Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 16. oktobris

+14°C
Vējš: D 5.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Nedod ceļu tramvajam  (16)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | cietušais

  • Komentāri (16)
  • 0

Komentāri (16)

  • 11.01.2018 14:16 Ziņot

    Bartasevskis

    Cik stūlbam īblim jābūt, lai neredzētu tramvaju, johaidī! Redz saule viņu apžilbināja, ja būtu braucis nākamajā pa labi - Liedagu ielā, uz gājēju pārejas būtu nopļāvis cilvēkus, jo saule tak. Idiots!!! Liepājā šoferu kultūras līmenis vienkārši drausmīgs!

  • 11.01.2018 14:41 Ziņot

    IGORS

    TA IR TAISNIBA.

  • 11.01.2018 14:44 Ziņot

    To: Bartasevskis

    Nu bet pats nekad nekļūdies? Vēl senie romieši teica: Errare humanum est jeb kļūdīties ir cilvēcīgi. Var arī tramvaju nepamanīt, un tam nav nekāda sakara ar cilvēka garīgo attīstību. Bet mani vairāk tracina tie, kuri APZINĀTI pārkāpj noteikumus un rada bīstamas situācijas uz ceļiem

  • 11.01.2018 15:09 Ziņot

    Dite

    Saules nogurdinātie..Te jau pat zirgam jāsmejas.

  • 11.01.2018 16:27 Ziņot

    Auto

    Katru dienu izmantoju tramvaja pakalpojumus un katrā braucienā pēdējā brīdī tramvajam skrien priekšā vieglie auto pagriezienā uz XLSalu vai no tās. Tr. vadītājs , protams , strauji bremzē.Es smejos : dod pa sāniem, negribot ar ceļu policiju krāmēties.Ja kāds stāv kājās , tad tikai saturies un glābies no nelaimes! Tas notiek katru dienu !

  • 11.01.2018 17:07 Ziņot

    laimonis

    Tas šoferis tik nedēļu strādā uz tā auto iespējams tikko bezdarbniekos nolicis tiesības un nu rāda ko māk :)

  • IP: **.**.***.21 11.01.2018 19:21 Ziņot

    Zip

    Nevienu nevainoju un neaizstāvu, izsaku savu viedokli. Esmu ievērojusi, ka ļoti bieži tie tramvaji nav labi pamanāmi, it sevišķi dienas tumšajā daļā, ja sanāk tieši pretī uz tramvaja priekšu lūkoties, tos 2 blāvos, knapi redzamos lukturus var knapi pamanīt, viņu kabīnes(priekšdaļas) nav normāli apgaismotas, tas ir neapstrīdami, es, protams, nerunāju par "izgaismoto svētku tramvaju".

  • IP: **.**.***.21 11.01.2018 19:25 Ziņot

    zip

    Un ziniet, nu nav tie tramvaji normāli saredzami, nokrāsoti brūnā(u.c.) krāsā, profilā 2 blāvi, knapi spīdoši lukturi,kabīne tumša, ja nāk taisni pretī, tad reizēm ir kā ir. It sevišķi diennakts tumšajā laikā, lietū u.tml.

  • IP: **.**.***.21 11.01.2018 19:29 Ziņot

    zip

    atceros, kad bija viens tramvajs nokrāsots viscaur briesmīgā brūnā krāsa, tāda krēslā - nu knapi redzams, tie 2 lukturi, kas velk pēdējo dzīvību-izsmiekls.

  • 11.01.2018 20:21 Ziņot

    Zinitis

    Nabaga šoferis.-saimnieks tagad 3 ādas noplēsis, neglābs nekāda apdrošināšana. Vajag izvēlēties normālus darba devējus .

  • 11.01.2018 20:27 Ziņot

    .............

    Šodien tiešām bija ļoti spilgta saule un redzamība nebija labākā

  • 11.01.2018 20:51 Ziņot

    Bija traki

    šodien arī tur braucu, varu apstiprināt, saule tiešām bija neciešama, pie gājēju pārejām braucu uz 20, tik tādēļ ka neko nevarēja redzēt

  • 11.01.2018 21:30 Ziņot

    Bet

    Nedaudz tālāk uz Baatas pusi pēdējā laikā bieži var novērot vieglā un tramvaja saskriešanos.

  • 12.01.2018 07:48 Ziņot

    kkkk

    Luksafora signālu vispār nevarēja redzēt.
    pl.13.00

  • 12.01.2018 07:53 Ziņot

    dariens

    A, ko tramvajs nevarēja apbraukt?

  • 16.01.2018 16:52 Ziņot

    kartupelis

    nez kā nevarēja pamanīt zilu drimbuli... saprastu baltu... :D

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!