Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 8. decembris

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

Papildināts – Iespējams, aplejas ar benzīnu un tīšām izraisa ugunsnelaimi  (20)

Atslēgvārdi vugd | ugunsgrēki | Ģenerāļa Baloža iela

Šovakar, 14.maijā, ap astoņiem vakarā ugunsnelaime piemeklēja piecstāvu dzīvojamo māju Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 9, – aizdegās dzīvoklis ēkas trešajā stāvā.

Ap pusdeviņiem vakarā nelaimes vietā strādāja operatīvie dienesti – ne vien ugunsdzēsēji glābēji, kuri ar autokāpnēm caur balkonu iekļuva degošajā trešā stāva dzīvoklī, bet arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri sniedza palīdzību cietušajiem.

Mājas iedzīvotāji stāsta, ka trešā stāva dzīvoklī, kur izcēlās ugunsnelaime, dzīvo jauna ģimene – jauns vīrietis, viņa sieva un mazulis, kurš vēl ir ratiņos.

Pēc iedzīvotāju teiktā jaunais vīrietis ugunsnelaimi izraisījis tīšām – aplējies ar benzīnu un aizdedzinājies.

Portāla rīcībā esošā informācija vēsta, ka vissmagāk cietis ir pats jaunais vīrietis. Viņam turpat pie mājas Ātrās palīdzības mediķi sniedza pirmo palīdzību. Vistuvākie kaimiņi, kuri dzīvo kāpņu telpā, kur sākās degšana, stāsta, ka mediķi vīrieti centušies atdzīvināt.

VUGD Kurzemes reģiona brigādes pārstāve Vendija Pikše pastāstīja, ka tad, kad ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ģenerāļa Baloža ielu, saņemtā informācija liecināja, ka deg dzīvoklis.

“Ierodoties notikuma vietā, tika evakuēti četri cilvēki un izglābts viens cilvēks un kaķis,” viņa klāsta.

Vēl ap pusdesmitiem vakarā notika ugunsgrēka likvidācijas darbi.

Mājas iedzīvotāji baumo, ka vīrieša dzīvību mediķiem glābt nav izdevies. Opertīvie dienesti to neapstiprina. “Ir tikai izglābtais,” tā V.Pikše: “Iespējams, kaimiņi kaut ko pārpratuši.”

Pēc kaimiņu teiktā ugunsnelaimē cietusi arī kāda sieviete, kura kāpņu telpā saelpojusies dūmus. Viņai mediķi snieguši palīdzību.

Savukārt nepilnus divus gadus veco mazuli policijas darbinieki, kā zināja teikt kaimiņi, nogādājuši bērnu namā.

Aptuveni 30 gadus vecais vīrietis, kurš esot izraisījis ugunsnelaimi, esot automehāniķis. Iepriekš strādājis autoservisā Liepājā, bet tad devies peļņā uz Vāciju, pastāstīja kāds no kaimiņiem.

Kaimiņš zināja teikt, ka vīrieša sieva strādā kādā bārā un laikā, kad izcēlās nelaime, bijusi darbā.

Par to, kāpēc vīrietis varētu būt izraisījis ugunsnelaimi, kaimiņš plecus vien raustīja: “Dzērājs noteikti nebija. Bet kādu laiku atpakaļ bija aizrāvies ar spēļu automātiem un sūdzējās, ka iekūlies lielos parādos.”

V.Pikše, taujāta par iespējamo ugunsnelaimes izcelšanās iemeslu, norādīja, ka to skaidros Valsts policija.

  • Komentāri (20)
  • 0

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Kriminālziņas, negadījumi

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!