Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 13. decembris

+1°C
Vējš: ZA 6.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Lūcija, Veldze

“Opel” krustojumā iebrauc pie sarkanās gaismas un taranē satiksmes autobusu  (42)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | cietušais | zirņu iela | autobuss | luksofori

  • Komentāri (42)
  • 0

Komentāri (42)

  • 16.07.2018 11:53 Ziņot

    xsd

    Personām virs 70 vispār nepagarināt autovadītāja apliecību. Lai Dome dod bezmaksas mēnešbiļetes sab. transportā. Tikai nesāciet, ka tā ir sirmgalvju diskriminācija. Tajā vecumā ir dažādas veselības, redzes problēmas, tāpat palēnināta reakcija. Un to, ka par naudu var apiet šīm problēmām līkumu, tas sen pilsētā zināms.

  • 16.07.2018 12:01 Ziņot

    Sarkanais

    Par daudz to luksaforu un viss.

  • 16.07.2018 12:12 Ziņot

    Opel

    Opelim vienmēr taisnība

  • 16.07.2018 12:14 Ziņot

    Skolotājs

    xsd-vai tev ar prātiņu ,VISS IR KĀRTĪBĀ ,ka tu vari sniegt tādus secinājumus???

  • IP: **.***.***.23 16.07.2018 12:27 Ziņot

    XSD'am

    Cepums tev. ja ne nepagarinaat, tad vismaz likt parlikt teorijas un bruakshanas eksamenu. es domaju vairums autovaditaju butu tikai par. tas pipars kam ir 70g vinjsh teoriju licis talajaa ~1970g. un ja vinjsh vel ir Svetdienas brauceejs... tad AAMEN, pertikjis ar granaatu

  • 16.07.2018 12:29 Ziņot

    SeskisU

    ja tiks sodīti arī velosipēdisti un gājēji, valsts peldēsies naudā!

  • 16.07.2018 12:32 Ziņot

    atkritumu poligons

    Kur skatās atkritumi kukuļņēmēji-veterāni maška un prātiņā apdalītais sūdumalējs ?

  • 16.07.2018 12:48 Ziņot

    Raimonds-40

    XSD am Vai tu šmurguli zini, ka tie virs 70 taisa vairāk avārijas, kā tie kā tu.

  • 16.07.2018 12:54 Ziņot

    Zaķītis

    CP beidzot pamodusies. Ceru, ka izskaudīs to sērgu - pie dzeltenā piedot gāzi un pie sarkanā braukt pāri.

  • IP: **.***.***.23 16.07.2018 12:55 Ziņot

    Raimim

    https://www.csdd.lv/...

    ljoti interesanta statistika. taka tie penzhi peec 64 nav bez greeka!!

  • 16.07.2018 12:57 Ziņot

    xsd

    Raimonds-40, bet tu nezini, ka man sen pāri 70 un es mašīnu mazbērniem uzdāvināju.

  • 16.07.2018 13:01 Ziņot

    z

    Jā, pārāk daudz pie sarkanā brauc.

  • IP: **.***.***.23 16.07.2018 13:03 Ziņot

    petnieks

    Kam nav ko darit, var palasiit...un ne velti aproshinataji Seniorus ievieto paaugstinata riska grupaa, un OCTA maksa shiem dargaak, neskatoties uz Bonusiem un malusiem un pieredzi.

    https://www.csdd.lv/...

  • 16.07.2018 13:08 Ziņot

    am3

    vecais žopelis :)

  • 16.07.2018 13:19 Ziņot

    ŽBB

    Pie sarkanā brauc un nerāda pagriezienus lecīgi jauni tirliņi un stulbas blondīnes, kas tarkšķ pa mobīlo! Reti kad to izdara cienījama vecuma ļaudis!

  • 16.07.2018 13:27 Ziņot

    nu vajag kameras pie luksoforiem

    šodien saskaitiju vismaz 10, kuri mauca pie sarkanā.....bet pie nākamā luksofora atkal bijām līdzās, nesaprotu, kur šeit ekonomija, kur jāsteidzas.

  • 16.07.2018 13:37 Ziņot

    Jans Fugalas

    Gluži vienkārši ,likvidēt luksaforus un uztaisīt apļus,tad tādas problēmas nebūs!!

  • 16.07.2018 14:00 Ziņot

    *

    Īrijā dzeltenais izskatās, ka daudz kur vispār netiek izmantots, zaļais - sarkanais, midžinās jau pa gabalu, nav dzeltenais, "varbūt paspēšu". Nezinu, vai tas atrisina problēmu pilnībā, idioti jau vienmēr atrodas.

  • 16.07.2018 14:08 Ziņot

    jjjj

    Kopš kura laika opels ir mašīna

  • 16.07.2018 14:08 Ziņot

    santa klauss

    oppels sveiks un vesels, ta ka nekas nebūtu bijis. ko nevar teikt par solāriju

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!