Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 26. marts

+3°C
Vējš: Z 10.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Eiženija, Ženija

Negriež ceļu tramvajam  (18)

Atslēgvārdi policijas informācija | satiksmes negadījumi | tramvajs

  • Komentāri (18)
  • 0

Komentāri (18)

  • 12.02.2019 14:29 Ziņot

    Es

    Kārtējo reizi pierādās tas, ka Liepājā neprot vadīt auto. Pilsēta ir maza un satiksme nav intensīva. Un, joprojām, pamanās izraisīt stulbus negadījumus. Kā varēja neredzēt tramvaju? Neskatoties! Šijā krustojumā ir obligāti jāpārliecinās pirms šķērsot sliedes. Cik jau šo negadījumu ir bijuši gada laikā, kad nedod ceļu tramvajam... Jāapdomā, vai ir vērts iegādāties jaunos. Tie tak būs sasisti jau pormajā dienā. Un lielais piķis izmests miskastē

  • 12.02.2019 15:30 Ziņot

    Tu

    Pilsēta ir visai liela Baltijas mērogā, satiksme brīžiem pat ļoti intensīva. Konkrētais krustojums ir ļoti nepārredzams, it sevišķi no centra puses braucot ir grūti redzēt tajā pašā virzienā braucošu tramvaju. Tur vajadzētu sensoru luksoforu, kas, tuvojoties tramvajam, iedegtu Ūliha ielai sarkano.

  • 12.02.2019 15:43 Ziņot

    Vinnss

    Liepāja ir maza pilsēta un nav tur nekāda intensīva satiksme.

  • 12.02.2019 16:11 Ziņot

    To "Tu"

    Liepājā un intensīva satiksme? Smieklīgi! Varētu uzskatīt, ka Rīgā ir intensīva satiksme. Un Rīga, salīdzinājumā ar citām Eiropas pilsētām, ir nieks. Pirms iebraukšanas Rīgā, drošvien, pārsēdies un dod citam vadīt auto. Jo, ja Liepājā ir intensīva satiksme, tad Rīgā ir kosmoss priekš Tevis.

  • 12.02.2019 17:15 Ziņot

    mario

    Liepāja ir pilsētas lauku ciemats ar tranvaja tiltu kur automašīnas brauc pa tranvaja sliedēm.Rodas jautātajums priekškam bij vajadzīgs tilta paplašinašana ja reālalabuma nav. Tāpat tie remont darbi uz parbrauktuves ,reāli nekas jau nemainīsies.

  • 12.02.2019 17:50 Ziņot

    To mario

    Tu taču rakstīt pat nemāki, TRANVAJ..

  • 12.02.2019 19:18 Ziņot

    Ronis,

    Uz tilta tranvaja jau paradas tranvaja sliedes bedrites no tanvaja.Driz bus bedres.

  • 12.02.2019 20:25 Ziņot

    Tranvajs

    Cik stulbam, vai aklam ir jābūt, lai neredzētu tramvaju!? Varbūt tas pāķis nemaz nezina, kas tas tāds ir!?

  • 12.02.2019 21:25 Ziņot

    44

    nav nekāds pāķis , 80 gadīgs večuks , pazīstu , nu laiks jau būtu likt tos ratus pie miera , bet krustojums patiesībā ir stulbs , var kaklu izmežģīt braucot no Uliha uz Klaipēdas ielu, kad taisīja to pāreju , varēja krustojumu ar pielabot , pagriežot pirms metriem 20 perpendikulāri Klaipēdas ielai , tad būtu pārskatāms bez liekas piepūles .

  • 12.02.2019 22:05 Ziņot

    Tranvajs

    >44
    Krustojums ir sūdīgs braucot no centra, bet tur bija tikai jāpaskatās spogulī! Ja pat tik daudz nevar, tad nav ko vairs braukt!

  • 12.02.2019 22:38 Ziņot

    parasts pensikis

    acis ka bulla pauti un pa divi soli neredz baznicu

  • 13.02.2019 08:38 Ziņot

    vovej

    nopirkšu ļitakus

  • 13.02.2019 09:14 Ziņot

    Tranvajam

    Tu droši vien nosprāgsi ātrāk un līdz 80 nenovilksi, tāpēc arī nekad nesapratīsi 80 gadīgu cilvēku. Bet žēl, tev tas derētu.

  • 13.02.2019 09:18 Ziņot

    Vispār

    Tur jau tā ir, problēmas ar nesakārtotību "pareizās" saregulēšanas tai krustojumā, iepretīm x salai, un šinī gadījumā tur tā vienmēr parasti notiek, kurš pirmais, tramvajs vai tu sķērsosi, ja vēl kāds "aklais" neredz savu trajektoriju uz ielas, ka mauc pa vidu!

  • 13.02.2019 10:39 Ziņot

    regulāri

    Tas ir nesakārtots krustojums..Braucot centra virzienā ap plkst pieciem pus sešiem, ziemas laikā kad bija tumšs un aiz muguras rinda ar mašīnām spogulī redzēt sliedes ir nereāli, un ja vēl vieglajam aiz muguras gadās busiņš, kura lukturis iespīd spogulī..sanāk apžilbt un braukt uz čuju pār sliedēm, tramvaju gaismas arī nav diezko spožas..

  • 13.02.2019 12:30 Ziņot

    Liene 89

    Izdzirdot vārdu tramvajs, domās uzreiz iztēlojos to debilo, aprobežoto vadītāju.

  • 13.02.2019 16:22 Ziņot

    To "Regulāri"

    Šajā gadījumā, tramvajs var atrasties "aklajā zonā" un vienalga, spīdina vai nespīdina Tev spogulī, ir jāpagriež galva, lai pārliecinātos par drošu sliežu šķērsošanu. Autoskolā māca tādas lietas. Varbūt, tiesības esi nopircis?

  • 13.02.2019 20:36 Ziņot

    Tranvajs

    >Tranvajam
    Ko citiem novēli, to saņemsi 10 kārtīgi atpakaļ! Novēlu tev nenosprāgt līdz 200 gadiem!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!