Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Narkotikas, sadauzītas automašīnas un kautiņš

Narkotikas, sadauzītas automašīnas un kautiņš
Foto: Miks Kuncītis
04.08.2019 17:12

"Kurzemes Vārds"

Nedēļas nogalē mūzikas festivāla “Summer Sound” laikā pastiprināti par drošību Liepājā rūpējās Valsts un Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, kā arī kārtību uz ielām palīdzēja nodrošināt likumsargi no Palangas. Kaut arī var uzskatīt, ka vērienīgais festivāls aizritējis salīdzinoši mierīgi, virkne pārkāpumu tomēr konstatēti, tai skaitā noticis nopietns ceļu satiksmes negadījums. Par to pārliecinājās arī laikraksts “Kurzemes Vārds”, kas piektdienas naktī bija kopā ar kārtībsargiem.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Sandis Kočetkovs laikrakstam pastāsta, ka Lietuvas kolēģu iesaiste lielāka pasākumu laikā neesot nekas ārkārtējs, jo arī mūsu policisti ir palīdzējuši nodrošināt kārtību pie viņiem. “Tā kā uz festivālu ir ieradušies arī daudz lietuviešu, tas palīdzēs daudz vieglāk atrisināt  konfliktus, jo ne visi atbraukušie dienvidu kaimiņi runā krievu vai angļu valodās,” neilgi pēc “Summer Sound” atklāšanas izteicās S.Kočetkovs.

“Kurzemes Vārds” piektdien sekoja līdzi patrulēšanai pilsētas ielās – nakti pavadījām kopā ar Pēteri Purmali un no Palangas atbraukušo Linu Markjaviču. Viņiem gan darba nebija daudz – fiksēti tikai daži maznozīmīgi pārkāpumi, piemēram, kāds velosipēdists acīmredzamā alkohola reibumā, iespējams, krītot bija savainojies un nogādāts medicīnas iestādē. “Riteņbraucējs gados izteica dažādas versijas, kādēļ noticis negadījums – no sākuma viņš apgalvoja, ka ar velosipēdu nemaz nav braucis, bet pēc tam izteicās, ka viņu notriekusi automašīna. Velosipēdu nogādājām policijā, kur viņš to pēcāk arī varēs atgūt, kad būs sniedzis paskaidrojumu,” sacīja Pēteris Purmalis. Vēl likumsargi apturēja autovadītāju, kurš, piedaloties ceļu satiksmē, nelietoja atbilstošu apgaismojumu, kā arī vīrieti, kuram bija tiesību izmantošanas aizliegums. Tāpat tika konstatēts, ka viņa izelpā ir 0,18 promiles alkohola. Kā skaidroja pats vadītājs, tas esot tāpēc, ka viņš nesen dzēris enerģijas dzērienu.

Mierīgo pilsētas ielu apsekošanu ap pulksten 1.10 pārtrauca ziņojums, ka Ķempes ielā notikusi avārija – gados jauns “Mini Cooper” vadītājs, kurš tikai nesen bija ieguvis autovadītāja apliecību, ievērojamā reibumā bija sadragājis ne tikai savu automašīnu, bet arī trīs ielas malā stāvošus spēkratus – “Honda”, “Volvo XC90”, kā arī “Peugeot Partner”. Kā novēroja laikraksts, tad negadījuma izraisītājam uz rokas bija festivāla “Summer Sound” aproce. Pret jauno vīrieti Valsts policijā uzsākta administratīvā lietvedība, un jau tagad skaidrs, ka sods būs bargs – zaudēta autovadītāja apliecība, naudas sods virs 1000 eiro, visdrīzāk, arests no 10 līdz 15 diennaktīm, kā arī būs jāmaksā ievērojama summa apdrošinātājiem, jo, piemēram, “Volvo XC90” automašīna bija ievērojami cietusi – nolauzts ritenis, saskrāpēts sāns un izdauzīti lukturi. Ceļu satiksmes negadījums Ķempes ielā nakts melnumā izsauca plašu apkārtējo iedzīvotāju interesi, kuri, pat traucējot policijas darbu, fotografēja sadauzītās automašīnas no visiem iespējamajiem rakursiem. Par laimi, šajā negadījumā neviens nopietnas traumas neguva.

