Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 15. novembris

+8°C
Vējš: D 4.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Leopolds, Unda, Undīne

Nedod ceļu tramvajam  (36)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | tramvajs | Robežu iela | kr.valdemāra iela

  • Komentāri (36)
  • 0

Komentāri (36)

  • 13.09.2018 16:06 Ziņot

    45

    tās Vektras būs jāaizliedz, vakar ar bumeri, šodien ar tramvaju

  • 13.09.2018 16:51 Ziņot

    In your face

    atkal tie pašpārliecinātie veči...

  • 13.09.2018 17:42 Ziņot

    un atkal

    tie pusaklie veči

  • 13.09.2018 17:45 Ziņot

    veči uzmanaties no bābām

    Atkal viena bāba izraisīja avāriju! Nu tādasa "bābas" pie stūres. tā ir diagnoze!!!

  • 13.09.2018 17:55 Ziņot

    Satiksme.

    Ai ,ai nu ar kajam jastaiga.Tranvajam vienmer ir prieksroka tikai ne pie zobarsta.

  • 13.09.2018 18:43 Ziņot

    LiepajNieks34

    Tas tupas babas pie tramvaja stures to tik maak,ka spaidat pogas ut zvanit taj zvana..nosautu

  • 13.09.2018 18:52 Ziņot

    sandra sulca

    jajata bija es veca strulba vecene

  • 13.09.2018 19:07 Ziņot

    A

    Bābām un veciem nav nekādas vainas Es pati bīju ieksā tajā tramdajā in man vēl ir 9 gadi

  • 13.09.2018 19:07 Ziņot

    A

    Bābām un veciem nav nekādas vainas Es pati bīju ieksā tajā tramdajā in man vēl ir 9 gadi

  • 13.09.2018 20:10 Ziņot

    Bērnudārza patstāvīgajiem apmeklētājiem prāta un gudrības ir daudz vairāk nekā vienam otram komentētājam!Un tā katru reizi-bābas/blondīnes,bmw,trambuļi un citi zvēri!:D

  • 13.09.2018 21:55 Ziņot

    xxxx

    šim vieglas automašinas vadītājam ,būtu jāiet ar kājām, kur prats sesties pie stūres cilvēkam, kam ir paralizēta kreisā roka un kāja. tas ir prātam neaptverami. Labi, ka nebija upuri. kauns par jums 50 gadi ,bet prāta kā zīdainim. vaditajai pasakiet paldies, ka neaisutija jūs pie enģeļiem....

  • 13.09.2018 21:55 Ziņot

    xxxx

    šim vieglas automašinas vadītājam ,būtu jāiet ar kājām, kur prats sesties pie stūres cilvēkam, kam ir paralizēta kreisā roka un kāja. tas ir prātam neaptverami. Labi, ka nebija upuri. kauns par jums 50 gadi ,bet prāta kā zīdainim. vaditajai pasakiet paldies, ka neaisutija jūs pie enģeļiem....

  • 13.09.2018 22:03 Ziņot

    xxxx

    tramvaja vadītājai tikai pārdzīvojumi jūsu dēļ. Nav jau tā, ka sasit jūsu autiņus un rullē tālāk.Visa diena sabojāta..bet jastradā līdz vēlai vakara stundai. Kā jūtas viņa...vai kāds par to ir padomājis.. Paši vainīgi tramvajs taču visur jāpalaiž.Kad to sapratīsiet...

  • 13.09.2018 22:51 Ziņot

    Ha ha

    Xxxx to jau raksta tram.vaditaja

  • 13.09.2018 23:06 Ziņot

    Semirs

    Es šo veci kas opelī sēž pie stūres, zinu . Tam čalim vajag uz mūžu liegumu tiesībām. Kā viņš brauc. Un ja nemaldos tad iepriekš viņš brauca ar zilu golfu. Cik noprotu ka golfu sitis pusgada laikā reizes trīs vismaz. Uzmanieties.

  • 13.09.2018 23:47 Ziņot

    Semirs

    Kāpēc neņem nost tiesības šitādiem tipiņiem. Vai nu pastiprinātu ārsta komisiju, kas lemj, vai atļaut braukt vai nē. Un vispār jau ģimenes ārstam pa biksēm. Ir tak speciāli aprīkots transports ar kuru var braukt invalīds, un kur nu vēl ar 50% kustību traucējumiem kā raksta komentāros. Labi ka šoreiz tas bija tramvajs, un ja nu būtu kāds pa galam, ko tā tad.

  • IP: ***.***.***.184 14.09.2018 00:01 Ziņot

    Garins

    Nu pasakas stasta viena laida,traida laida!Kurs tik kuru vairak apliek,

  • IP: ***.***.***.184 14.09.2018 00:01 Ziņot

    Garins

    Nu pasakas stasta viena laida,traida laida!Kurs tik kuru vairak apliek,

  • 14.09.2018 00:33 Ziņot

    Semirs

    Gariņ. Esi mierīgs. Labi ka tu neesi tramvaja vietā un ne transportā. Nobrauktu tevi tā pat kā tā tauku Grobiņā, un kā to tā tauku Durbes apkaimē. Pa priekšu domā ko runā, pasakas varēsi rakstīt tam kas opelī pie stūres.

  • IP: ***.***.***.184 14.09.2018 08:04 Ziņot

    B

    Semir ,biju pats sija tranvaja,un nevajag rakstit kaut ko ko raksta citi,es loti labi saprotu kad pie STOP ZIMES vaditajam bija jaapstajas,bet es neteiksu ka tranvaja vaditaji brauc lenam bet vinai ari bija iespeja apstaties,bet labak tacu nodarit kadam pari un saskadet braucamo!Vajag domat ari par otru pusi,kut gan NEZINU ka cita pilseta bet Liepajai tas ir raksturigi.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!