Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Par uzbrukumu policistei piespriež astoņu mēnešu cietumsodu

Par uzbrukumu policistei piespriež astoņu mēnešu cietumsodu
Foto: Egons Zīverts
16.02.2017 12:40

LETA

Kurzemes apgabaltiesa nolēmusi negrozīt Liepājas tiesas piespriesto sodu vīrietim, kurš alkohola reibumā bija uzbrucis policistei, aģentūru LETA informēja Kurzemes apgabaltiesas tiesneša palīdze Baiba Andersone.

Vīrietim piespriestais sods ir astoņi mēneši brīvības atņemšanas.

Kā noskaidroja LETA, policiste centās atturēt notiesāto no patvaļīgas meitas izņemšanas no bērnu nama. 2010.gadā dzimušo meitu vīrietim atņēma pēc tam, kad 2016.gada 12.janvārī viņa tika pamanīta uz ielas kopā ar reibumā esošo tēvu.

Nākamajā dienā tēvs, aizvien būdams alkohola ietekmē, devies uz Liepājas bērnu namu, vēlēdamies izņemt savu bērnu. Vīrietis ignorējis policistus, kas centušies neļaut viņam doties bērnu nama telpās. Turklāt viņš iesitis policistei, kura traucējusi vīrietim doties prom.

26 komentāri

2017-02-16 13:09

Interesanti!: Par ko tad īsti to nelaimes putnu potiesāja? Par to ,kad viņš iesita sievietei vai par to ,kad policijas darbinieks bija vārgs vai iespējams nederīgs darba veikšanai?

2017-02-16 13:19

to Intresanti: Tak rakstīts-par to,ka iesita. Likumus lasi. Virsrakstā viss ir pateikts-par uzbrukumu policistei,dienesta pienākumu pildīšanas laikā- iesita. Situācijas ir dažādas un neviens(a)negaida uz "paplātes" , ka kāds izdarīs šādu sitienu. Tas nav boksa rings,kur esi gatavs izvairīties vai kā citādi izrādīt savas uzbrukuma vai aizsardzības prasmes...Tavs komentārs ir ļoti nekorekts,kaut vai tikai tāpēc,ka vīrietis iesitis sievietei!

2017-02-16 13:53

Interesanti!: To 13:19
Pildot darba pienākumus sagatavotam policijas darbiniekam bija jasavalda piedzērušās persona,kura apdraudēja bērnu drošību.
Kas manā komentārā ir nekorekts?Ļaundarim vajadzēja pielietot divreiz mazāk spēka,jo policists bija sieviete?

2017-02-16 13:54

kandza: vai tad policistu neapmaca aizsargaties ?

2017-02-16 14:55

Pareizi, piekrītu: Uzbrukums policistam pildot amata pienākumus ir noziegums - par to ir atbilstoši jāsoda. Un kāda starpība sagatavoja to policiti par supercīkstoni vai ne. Tak ir jāsaprot, lai cik tu būtu kruts - vienmēr būs kāds krutāks.

2017-02-16 15:05

Arī ticu ticu: Kas tas par policistu,ka parasts pļēgurs iedod pa aci?

2017-02-16 15:06

Jutta: man pacēlās jautājums - kāpēc TIKAI 8 mēnešus cietumā iedeva? Ja man kāds iesistu, es gribētu, ka viņam 8 gadus iedod

2017-02-16 15:08

Riddick: Ēee, a kur noteikts, ka visiem policistiem jābūt Rambo, Bruce Lee, Arnold Schvarceneger..... apvienojumam? Būtu jau ideāli, bet.. Jā, starp citu, Mairis Briedis ir policists.

2017-02-16 15:32

Interesanti!: To Riddick.
Policistiem ir jabūt fiziskai normatīvai un japrot tuvcīņa.
Nav jābūt Rembo vai Chakam norisam lai noliktu uz lāpstiņām dzērāju.
Iespējams ,ka vajag paaugstināt prasības policistiem vai pakontrolēt,kā tiek nokārtoti esošie.

2017-02-16 16:10

to juttu: Man liekas ka tu sen kalbasku mutē nēesi baudījusi kādus bļ** 8gadus te vecenes vispar tādas OOO ar nažiem,kokiem un vel sevi pēctam noliek žertvas lomā nu jajaja

2017-02-16 16:29

esence': Protams,ka tuvcīņa tiek mācīta un šeit lieliski būtu noderējis aizturēšanas paņēmiens:sitiena laikā roku aizmuguras,ātri,viegli,elementāri!Pirmais no paņēmieniem kuru iemācija.Cita lieta,kāpēc sieviete nenoreaģēja un saņēma sitienu.Varbūt personu neuzskatīja bīstamu,varbūt aizgriezās,daudz varbūt šeit varētu būt...

2017-02-16 17:07

Lietpratējs: Man jau patīk, ka komentāros visi runā par cietušās policistes fizisko sagatavotību, bet neviens no komentētājiem negrib atzīt to, ka ja puika nebūtu dzēris, tad, visticamāk, nebūtu nekādas nepatikšanas sanākušas. Un nebūtu arī tagad jāsēž aiz restēm. Citiem vārdiem sakot, nespēju saprast to, kā cilvēki var būt tik akli un neredzēt, ka alkohols viņus dzen postā. Esam jau nonākuši līdz tādam līmenim, ka staigāšana apkārt dzērumā lielākai daļai sabeidrības liekas normāla parādība, un ja gadījumā tu nedzer, tad tas jocīgais, protams, esi tu.