Tāpat 3.augustā ap pulksten 20:30 Valsts policija saņemusi informācija, ka Liepājā, Radio ielā notiek kautiņš, kurā miesas bojājumus guvis 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policija ir piefiksējusi visas personas, kuras atradās uz vietas, taču notikuma vietā cietušais iesniegumu nav vēlējies rakstīt. Pēc aculiecinieku stāstītā, minētais konflikts aizsācies pie spēļu zāles “Joker” Pasta ielā, kur bija izcēlies strīds starp divām sievietēm, bet pēcāk rokas palaiduši arī vīrieši, turklāt daži no viņiem esot izmantojuši beisbola nūjas. 

Foto galerija

43 komentāri

2019-08-04 17:33

Lupis: Vairak vajag taisit koncertus :)))

2019-08-04 17:51

Lt.Šveiks: Tādiem pamuļķiem vispār nedrīkst tiesības dot.sadzerās vīru dziru un prātiņš pazūd.tagad varēs turpināt pieniņu dzert

2019-08-04 17:51

Jēriks: Paigaidi, tulīt īstie pamuļķi saskries, vainot sammersaundu visās pasaules nelaimēs

2019-08-04 17:57

Samtene: PV koncerta laikā gan nenotika nekādi incidenti. Mierīga, labestīga un intelektuāla publika salīdzinot ar šitiem šmurguļiem.

2019-08-04 18:17

gos: labi, ka tomēr visā šajā festa lietā atrada kaut ko arī sliktu, citādi viss tik labi un skaisti, ka man kā latvānei pilnīgi riebj

2019-08-04 18:26

absk5: Nez ko ta policija kontrolē ja pie paša festivāla kaimiņiene braukā ar divu gadu beigušos tehnisko apskati un brauc ļoti tālu no braušanas pēc ceļu satīksmes noteikumiem....

2019-08-04 18:36

rižais Ģ.: Ar kuru galu mēra krēslā ieliktais Vilnītis domā? Vai Liepājai narkomānu baru uzplūdi tiešām nepieciešami? Sestdienas rītā pilsēta bija tik skaista -kāds mīž, kāds dirš kāds vemj publiskā vietā! Pie Kūrmājas prospekta pār'ītis publiski stājās dzimumattiecībās. Zemz līmenis apmeklētājiem , taču pašvaldības policijas ērgļus neredzēju. Bet tie jau parādās tikai tad, kad kādam auto jāuzliek soda kvīti par logā neieliktu pulkstenīti, un tad ērgļi ātri laižas lapās. Nožēlojama organizētība un kārtība pilsētā. Pet vadītājam, kuram kā mazam bērnam iedota augstākā sēdvieta pilsētā, pat bez atbilstošas izglītības, ir uzspļaut uz visu!

2019-08-04 18:47

To tendenciozi: A kādu virsrakstu tu gribēji - dievkalpojums beidzies bez traumām?

2019-08-04 18:59

ĻOTI: ceram ka uz nākošo gadu Vilnītis parādīs savu mugurkaulu ka viņš ir ar LIEPĀJNIEKIEM un aizliegs šādu dzerstiņu pilsētā.Ja nē nākošajās vēlēšanās var nepiedalīties.Lai rīko pie pakaviņa.

2019-08-04 19:01

upssss: Šogad reti pretīgs festivāls.

2019-08-04 19:16

to Samtene: Notika, un vēl kā. Vienkārši šis portāls bieži izvēlas nerakstīt par lietām. Kāpēc - paprasi viņiem.Iespējams PV koncerta laikā paši bij pielikuši mūļus, tāpēc neko nevarēja uzrakstīt.

2019-08-04 19:17

Vīrietis topiņš ...: Es tikai nevaru saprast ar kādu ātrumu tu pārvietojies pa pilsētu, ja zini te penterēt kas notika visās pilsētas ielās vienlacīgi!!! Labi,ka nepalaidi garām to dzimumaktu !!! Tikai tas nav nekas sensacionāls, arī vecos laikos veči taisīja blices zaļumballēs un Jāņu nakts zaļumballēs tika ieņemti Jāņu bērni ! Ja nu kādu iemeslu dēļ tevi tas to redzot ļoti satrauc vai tu vairs to nevēlies redzēt, nu tad paej garām , nu gadījās jauniem cilvēkiem,ko tu blamē pa visu pilsētu kā bāba ! Tā esi satrakojies par to dzimumaktu, ka uzreiz lamā visu pilsētas priekšniecību !!! Valdies, varbūt pasauks pa krustēvu !!!

