savu izsmēķi ar slaidu knipja sitienu ielidinājāt blakus taciņai smiltīs un apsēdies pludmales smiltīs,kamēr bērns blakus rotaļājās,izdzērāt viņam blakus aliņu un kur likāt pudeli ? Mājās aiznesāt! Stāstiet muļķiem !! TAS VISS IR JŪSU PAŠU PRIEKS UN ACURAUGS KAS , JŪSU PAŠU IZPRATNĒ,ĀRDĀS DIVAS DIENAS PLUDMALĒ UN KURA SAKARĀ JŪS VĒL VAINOJAT PILSĒTAS PAŠVALDĪBU, KA TĀ ATĻAUJ JŪSU BĒRNIEM DEMOLĒT PILSĒTU UN TRAUCĒ ARĪ JŪSU MIERU !!!! SUPPER PRIEKS JUMS PAR PAŠU LOLOJUMIEM !!!

2019-08-05 15:11

Xxx: Jūs mazgājat savējos ???-> tev komentāra ir ļoti daudz taisnības. Paši vecāki izaudzinājusi un izlutinajusi tādu savu nākamo jaunatni un tad brinatiesnkapec viss tā notiekas.

2019-08-05 17:47

Driver: Kura autoskola izdeva tam idiotam tiesības ?

2019-08-06 23:28

Lindmanis kvartāls: Pasta ielā tas kautiņš vispār traģisks no malas izskatījas! Un ja tur bija tikai 1 beizbola nuja nez kur jūs nemat ka vairākas jo galvenais sitējs tak ar mašīnu aizlaidās

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli