Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Nocirsta Karostas slavenākā priede

Nocirsta Karostas slavenākā priede
23.04.2011 07:05

Atslēgvārdi

“Kas varēja izdarīt tādu cūcību?” – tas ir tikai viens no jautājumiem interneta portālā liepājniekiem.lv, bet fotogrāfijā redzams vairs tikai kails celms.

Tas ir viss, kas palicis pāri no slavenākās Karostas un, iespējams, pat visas Liepājas priedes.

Tā auga Karostā, aptuveni kilometru uz Pāvilostas pusi no Ziemeļu mola un noteikti daudzi liepājnieki savulaik to apbrīnojuši, priecājušies un fotografējuši. Šīs priedes fotogrāfija ne vienreiz vien rotājusi Liepājas tūrisma ceļvedi, tā iemūžināta kartītēs un bijusi skatāma fotoizstādēs. Vieta, kur auga dīvainā priede, kuras izskatu, visticamāk, bija veidojuši skarbie jūras vēji, bija iecienīta daudzu liepājnieku un pilsētas viesu brīvdienu pastaigu vieta, to bija iemīļojuši ne tikai Liepājas fotogrāfi, bet arī fotomākslinieki no totālākām vietām, šai vietā – tieši pie priedes – notikušas visdažādākās foto sesijas. Bet nu dīvainā koka vairs nav – tas ir nozāģēts un kāds pie tā celma aizdedzis svecīti koka piemiņai.

Tikai loģisks ir daudzu liepājnieku jautājums: vai kāds ir devis tam atļauju, vai arī tas ir noticis patvaļīgi? Tā kā vakar bija brīvdiena, “Kurzemes Vārdam” neizdevās sazināties ar pašvaldības amatpersonām, kas varētu atbildēt uz šo jautājumu. Taču mēs to noteikti noskaidrosim un darīsim zināmu arī lasītājiem.

Kristīne Pastore,
“Kurzemes Vārds”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli