Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 20. februāris

-2°C
Vējš: ZA 4.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Smuidra, Smuidris, Vitauts

Papildināts – Kārtējais braucējs Klaipēdas ielā nepamana tramvaju  (20)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | klaipēdas iela | tramvajs

  • Komentāri (20)
  • 0

Komentāri (20)

  • 16.01.2018 11:13 Ziņot

    Muradelli

    liekas tur vairāk vajadzīgs viadukts , kā uz Raiņa ielas , vēl ir variants , vajag izbūvēt barjeru , kā jau uz dz/ pārbrauktuves.

  • 16.01.2018 11:20 Ziņot

    Llas

    Kad vien reiz tiks uzstādīts luksafors Uz šīs pārbrauktuves

  • 16.01.2018 11:33 Ziņot

    Garamgājējs

    Varbūt beidzot vajadzētu sākt domāt par to iebrauktuvi? Tas jau vairs nav normāli. Vai tiešām tur nevar uzlikt kaut vai "guļošos" lai vismaz tie vieglie tā neskrien nepagrozot galvu! Vai tiešām tramvajs ir tik mazs, ka neredz un jālec virsū? Aizdomājieties, visas avārijas notiek neuzmanības un pārgalvības dēļ! Esiet taču 10x uzmanīgāki un domājiet par savām darbībām pirms sēdieties pie stūres! Tas veikals nekur neaizbēgs, bet ja cietīs pašu veselība, nevainojiet citus!

  • 16.01.2018 11:35 Ziņot

    to Llas

    Ja vadītājam nepietiek ar STOP zīmi, tad pie stūres nav, ko meklēt!!! Luksoforu sagribējušies... Liepājā jau tā to stipri par daudz!!!

  • 16.01.2018 12:37 Ziņot

    to ku-kū

    Kad pieaugsi un varbūt būsi spējīga vadīt auto, tad sapratīsi, ka ne vienmēr viss ir ieraugāms. Gadās arī muļķīgas kļūdas. Ja nezini, tā vienkārši dzīvē notiek. Ja netici, paprasi mammai vai klases audzinātājai. Nevajag te visiem demonstrēt savu tukšo skaidu podu!

  • 16.01.2018 12:40 Ziņot

    Andiss

    HA ha nezināt,ka visas nelaimes Liepājā var glābt tikai luksofors., katrā krustā luksoforu un miers. :)

  • 16.01.2018 12:50 Ziņot

    b

    Beidziet vienreiz braucot blenzt telefonā!

  • 16.01.2018 13:39 Ziņot

    Jā b

    Taisnība ! Katrs otrais, otrā nesas un runā pa telef., tad vēl uz vai no veikala pēdējā sekundē NEKAUN"IGI drāžas tramvajam priekšā ! Vai policija nevarētu kaut reizīti šos patvarstīt ?

  • 16.01.2018 13:40 Ziņot

    k,,,

    Par telefona lietosanu pie stures vaidzetu bargi sodit.

  • 16.01.2018 16:28 Ziņot

    Mazina piebilde

    Jā,pašlaik pie stūres runāt ir pārkāpums, par ko parasti tikai izsaka mutisku brīdinājumu. Būs kāda/kāds ,kas mācīs poličiem strādāt,tas izliks naudas sodu,bet tas arī nav liels... 15 eiro . Ja tik tiešām nevar bez telefona iztikt,tas janopērk austiņas,tik pat maksā.

  • 16.01.2018 19:09 Ziņot

    Kaut kas jau nav

    Man viens tur dzīvojošs tieši teica, ka tumsā tos tramvajus, kas nav izrotāti, īsti redzēt nevar. Tie tramvaja standarta lukturi īsti nav pamanāmi, tāpēc pašiem tramvajiem vajadzētu papildus gaismas.

  • 16.01.2018 19:15 Ziņot

    Mu MU

    Senos laikos, kad tramvajs bija transporta dievs ,tad viņš varēja braukt ,kaut vai vadītājam snauduļot pie vadības pults,bet tagadējos laikos ,kad ir situācijas ka tramvajam ir arī jāpakļaujas ,auto transportam ,iesaku tramvaja vadītājiem ,būt mazliet pieticīgākiem un atsevišķās situācijās ,tomēr arī piebremzēt ,CIENI SEVI UN ARĪ CITI TEVI CIENĪS.

  • 16.01.2018 21:31 Ziņot

    44

    tam kautkas jau nav
    varbūt tramvaju vajag aprīkot ar sirēnu , jo mūsu varoņi ignorē pat sarkanos luksofora signālus , tad šīs pārbrauktuves šķērsojot tramvaja vadītājs ieslēdz skaņu signālu akurāt kā ceļu policijas auto, jādomā tas varētu glābt situāciju

  • 16.01.2018 22:18 Ziņot

    Kirdikc

    Tai "krustojumā" ir tik daudz vietu kur pielikt kameru. Un vienkārši sodīt pidrila kas nejēdz braukt.
    Adekvāts sods- pārlikt tiesības + 200€ sods autoskolai un eksaminatoram (personīgi nevis CSDD).

  • 17.01.2018 06:58 Ziņot

    Guna01 to Mu Mu

    Tramvajs divos metros nenobremzēs. Kā tramvaja vadītājs var izzīlēt, no kura stūra kāda "govs" izlīdīs priekšā.

  • 17.01.2018 09:13 Ziņot

    Lilija1001

    kaut kas jau nav- tev ir patiesība.
    Pat vasarā, vakarā to brūno "sū**" tramvaju nevar redzēt, kur nu vel sliktos laika apstākļos. Tiešām braucot var nepamanīt viņu. Man personīgi ļoti patīk tie spilgti apgaismotie tramvaji, kad pa gabalu var redzēt.

  • 17.01.2018 09:34 Ziņot

    Guna01

    Par to, ka tramvajs neredzams, ir tikai atruna. Tad jau tumšas krāsas auto Jūs arī neredzat, kur Jums jādod ceļš.

  • 18.01.2018 07:33 Ziņot

    Randoms

    No 10 autovadītājiem 1 tik izpilda stop zīmes prasību, mans novērojums, visur kur braucu, redzu vienu un to pašu.

  • 18.01.2018 18:01 Ziņot

    ZIP

    Kaut kas jau nav , Lilija1001 gluži manas domas, kuras izteicu komentāros pie iepriekšējā negadījuma ziņas. Ne vienmēr, protams, tas pie vainas, bet grūti viņus saskatīt. Vēl nesen nopētīju tramvaju apgaismoju, galīgi garām-kabīne tumša, apakšā 2 lielāki, knapi degoši lukturi un 2 pavisam maziņi, kas tāpat knapi redzami.

  • 23.01.2018 09:09 Ziņot

    To zip

    Tramvajam ir tāpat, kā mašīnai lukturi, vai tad mašīnu neredzi? Un visiem tramvajiem salonā ir gaisma, nu nav tā, ka tramvaju nevar redzēt, ir jābūt uzmanīgam, tā ir tikkai atruna, ka nevar redzēt! Kā tad tu auto redzi?!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!