Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Notriec bērnu

Notriec bērnu
27.07.2006 15:49

0

26.jūlijā mūsu pilsētā noticis kārtējais negadījums, kad auto notriec bērnu. Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse, īsi pirms četriem pēcpusdienā K.Ūliha ielā 46 gadus vecs automašīnas “Hyundai Getz” vadītājs uzbrauca 1993.gadā dzimušam zēnam, kurš pēkšņi ar velosipēdu izbrauca uz gājēju pārejas tuvu braucošas automašīnas priekšā, nepārliecinoties par drošību.

Jāpiezīmē, ka cietušo bērnu uz ielas atrada un palīdzību viņam izsauca Pašvaldības policijas darbinieki. Patrulējot K.Ūliha ielā, viņi ievēroja, ka uz ielas guļ zēns. Likumsargi izsauca ātro palīdzību, kas zēnu nogādāja slimnīcā.
Policija aicina jaunos velosipēdistus un viņu vecākus ievērot drošības noteikumus. J.Knīse atgādina, ka bērns līdz 7 gadu vecumam var būt velosipēda pasažieris, no 7 līdz 12 gadu vecumam drīkst mācīties braukt kopā ar pieaugušo, bet no 12 gadu vecuma var kļūt par pilntiesīgu un patstāvīgu satiksmes dalībnieku, saņemot velosipēda vadītāja apliecību. Diemžēl pilsētā fiksēti gadījumi, kad pa dzīvas satiksmes ielām brauc mazgadīgi velosipēdisti, neievērojot drošības un ceļu satiksmes noteikumu prasības. Policija aicina atcerēties arī par aizsargķiverēm.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)