Piektdiena, 29. maijs Raivis, Raivo, Maksis

Papildināts – Konflikta laikā šauj uz autobusa vadītāju

Papildināts – Konflikta laikā šauj uz autobusa vadītāju
Foto: liepajniekiem.lv
08.02.2018 09:33

liepajniekiem.lv

Trešdien, 7.februārī, ap četriem pēcpusdienā kas nopietns bija atgadījies Rīgas ielā pie ledus halles – bija aizturēts maršruta mikroautobuss, pie tā strādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, Kriminālpolicijas darbinieki, eksperti un prokuratūras darbinieki, novēroja portāls.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga portālam apstiprināja, ka gadījums nopietns.

”7.februārī pulksten 16 Liepājā, autobusu pieturā Rīgas ielā, pēc iepriekš notikuša maznozīmīga savstarpēja konflikta uz ielas, pagaidām nenoskaidrota persona ar, iespējams, pneimatisko ieroci, šāva uz mikroautobusa vadītāju, nodarot viņam miesas bojājumus,” stāsta S.Šteinberga.

Sabiedriskā mirkroautobusa vadītājs – 1957.gadā dzimis vīrietis – ir nogādāts mediķu aprūpē slimnīcā Rīgā.

Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana, skaidro policijas pārstāve: ”Tās ietvaros ir nozīmētas vairākas ekspertīzes, tiek apzināti video un veikti meklēšanas pasākumi.”

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva portālam pastāstīja, ka mikroautobusa vadītājam iešauts sejā, līdz ar ko viņš nekavējoties nogādāts uz klīniku Rīgā, kur viņam veikta operācija un kur vīrietis atrodas patlaban.

U.Āva portālam atzina, ka vainīgais tūlīt pēc nozieguma izdarīšanas aizbēdzis un diemžēl viņu līdz šim atrast un aizturēt nav izdevies. Policijas darbinieki veic izmeklēšanu un vainīgo meklē.

55 komentāri

2018-02-08 09:40

Kantainais: Nu bet tas tak labi--to sauc par rietumu demokrātiju--pavisam drīz aŗī skolās notiks apšaudes...ehh..šis saldais visatļautībaS laiks:):)DDD

2018-02-08 09:48

lap: Lenas zinas ar skopu informaciju.

2018-02-08 10:06

Interesanti!: Iedos 180 stundas pastrādāt un turpinās tālāk staigāt.

2018-02-08 10:07

Eh: Prostitūcija, krimināls, noziedzības, visatlautība, korupcija - paldies mana mīļā Demokrātija kopš 1991. Gada.

2018-02-08 10:10

nesapratu: Kad šāva, janvārī vai februārī?

2018-02-08 10:15

trans: Un tas ir viss, ko vietējie mediji uzzinājuši?!

2018-02-08 10:21

Ghenghis: @ kantainais - demokratija nav visatlautiba, nejauc pirkstu ar pakalu.

2018-02-08 10:23

to Eh: Tevis nosauktajai pirmajai pozīcijai nav nekādas vainas. Pārējais gan nekur neder

2018-02-08 10:30

nu ja: Bet kā tas mikriņš radās ledushallei Rīgas ielas pusē? Viņi tak tajā virzienā kā stāvēja brauc pa zemnieku ielu?

2018-02-08 10:32

oliņš: Varbūt būs māciba citiem atobusa šoferiem. Viņu braukšanas stils ir vienkārši briesmīgs. Pielīst priekšā un braukt pie sarkanā luksafora signāla tā jau viņiem ir norma.

2018-02-08 10:42

Ģībonis: @Eh. Tu arī šodien piedalies pilketā par par izglītību. ;)

2018-02-08 10:43

Diez kas nav...: 7.februārī pulksten 16 Liepājā, autobusu pieturā Rīgas ielā
Pašā centrā un nevar notvert un pārtvert aizdomās turamo!!!Interesanti policija strādā!!!!

2018-02-08 10:44

to oliņtraucētajam: Ja nezini,kas un kā-vismaz nekomentē,neizrādi visiem savu trulumu..

2018-02-08 10:46

to nu ja: 25.mikriņš brauc pa turieni

2018-02-08 11:05

Saldā brīvība: Atgriežas 90 gadi šaušanas un rekets. Nav ko piebilst

2018-02-08 11:12

Kantainais: >>TO Ghenghis--mūsdienu demokrātija un tā saucamā brīvība ir visatļautība...patīk tev tas vai nē--rietumu tā saucamās kultūras:):)DD PAMATPRINCIPS--noziegums ir attaisnojams ,galvenais mērķttiecība.
piem.Ja būtu šaudījies ASV NATO brašulis ,tad viss būtu Ok..Demokrātija un brīvība ,odnako..>>;DD

2018-02-08 11:15

Odile: Kā ar mežonīgo pusaudžu bandu,kas terorizē centru un parku,iedveš stindzinošas bailes,bet neviens neko nedara,

2018-02-08 11:16

Rokss: Bļin, tie mikriņi un autobusi jau piegriezušies. Brauc tik lēni un kavē satiksmi. Īpaši jau 22 maršruts

2018-02-08 11:20

varde: Piekrītu Kantainais

2018-02-08 11:23

Daudz zinu,un pieredzējis: Nu,jā Policija ļoti interesanti strāda,bet lasot Kas notiek Liepaja pedeja laika visas,slepkavibas,vai kur šaudās liekas ka drīz atgriezīsies 90.gadi kad katram lai būtu droši vajadzēs nēsat ieroci!

2018-02-08 11:26

LIEPĀJA IEDVESMO: Vēl pavisam nesen uz visiem autobusiem (dizainā) bija "Liepāja iedvesmo" logo.. Nu visiem autobusiem viņi ir noplēsti nost.. Liepāja vairs neiedvesmo?! :D

2018-02-08 11:42

Muldoņām,nezinīšiem: Iet runa,kad šoferis sašauts,bet ne to kad kādam,kas tracina!Autobuss un mikrņš brauc pēc laika grafika,bet ne fiksi izskriet trasi!Runa ir par to,kad šoferīši nav aizsargāti,kad jebkurš kuram ienāk prātā,vai nav garīgā,davai močī savas dusmas virsū!Auto parks varētu padomāt par savējo cilvēku drošību!Līdz nav noticis,kas nopietnāks!!!

2018-02-08 11:42

Kantainajam vasjam: Tas, ka "mīļā sociālisma" laikā vienkārši noklusēja tādas lietas, nenozīmē ka mietpilsonim vulgarim ikdienā bija labāk dzīve...

2018-02-08 12:36

Ilgonis Šalms: Sāvējs jau ir mīļas raškas virzienā

2018-02-08 12:50

sods: Nu traki..ka dienas laikā..kāds apnarkojies indivīds..bez sirds pārmetumiem, šauj sejā mikriņa vadītājam! Te nav vainas ne demokrātijai , ne policijai ! Tāds incidents var notikt jebkur! Vārds pa vārdam..kāds pateica kādu ļoti pazemojošu vārdu..tjipa pid...ras..un tas kā uguns pakulās. Iešāva sejā un aizlaidās. Kamēr visi aptvēra notikušo un pazińoja oper.dienestiem, vainīgais, visticamāk, jau bija citā pilsētas pusē. Te jāpēta vieta, kur vainīgais iekāpa( izsekot pa video kamerām ... varbūt pat līdz viņa namelim)..video mikriņā..bildi soc.tīklos kur izskaitļos ātri. Gan poliči izčekos !

2018-02-08 12:57

Cilvēks parastais: Kā šaut tā liels varonis, kā atbildēt par rīcību, tad sučonok samīzies un aizbēdzis. Krāniņš maz un stīvs. Bet nekas, atradīs tevi. Bet pagaidām bēgļu un baidies pat nopirsties, šučonok.

P.s. Rokss, tas nedod tiesības šaut uz cilvēku. Ja tu esi vājnervīgs, dzer zāles un meditē, nevis šauj uz visiem. Tik daudz būtu jāfiltrē. Bet ja nefiltrē, tava vieta ir cietumā.

2018-02-08 12:57

spy: Diezgan loģisks iznākums, zinot, kā šoferīši pilda savus darba pienākumus. Ja samaksājot 80 centus pret tevīm izturās kā pret pēdējo mēslu, ļoti iespējams, ka kāds ar švakākiem nerviem neizturēs. Es neaizstāvu šāvēju, bet šoferīšiem arī reizēm vajadzētu pasekot līdz kā viņi runā un brauc. Braucot ar sabiedrisko katru dienu visādus brīnumus esmu piedzīvojis.

2018-02-08 13:02

x3: a kur kameru ieraksta foto, fotorobots, paziimes, apgjerba apraksts utt utjp....+ autobusos kamera ir, ja jau konflikts bija ar shoferi, tad ta sacies marshutkaa.. ta jus ilgi meklesiet kamer namamais cietiis. gaisha dienas laikaa

2018-02-08 13:12

xer: Pēdējā laikā mikriņiem vispār nav ieslēgti pieyturu rādītāji,laikam lai slēptu savu slikto braukšanu un nevarētu viņus kontrolēt .! Mazāko klašu skolēni ļoti sekoja pieturu osaukumiem lai zin;atu kad jāizkāpj! 22 Maršrutā nedarbojas nevienā šīs iekārtas. Nu ja Jūs nevēlaties ar šo pārvadājumu nodarboties tad mīļie šoferīši sēžaties Lielajos Solaris busos un strādājat.Jūsu vietā lai nk iti kas godam veiks savus pienākumus!11

2018-02-08 13:24

Arčijs lielais: Te nu ir rezultāts, spējīgos policistus no VP izēda, amatos salika "baranus". Tagad tik ziņo par mistiskiem atklātiem procentiem, bet reāli cilvēkus uz ielām apšauj .

2018-02-08 13:28

Knauķis.: Gar Amritu brauc 25.mikroautobuss....

2018-02-08 13:54

lase: Šāvējs esot šoferim iešāvis acī pēc aculiecinieka teiktā,tāpēc it kā ka neesot viņu uzņēmis esot bijis alhahola reibumā,tad šis tips sagaidījis kamēr atkal viņš brauc un izšāvis uz šoferi!

2018-02-08 14:03

to xer: Piekritu! Tikai mikriņos ar borta numuriem 14, 15, 22 normali darbojas pieturu atskaņošana. Visos parejos, vai nu vispar nestrada, vai ļoti klusi.

2018-02-08 14:26

Šamais: Ko jūs te visi rakstat muļķības. Sašāva cilvēku, bet jūs te risinat sadzīves problēmas.

2018-02-08 14:30

Hhh: Cilvēki Jūs esat nožēlojami. Brīžiem liekas ka visi "gudrie" komentētāji ir baigi pareizie, dzīvē visu dara tikai un vienīgi kā pienākās. Jebkurš no Jums varu derēt, arī mēdz būt rupjš/-ja pret citiem, aizkaitināti un jūsu attieksme pret apkārtējiem nav ideāla u.t t. Šeit neapspriež šoferu attieksmi pret cilvēkiem, šoferi ir dažādi un citi ir tiešām labi.
Pēc jūsu komentāriem var spriest, ka tas ir normāli tā rīkoties, kad kaut kad nepatīk.
Lai kāds šis cilvēks būtu, viņš nav pelnijis ko tādu.

2018-02-08 15:18

kantainajām vardēm: Nē, to sauc par austrumu urliskumu un no turienes ievazātām "vērtībām", kam Eiropā nav vietas!

2018-02-08 15:27

Nja: Izlasīju rakstu!Lasu komentārus,un saprotu,ka cilvēkiem vienkārši gribas izteikties,ir vai nav pa tēmu.Te nu ir vārda brīvība.

2018-02-08 16:13

ZZZ: Tam šāvējam tiešam nav ar galvu kārtībā. Šaut uz šoferi tikai tāpēc, ka neielaida mikriņā ir diezgan stulbi.

2018-02-08 16:13

Makaveli: Arī šeit...daži Liepājas abižotie tirliņi redz Krieviju :D Nu ejiet tak uz mežu...celmā dzīvot!
Nesmirdiniet te gaisu :D

2018-02-08 16:51

Chelentano: Pazīnes, izskats, video, foto!? 24 stundas jau pagājušas un nekas!? WTF

2018-02-08 17:36

daila: murgs, kas notiek pilsētā, man bērns bieži brauc ar mikriņiem un ja kas tāds jāpiedzīvo... vai tiešām mūsu sabiedrība ir tik tālu nonākusi? šeit lasot komentārus -rodas neizpratne- cik izglītoti ir rakstītāji.cilvēkam iešauj sejā un te diskutē par šoferīšu braukšanas stiliem. Diez kā jūs paši vadāt savus transporta līdzekļus? cik perfekti esat savā ikdienā, viegli ir slēpties aiz uzrakstītiem burtiem un reālajā dzīvē nekko atklāti pateikt nevar... kauns ...
izturību tuviniekiem, šoferim veiksmīgu atlabšanu

2018-02-08 17:38

s: tā neko komentāri, liekas ka kāds paslīdējis uz ielas, nevis šāviens cilvēkam sejā

2018-02-08 19:31

@: tak sledziet komentarus!!!
Lai policijai izdodas atrak atrast to shaveju!

2018-02-08 19:37

Anonīms: Nav nemaz nepieciešamības pēc fotorobota, izskata.. Ko tad Jūs darītu? Ietu viņu meklēt? Rakstā takš ir rakstīts - "iešāva". Diez ko jūs izdarītu pret to ieroci.. Labāk mazāk zināt un drošāk staigāt pa pilsētu. Policija tomēr visu dara pēc likumiem, pretējā gadijumā Jūs visi rakstītu oi policija izdarija šo un to nepareizi bla bla bla.. Tbh smiekli nāk par Jūsu attieksmes līmeni.

2018-02-08 19:46

Tam, nu ja: 25 mikriņš ir vienīgais no mazajiem, kas brauc pa Rīgas un Raiņa ielu. 22 un 23 brauc pa Zemnieku.

2018-02-08 20:14

kmi: Kur tad tu vairs atradīsi, ja uz karstām pēdām neizdevās bēdzēju nevienam aizturēt.

2018-02-08 20:22

Vizbule: Man ļoti žēl,šis mikriņa šoferis.Kādreiz brauca uz 4. mikriņu.Nekad neatteica aizvest tālāk,par 2 eiro.Nesaprotu,ko viņš tādu izdarīja,lai uz viņu šautu?

2018-02-08 20:39

Валинок: Там малой водку спёр и то фото есть!А вы в микрике лицом к лицу с камер не можете фотку опубликовать!Анекдот прям!

2018-02-08 20:40

nu ja tam: Kaut kā zināju tikai 22 un 23 mikriņu. Es pie tam neesmu vienīgā, kas brīnās par 25 mikriņu. Vispār, kas notiek tad šauj, tad ar nažiem vicinās!

2018-02-08 21:51

>Odile: tak raxti iesniegumu. bez iesnieguma nekas nenotiek

2018-02-09 10:22

xer: Nē mikriņā Nr 22 nedarbojas pieturu rādītāji ne ekrānā ne skaļrunī! Kādreiz darbojās bet labu laiku vairs nedarbojas!! Lūdzams savest kārtībā savus mikriņus!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz