Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 23. augusts

Vārdadiena: Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Nedēļas posts: trīs ugunsnelaimes – pieci bojā gājušie

Atslēgvārdi ugunsgrēks | ugunsnelaime | bojā gājušie

Pagājušā nedēļa mūspusē izvērtusies vairāk nekā traģiska – ugunsnelaimēs dzīvību zaudējuši pieci cilvēki. Divus no viņiem pēc sprādziena Nīcas novada Otaņķu pagastā mediķiem neizdevās glābt Valsts apdegumu centrā. Piektdienas vakarā Liepājā, nodegot dārza mājai, viņsaulē devušies divi cilvēki. Sestdien, neuzmanīgi rīkojoties ar uguni, miris vēl viens cilvēks. 

Jau rakstījām, ka 6. janvārī Otaņķu pagasta divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva katlu telpā eksplodēja destilācijas iekārta un ievainojumus guva četri cilvēki – divi no viņiem turpināja ārstēšanos ambulatori, bet divi – vīrietis un sieviete – ar smagiem apdegumiem tika nogādāti Valsts apdegumu centrā Rīgā. Viņiem ārsti bija konstatējuši plašus ķermeņa un elpceļu apdegumus. Diemžēl no tuviniekiem esam saņēmuši informāciju, ka 46 gadus vecos Gintu un Daci Zabarovskus Rīgā Valsts apdeguma centra mediķiem glābt nav izdevies. Ginta dzīvība izdzisusi ceturtdien, bet divas dienas vēlāk mirusi arī Dace.

Otaņķu pagasta lauku sētā "Krogzemji", kur desmit gadus bija saimniekojuši Gints un Dace Zabarovski, laikraksts "Kurzemes Vārds" sastapa bojā gājušo atvases – 25 gadus veco Daces dēlu Edgaru Dāvidu un 27 gadus veco Melisu, kuriem tagad ir jārūpējas ne tikai par mājdzīvniekiem, kas palikuši bez saimniekiem, bet arī par apmēram 300 vistām. "Gints un Dace bija kārtīgi darba cilvēki – ikdienā strādāja attiecīgi Grobiņas kooperatīva biedrībā un frizētavā, papildus tam viņi spēja tikt galā ar lauku sētas darbiem, tai skaitā apkopt vistas," stāsta E. Dāvids, piebilstot, ka Gints, kurš nāk no Gulbenes ar grobiņnieci Daci iepazinies jau sen, bet tikai pirms diviem gadiem viņi salaulājušies.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 14. janvāra numurā.

Ja neredzat avīzes lapas, Jums nepieciešama "Adobe Flash" 9.0.115 versija vai jaunāka. To varat bez maksas lejuplādēt šeit.

  • 0

Kriminālziņas, negadījumi

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!