Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 20. jūlijs

Vārdadiena: Ramona, Ritma

 Nedod ceļu tramvajam  (22)

Atslēgvārdi policijas informācija | satiksmes negadījumi | bmw | tramvajs | brīvības iela

  • Komentāri (22)
  • 0

Komentāri (22)

  • 07.06.2019 11:16 Ziņot

    44,

    Ar nepacietību Liepājā gaidām jaunos trambaja vagonus !

  • 07.06.2019 11:49 Ziņot

    88rising

    ar vienu behu mazāk =)

  • 07.06.2019 11:59 Ziņot

    rupeklis

    Nu pzd ,,tik daudz tramvaju saradusies ,ka pat bembim nav ku pabraukt))

  • 07.06.2019 12:01 Ziņot

    norka

    Visvairāk tracināja tie , kas brauca garām tik aizrautīgi filmēja cita cita cilvēka nelaimi , ka paši rada avārijas situācijas !

  • 07.06.2019 12:15 Ziņot

    URÁLS

    Man visur priekśroka...bums! Vairs nééé!

  • 07.06.2019 13:13 Ziņot

    Jakutīnc

    Drīkst minēt? Aklajam kroplēnam tiesības neatņems.

  • 07.06.2019 13:15 Ziņot

    Filmētāji

    Ārpus Latvijas, angliski runājošās zemēs, šos filmējošos ākstus sauc par RUBBERNECKERS vai, latviski, GUMIJKAKLI.

  • 07.06.2019 13:39 Ziņot

    pilnīgs čau

    kāda tur nelaime, viens atsaldenis mazāk

  • 07.06.2019 14:13 Ziņot

    to norka

    Tā nav nelaime, tas ir stulbums! Tu taču redzi, ka uz brauktuves ir sliedes, tātad, ir kaut kur arī tramvajs :)

  • 07.06.2019 14:26 Ziņot

    Pacančiks

    Būtu man tik kruta beha, es ar nedotu ceļu nevienam.

  • 07.06.2019 15:02 Ziņot

    Idiotam

    Ka var redzet sliedes, ja tie atrodas zem udens???

  • 07.06.2019 15:20 Ziņot

    laikam

    Ko viņš var redzēt ja sānu stikli visi ir tumši tonētie?

  • IP: **.***.***.39 07.06.2019 15:25 Ziņot

    to norka

    tā nav nelaime,bet neizaudzis tizls bembists.Ja neredz tramvaju nu ko lai saka bembisti atkal izceļas.

  • IP: **.***.***.39 07.06.2019 15:26 Ziņot

    to idiots

    nu riktīgs idiots,vai braucot tev jāmeklē sliedes jeb laikus jāpamana liels trambulis.

  • 07.06.2019 15:50 Ziņot

    totonorka

    Iekāpjot Bmw,aizverot durvis un nospiežot start pogu uzreiz atveras pavisam cita pasaule ... tur nav ne tramvaji ne cp ne arī citi briesmoņi ...

  • 07.06.2019 16:01 Ziņot

    Irjauok

    Nepatīkami visiem. Galvenais, ka bez cietušajiem!

  • 07.06.2019 17:50 Ziņot

    upssss

    Stulbi, vienkārši čalim nepaveicās. Kam negadās.

  • 07.06.2019 17:54 Ziņot

    norka

    Protams , neredzēt tramu ir stulbi , BET ar katru no Jums var gadīties kaut kas līdzīgs , un ko tad par to tu rakstītu . Bet domās , jau ar mani - nu nekad .

  • 07.06.2019 18:11 Ziņot

    bambists

    a es jūs visus pi... un trallin!!!

  • IP: **.***.***.39 07.06.2019 18:35 Ziņot

    kas minēja ka tā

    ir nelaime nu nav tā nekāda nelaime tā ir bembistu diagnoze.Cik aklam jābūt cilvēkam lai neredzētu trambuli-nav jau skudra.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!