2017-02-16 17:16

visp: Nevajag ņemt darbā tik stīvas policistes, kuras ir nespējīgas izvairīties pat no dzērāja sitiena! Šajā gadījumā viņa nav sieviete, bet gan policiste. Ja vīrietis būtu uzbrucis sievietei, visticamāk viņam būtu administratīvais par huligānismu! Cerams, ka tādu policisti atbrīvoja no darba par sliktu amata pienākumu pildīšanu! Tad sanāk, ka viņa pat neaizturēja to kausli? Ja tā ir, tad ,kāda jēga no tādas amatpersonas? Interesanti kādus briesmīgus miesas bojājumus policiste dabūja? Daudz lūzumi? Izsisti zobi? Kāda ir miesas bojājumu pakāpe? Nekas nav sīkāk pastāstīts!

2017-02-16 18:18

Andrejko: Kādi aizturēšanas, atvairisanas paņēmieni? Jūs tur bijāt?
Tiko nesen gadījums, kad uz kādu bāru tika nospiesta trauksmes poga, piedzēries čalis nevēlējās doties prom. Atbrauca apsardze, čalis mierīgi pakļāvās, gāja uz izejas pusi, un te pēkšņi pagriežoties iekrava apsargam sejā, un trāpīja normāli, nokauta. Apsargs tas ir k1 cīkstonis, tā kā ģīmis trenēts uz sitieniem, bet rezultātā nokauts. Tas tikai filmas iedo simts sitienus pa muti, un turpina smaidīt..
Un reālā situācija, ringā treniņš ir bezspēcīgs...
Vēl arī tas, ka likuma norādīts ka gan apsargs vai policists drīkst pielietot spēku pēc nepakļaušanās. Bet tā nepakļaušanās var būt arī liktenīga un pēdējā...
Ja mums būtu likums kā ASV, ka tevi nošauj pat par to ka tu no kabatām rokas neiznemi, tad būtu pavisam cita attieksme pret policiju.

2017-02-16 18:35

siatari: Ir laba grupa vatņikiem "sarkanais koks "

2017-02-16 18:51

to Andrejko: Gan apsargam, gan policistam ir jāparedz aizturamā solis , rīcība jau uz priekšu. Nav noslēpums, ka mēdz būt gan neprofesionāli policisti, gan pastulbi k1 un z100 cīkstoņi. Un, varu pateikt, ka profesionāls , labs cīkstonis nekad nestrādās apsardzes firmā!

2017-02-16 19:02

Andrejko: Jā, pastalpatriotiem arī sveiciens!

2017-02-16 19:05

Andrejko: Ko tu neteiksi... Tad jau tas ir uzbrauciens visai Liepājas ORG vienībai.
Tu profesionālās? Nu, nu. :)

2017-02-17 09:22

nikolajs: nu neko-tagad kičā bet pačotā jo pants ir pareizais

2017-02-17 09:27

tam Interesanti: Tu esi tāds dīvainītis Situācijas ir 100 , bet Tev, izskatās, dzīvē viss ir perfekti.....vienmēr visu zini jau iepriekš! Ko Tu te gvelz par sagatavotību,profiņ ? Tad jau nebūtu arī sporta veidi ne boksā , ne karatē, ne brīvās cīņas un tt. jo visi ( tavuprāt) nedrīkstētu būt negatavi... vienmēr kāds ir gatavāks un kāds negatavāks. Dzērājs,vai tikai iedzērājs, policis vai civilais-tas nav rādītājs. Šeit redzams ir tikai viens,ka tev ir nepatika pret policiju kā tādu...drīzāk izskatās,ka pats kaut kur esi atrāvies jo nebiji "sagrupējies" un nu izmet žulti....un vispār runa gāja par sievieti , bet Tev jau tas sīkums..

2017-02-17 09:46

to Interesanti: Kur ir rakstīts vai teikts, ka tā policiste neatvairīja sitienu un neaizturēja to dzērāju un ka nav labi sagatavota fiziski. Runa ir par to, ka tas dzērājs ir tiesāts par reālu uzbrukumu policijas darbiniekam, kas pilda savus dienesta pienākumus.

2017-02-17 10:48

Nožēlojami: No komentāriem secināms, ka par normālu parādību mūsu sabiedrībā kļūst ne tikai dzeršana, bet arī sišana pa ģīmi visiem, kuri nepatīk vai runā citādi! Pārsvarā komentētāji spriež par policistes iespējām un sagatavotību, tikai ne par pārkāpēja rīcību. Laikam jau tā tiek attaisnota!

2017-02-17 12:15

Interesanti!: Es Tevi kā aizskāru :)?
Cik ir jābūt labai sagatavotībai lai atrautos no dzērāja kurš kā minimums jau dzer otro dienu pēckārtas?Kā tika minēts rakstā-viņš iesitis policistei kura trauceja vinam doties prom.Vai policista pienākums ir traucēt likumpārkāpējam vai tomēr aizturēt to???
Runājot par mani-nevēlos lai mana nauda tiek iztērēta lieki,vienkarši par to ka esi kādam Andrītim vai Jānītim sieva,māsica,māsa,meita utt. Tu esi pret lai policijas darbiniekiem stingrāk pakontrolē fiziskos normatīvus???Kapēc?

2017-02-19 08:11

asl: komentetaji lasharas pashi neko nezin

2017-02-21 00:54

Mārtiņš no Liepājas: Visi te muļķìbas runāju. Man pohuj uz to policistu vai to notiesāto. Man to 7. Gadu veco bērnu ir žēl,tik tiem žēl. Kas tā par bērnību bērnu namā

2017-02-23 07:00

Marta spriež: ja,jau policiste neizvairījās,tad ka tik pati nav bijusi ar aizmiglotām acīm ,vai nu uz fūgām ?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli