Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 13. novembris

+10°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Papildināts – Maršruta autobuss pirms gājēju pārejas ietriecas vieglajā auto; cietuši trīs cilvēki  (46)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | grobiņa | Lielā pietura

  • Komentāri (46)
  • 0

Komentāri (46)

  • 09.10.2018 11:08 Ziņot

    vērotājs

    Vai ta nummura zīmes nav jāaizsedz pirms publikācijas?

  • 09.10.2018 11:10 Ziņot

    Jjjjjj

    Vai tad nevar ielikt video ne ar kājām gaisā?

  • 09.10.2018 11:13 Ziņot

    xsd

    Tas nav satiksmes negadījums, bet satiksmes autobusu šoferīšu izlaidība. Viņi pirms galapunktiem nesas kā nenormāli, lai tik ātrāk nokļūtu. Cerams, ka vieglās mašīnas cilvēki bez smagām sekām. Un autobusa šoferīti atbrīvot no darba, nolikt slaucīt ielu vismaz gadus 5, kur viņš ietriecās.

  • 09.10.2018 11:15 Ziņot

    vai tad tas

    filmētājs līda uz muguras.Ja nemāk filmēt un parādīt citiem,tad nefilmē.

  • 09.10.2018 11:15 Ziņot

    44

    pie mums , Liepājā un apkaimē , pirms grasies palaist uz pārejas gājēju , palūri aizmugures skata spoguļos , iespējams ka kāds pilnīgi bez distances tev lien pakaļ , branmzējot sadursme neizbēgama , neizslēdzu , ka gājējs vēl gaidīja vai viņu laidīs pāri , bet tie čaklie laidēji bieži iekrīt, nez kur rodas tādi profi , kuri distanci ignorē. CSN ignorāšana var beigties traģiski , kā šorīt pie Ādažiem.

  • 09.10.2018 11:18 Ziņot

    Jopcik

    Vai tad ir grūti apgriezt monitoru otrādi!? :)

  • 09.10.2018 11:38 Ziņot

    Loading

    to 44, tev ģeniāla ideja... Pirms gājēju pārejas skatīties atpakaļskata spogulī! :D

  • 09.10.2018 11:40 Ziņot

    Caurbraucējs

    Kad beidzot būs regulējamas pārejas tur? Caurbraucot Grobiņai, visu laiku jāuztraucas vai nebūs strauji pie pārejas jābremzē, jo bērnus nevar manīt aiz barjeras. Nerunāsim par Ventspils krustojumu, kur jāmet krusts pirms šķērso ceļu, īpaši no rītiem un vakariem. Arī tur prasās pēc regulējama krustojuma. Bet pie mums jau domā pēc nelaimēm.

  • 09.10.2018 11:53 Ziņot

    Vārds

    Caurbraucēj,ceļš taču uztaisīts pēc visiem EU gostiem.Tas nekas, ka redzamība pakaļā.

  • 09.10.2018 11:56 Ziņot

    #facepalm

    Jā, 44, ideja tiešām ģeniāla. Tikai īsti nav skaidrs, ko darīt tad, ja priekšā uz pārejas jau atrodas cilvēks - savu auto pkaļu sargāt, vai braukt virsū gājējam, ja tai atpakaļskata spogulī kāds tuvojas?

  • 09.10.2018 12:42 Ziņot

    Tas 44

    Bet vai tad pirms gajeipārējas nav jāpiebremzē bet ne jālien virsū citai mašīnai? Ir ceļuzīme kuru nepamanīt var neieraugt tikai aklais

  • 09.10.2018 13:40 Ziņot

    autobrauceja

    “Toyota” vadītāja - 1938.gadā dzimusi sieviete, un viss skaidrs, laikam pēkšņi bremzēja.

  • 09.10.2018 13:47 Ziņot

    bezdarbnieks

    Vieglajam dikti smuka pakaļa ,kā jaungada eglīte ar lampiņām.

  • 09.10.2018 14:05 Ziņot

    Kantainais

    >>Caurbraucējs ---iemācies filtrēt un paredzēt situāciju uz ceļiem nevis 10 . metrus uz priekšu ,bet tālumā,,braucējs atradies:):)

  • 09.10.2018 15:10 Ziņot

    Ivars

    Par distancēm runājot, pilnīgi mati stāvus slienas, pa Ganību ielu braucot, tiešām jābūt četrām acīm kā minimums. Svētdienas vakarā viens aizlīda no blakus joslas man virsū, knapi, paspēju nobremzēt. Aš sirds pamira. Un tad jau es būtu vainīgs, ja šitam uzmītos virsū!

  • 09.10.2018 16:23 Ziņot

    Морпех

    Nauda gājēju tiltam pāri šo ceļaj redzams aizgāja vēlēšanām?

  • 09.10.2018 16:40 Ziņot

    Ding Dong

    Uz ceļiem saradušies daudz vārnu skaitītāji, kas atduras citam "pakaļā". Kādu laiku atpakaļ arī netālu norāvos, kad kāds sapņotājs iebrauca "pakaļā" un izslēdza manu auto no aprites. Šī pāreja ir tik bīstama, jo visi iedomājas, ka var braukt gāzi grīdā neskatoties, ka ielu šķērso daudz cilvēku un skolēnu. Barjeras tiešām reāli traucē pārredzēt pārejas. Varbūt situāciju atrisinātu regulējams luksafors, bet pakaļā līdējiem jau luksafors netraucē.

  • 09.10.2018 16:56 Ziņot

    Ķiplokmaize

    Gājēju tilts ir obligāts,kam vēl jānotiek? Nu kaut vai to tuneli izrociet pareizā vietā!

  • 09.10.2018 17:15 Ziņot

    Vernons

    LAPK 149. Panta 4. Punkts 280 eiro sods un 6 sods punkti

  • 09.10.2018 18:03 Ziņot

    upssss

    gājēju pāreja jālikvidē.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!