2019-08-04 19:23

zinis: a kāpēc policija neraksta par slepkavībām , pilsētā , šonedēļ vīrs nomušija savu dzīvesbiedreni - klusums , nesen vienu čaļi cukā nožņaudza , klusums , tas lai statistiku nebojā , kas novickis domā ka slimnīcā un ātrajos partizāņi strāda !!! liepāja ir maziņa , tāpat visi zin , , slkēpa rucavas autoavārtiju , nesanāca , un pajolis vilnītis lai beidz bezdēt krēslā , lai sāk rukāt !!

2019-08-04 19:48

johaidi: ,, Ceļu satiksmes negadījums Ķempes ielā nakts melnumā izsauca plašu apkārtējo iedzīvotāju interesi, kuri, pat traucējot policijas darbu, fotografēja sadauzītās automašīnas no visiem iespējamajiem rakursiem. Par laimi, šajā negadījumā neviens nopietnas traumas neguva.,,
....cilvēki fočēja savus auto,ko idiots saskādēja,lai dabūtu savu apdrošināšanu ....
negadījumā traumas neguva.....,st...!

2019-08-04 19:58

Lai nerok sev bedri: Es arī esmu liepājnieks. Lai tikai Vilnītis pamēģina skārties klāt tik pieprasītam jauniešu festivālam!! Dažiem mūdžiem var nepatikt, bet lielākajai daļai liepājnieku patīk Summer sounds! Tūkstoši vietējie tur bija. Nav ko dažu histēriķu un pukstētāju dēļ ierobežot to, kas cilvēkiem patīk! Tā tik trūka, ka viss tagad notiktu tikai pēc Vilnīša prāta. Tad katru dienu vajadzēju staigāt ar bībeli rokās un dziedot baznīcas dziesmas. Liepājai vajag šo festivālu. Uz to brauc no visas Latvijas un ārzemēm.

2019-08-04 20:14

kurzeme: lai tak jaunieši tusējas,ko tur var čīkstēt un pukstēt ,esmu padomju laiku upuris tāpat jaunieši tusēja ,pat tramvaju pēc koncerta apgāza,logus centrā izdauzīja,vai tamdēļ mēs slikti izaugām ,katram savs laiks ,kāc pačurā un kas..

2019-08-04 20:21

SUNCCS: Ar kuru galu mēra krēslā ieliktais Vilnītis domā? Vai Liepājai narkomānu baru uzplūdi tiešām nepieciešami? Sestdienas rītā pilsēta bija tik skaista -kāds mīž, kāds dirš kāds vemj publiskā vietā! Pie Kūrmājas prospekta pār'ītis publiski stājās dzimumattiecībās. Zemz līmenis apmeklētājiem , taču pašvaldības policijas ērgļus neredzēju. Bet tie jau parādās tikai tad, kad kādam auto jāuzliek soda kvīti par logā neieliktu pulkstenīti, un tad ērgļi ātri laižas lapās. Nožēlojama organizētība un kārtība pilsētā. Pet vadītājam, kuram kā mazam bērnam iedota augstākā sēdvieta pilsētā, pat bez atbilstošas izglītības, ir uzspļaut uz visu!100taisnibaraksta šis komentētājs.....

2019-08-04 20:57

BorisPavlovič: Manis dēļ lai jaunieši tusējas, tik ne uz citu rēķina. Vai tiešām nevar kā citās valstīs, šādus festivālus rīkot ārpus pilsētām?

2019-08-04 21:02

Trīne: Pilsētā vismaz bija dzīvība. Liepājai noderētu šo cilvēku skaits.

2019-08-04 21:11

Padirstadiena: Cien. liepajniekiem.lv intereses pec,uztaisat aptauju,par summer sound,vai ir vajadzigs tads festivals pilseta,lai cilveki izsaka savu viedokli,un tad balstoties uz informaciju,varesim spriest,cik cilveki ir apmierinati,un cik ne.

2019-08-04 21:20

hmm,,,: Kāds sakars vispār Vilnītim ar to, ka pati tauta nespēj savākties un normāli uzvesties?! Neviens jau rīklēs nelej!

2019-08-04 21:20

Tu ko,: Trīne,va ta tev dzīvē kas izmainīsies, ka pa ielām slās ļoti daudz ļaužu?Nedod Devs, tādas pāŗpildītas ielas,kādas šad tad rāda ziņās no citām valstīm! Jāpriecājas, ka šeit nav saspiestība , un tā ir mūsu privilēģija !!!

2019-08-04 21:22

rampa: Ta labi, tas beidzies un miers.

2019-08-04 21:37

Kantainais: Vai kāds var pateikt kāds mērķis bija šim "festivālam""::???

2019-08-04 21:40

Apaļais: A tu vari pateikt kāda no tevis jēga?

2019-08-04 22:42

xxxx: jauniešu nodzeršanās un vairāk nekas, pretīgi

2019-08-04 23:26

Paparde: Foršs pasākums! Prieks, ka tik daudz jauniešu vēl vispār ir LV. Normāli jaunieši normāli atpūtās. Gaidīsim nākošo festivālu.

2019-08-04 23:59

Bernadeta: Šis ir laika pārbaudi izturējis festivāls, jauniešu ļoti iecienīts, tam neapšaubāmi jābūt arī turpmāk. Prieks, ka mūsu jaunieši prot aktīvi un kulturāli atpūsties!!

2019-08-05 01:40

Orno: Daži laikam dzīvo ilūzijā ja nav festivals tad jaunieši nedzer, bet realitātē vini kož katru vīkendu, un šiem pāris starpgadījumiem vispār mazs sakars ar festivalu, parastā nedèlas nogalē bieži pat vel trakākas lietas notiekas.

2019-08-05 06:14

Pats: nepiedalījos, bet veselīgas zinātkāres vadīts apstaigāju SS teritoriju abus rītus. Viss bija labākajā kārtībā. Pie Swedbankas sestdienas rītā viens jaunietis vēma, tas ar viss. Neredzēju nedz čurātàjus, nedz kādus citus neadekvātus personāźus. Super!

2019-08-05 08:35

£: Tieshaam,kas tur slikts,ja jaunieshi kopojas un vairojas ? Kad tad,ja ne tagad !? Kas attiecas par pashiem ,,Liepajas zurnaalistiem “ ? Vai tad kaads no viniem ir maaciijies un izmaaciijies ,shiis profesijas nianses,protams ka ne!
Kaa vini maak, taa vini blauj,jo vinu skatiijumaa,visas lietas,ir vai nu baltas,vai nu melnas .......

2019-08-05 08:45

tam pac: nu nevajag nosodīt mūsu jaunatni neviens nav
bijis jaunībā ideāls un nosaukt tā kā tu domā var tikai tāds cilvēks kam dzīvē nav paveicies ,kas nav izbaudījis tos jaunības mirkļus

2019-08-05 08:50

Es: Nožēlojami

2019-08-05 09:36

Betmena sieva: Tie piedzērušies jaunieši(nu vismaz lielākā daļa) veikalā uzvedās daudz pieklājīgāk un labāk nekā dažas labas tantiņas un vietēji alkaholiķi ..

2019-08-05 11:20

Tanenbergas mežcirtējs: Bij jau gan krietni trakāk kā ziņās raksta, jo organizatori vienkārši info uz āru nelaida un ar muņiki klusē lai neblamētu pasākumu. Bildes no iekšienes ir komiski pretīgas. Mazas apvēmušas meitenes mētājas pa smiltīm. Kopošanās pa stūriem kā sētas krančiem. utt. Bet visuzjautrinošākais ir padomju stila cenzūra - nedrīkst neko publicēt, kas var mest ēdu...

2019-08-05 11:31

ome: Jauniešiem esot zems līmenis. Bet kur tad lai viņiem tas līmenis rastos augstāks, ja mēs paši tādus esam savus bērnus un mazbērnus izaudzinājuši.Viņi ir auguši mūsu pašu ģimenēs un mums par viņu uzvedību vai neuzvedību ir jābūt atbildīgiem,ne jau Vilnītim vai sabiedrībai.

2019-08-05 11:42

Xxx: Tas parāda kāda ir mūsdienās jaunatne un braucam lielākas auzas iekšā. daudz arī parāda ka vecāki izaudzinājusi ir to jaunatni kam galva ir tukšums un uzvedības normas ir zem nulles.

2019-08-05 11:58

adata 3: Ja grib rīkot tādu dzeršanas pasākumu jauniešiem, tad to iesaku darīt tiešām ārpus pilsētas, kaut kur Pērkonē, kā daudzus gadus atpakaķ tur notika Šlāgeris ar Paulu. Tiešām riebīgi skatīties, kāda tiek atstāta pilsēta svētdienas pusdienaslaikā....Telšu placīšos ir tā, it kā pāri gājis karš.....kas tik tur nav atstāts.....uzskatu, ka policijai būtu arī jāskatās, ka nedrīkst dzert kur un cik gribas, citā laikā ja ieraudzīs tevi pilsētā ar alus pudeli rokās vai cigareti, poliči uzreiz būs klāt un noštrāfēs tevi.....nevajag pilsētas pludmalē mums tādu izdzeršnos un bardaku pēc tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2019-08-05 13:04

to adata 3: Kā var salīdzināt festivālu ar 32 000 apmeklētājiem ar kaut kādu šlāgeru pasākumu! Tikai pludmalē! Gaidām nākamo festivālu!

2019-08-05 13:59

Jūs mazgājat savējos ???: Lasu šos komentārus, kuriem visiem varētu likt virsrakstu- DRAŅĶA JAUNATNE !!! Bet interesanti kas tos komentārus raksta un kas ir tie cilvēki kas tik ļoti cildina (atvainojiet) to mīšanu, diršanu un kopošanos sabidriskā vietā !! Gribas jautāt, bet kur tad tie jaunieši paliks,kad tas SS beigsies ? Kur viņi atgriezīsies - ne mājās pie jums komentējošie vecāki un mājās palikušie brāļi un māsas !! Kur radās un izauga ,pēc jūsu domām, nekam nederīgā jaunatne!!?? Ne pie jūsu pusdienu galda un jūsu siltajās ,mīkstajās gultās un tagad vizinās ar jūsu pirktajām mašīnām un vēl sadauza citu mašīnas !! Ko dara JŪSU BĒRNI, kā jūs esat mācījuši viņiem svinēt svētkus,atpūsties," guļaķ", un iztrakot jaunības enerģiju !!! Vai jūs jautājat tai " saburzītajai" un nošmulētai meitiņai,kas mīlējās sētmalā ,kad pārradās mājās- ko tu darīji ,kad neesi svaiga ????Ko jūs teicāt atvasei ,kad tā pārradās novēmusies ??? Visticamāk vienkārši pateicāt-ei savācies un nomazgājies un ar to viss beidzās līdz nākošajam SS?? NO KURIENES LATVIJĀ IR RADUŠIES JUMS TIK BRIESMĪGI ŠĶIETAMIE JAUNIEŠI !!!! Vai tikai tie nav jūsu komentāros kliedzošo bērni un mazbērni, kurus pienāktos audzinēt un kontrolēt jums un nevis Liepājas un Lietuvas policistiem!!!Vai jūs neaizdomājaties,ka tur kur atpūša jūsu bērni un mazbērni, lai ievestu un nodrošinātu kārtību un viņu drošību jādežūrē divu valstu policistiem Bet vai jūs ,pēc kārtības kliedzošie tēti esat aizmirsuši,ka reiz ejot kopā ar bērniem un ar sunīti uz jūrmalu gan sunīti pa ceļam pačurinājāt,gan pats lkdams bērniņam uzgaidīt ielīdāt kāpā aiz krūma pačurāt un savu izsmēķi ar slaidu knipja sitienu ielidinājāt blakus taciņai smiltīs un apsēdies pludmales smiltīs,kamēr bērns blakus rotaļājās,izdzērāt viņam blakus aliņu un kur likāt pudeli ? Mājās aiznesāt! Stāstiet muļķiem !! TAS VISS IR JŪSU PAŠU PRIEKS UN ACURAUGS KAS , JŪSU PAŠU IZPRATNĒ,ĀRDĀS DIVAS DIENAS PLUDMALĒ UN KURA SAKARĀ JŪS VĒL VAINOJAT PILSĒTAS PAŠVALDĪBU, KA TĀ ATĻAUJ JŪSU BĒRNIEM DEMOLĒT PILSĒTU UN TRAUCĒ ARĪ JŪSU MIERU !!!! SUPPER PRIEKS JUMS PAR PAŠU LOLOJUMIEM !!!

2019-08-05 15:11

Xxx: Jūs mazgājat savējos ???-> tev komentāra ir ļoti daudz taisnības. Paši vecāki izaudzinājusi un izlutinajusi tādu savu nākamo jaunatni un tad brinatiesnkapec viss tā notiekas.

2019-08-05 17:47

Driver: Kura autoskola izdeva tam idiotam tiesības ?

2019-08-06 23:28

Lindmanis kvartāls: Pasta ielā tas kautiņš vispār traģisks no malas izskatījas! Un ja tur bija tikai 1 beizbola nuja nez kur jūs nemat ka vairākas jo galvenais sitējs tak ar mašīnu aizlaidās

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz