Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Nedēļas nogalē saņemti vairāki ar degošu labību saistīti izsaukumi

Nedēļas nogalē saņemti vairāki ar degošu labību saistīti izsaukumi
Foto: VUGD
05.08.2019 11:08

liepajniekiem.lv

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 2.augusta pulksten 6.30 līdz 5.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēka dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājumi, portālu informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Sestdien pulksten 13.39 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Pāvilostas novada Vērgales pagastu, kur dega labības rugāju lauks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka uguns draud izplatīties uz dzīvojamo māju. Lai palīdzētu nosargāt ēku, palīgā ieradās tuvējie iedzīvotāji ar trim traktoriem un arkliem, kuri aparot zemi, ierobežoja ugunsgrēka izplatību. Pulksten 15.42 ugunsgrēks likvidēts un kopējā degšanas platība sasniedza 10 hektārus.

Vēl sestdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem Durbes novada Durbes pagastā, kur labības rugāji un salmi dega 5 hektāru platībā, citviet Durbes novada Durbes pagastā, labības rugāji un labība dega 6 hektāru platībā.

Brīvdienās saņemti arī vairāki izsaukumi, kuros degusi meža zemsedze, tā piemēram, Tobago ielā Liepājā dega meža zemsedze 50m2 platībā, Slimnīcas ielā Liepājā dega zemsedze un kūdra 20 kvadrātmetru platībā, Jātnieku ielā Liepājā 40 kvadrātmetru platībā, Klaipēdas ielā Liepājā, kur dega elektrības stabs, sausā zāle un krūmi 1,5 hektāru platībā.

Vēl VUGD palīdzība bija nepieciešama Ģenerāļa Baloža ielā Liepājā, kur kādas daudzdzīvokļu mājas balkonā dega sadzīves mantas un grīda 2 kvadrātmetru platībā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)