Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 18. novembris

Vārdadiena: Aleksandrs, Brīve, Doloresa

Pasažieri aizdedzina tramvaju  (26)

Atslēgvārdi tramvaju vagoni | ugunsgrēks | ļaunprātība

  • Komentāri (26)
  • 0

Komentāri (26)

  • 30.04.2019 12:34 Ziņot

    Riepa

    Cilvēku stulbumam un bezkaunībai nav robežu, sākot ar sociālajiem kaitēkļiem, kam ienāk prātā aizdedzināt tramvaju, beidzot ar vienaldzīgām flegmām, kam slinkums to pateikt vadītājam. Piečurāto kāpņutelpu, piekakāto liftu un visādi citādi kultūras un atbrīvotāju pilnā guļamrajonā tas viss, protams, nepārsteidz. Tikai kārtējo reizi skumjš atgādinājums atšķirībai starp A-eiropas bedri un Z-eiropas civilizāciju. Un trakākais ir tas, ka pateicoties Eiropai mums ir arvien labākas un sakārtotākas lietas, un būs arī jauni un glauni tramvaji, bet tā kā algas Latvijā arī vairāk A nekā Z-eiropeiskas, tad lētāk drošvien būs noalgot konduktorus par 350 eiro mēnesī, nekā remontēt un krāsot jaunos tramvajus.

  • 30.04.2019 12:47 Ziņot

    dArtanjans

    Ja jaunieši bija tumsnēji(čurkas),tā tad teroristi.Ja baltie,tramvaju ar mošeju sajauca.

  • 30.04.2019 12:50 Ziņot

    ja

    Ja tadii viennaldzigi cilveki daudz un aukspratigi kad nu vini ira deguni gaisa.Bet no malas pastoties nau nekas no viniem tikai mulkiga izradisanas.Gurdi jau nau dedzinat.Nu kad atradis tad lai maksa pa nodarito tad zinas nakos reiz vai tas vajadzigs sodu tad lai uzliek 3karsu.

  • 30.04.2019 12:51 Ziņot

    123

    Pasažieri nav vainīgi, ka tramvaja vadītāja neredz, kas notiek salonā! Un vai tad salonā nav ierakstukameras? Debili ībļi, kā šie dedzinātāji, atradīsies vienmēr, tāpēc tramvaja vadītājam jāseko līdzi, kas notiek tramvajā! Ceru, ka policija strādās un pamuļķus atradīs.

  • 30.04.2019 13:25 Ziņot

    Ķempinieks

    Tai tramvajā vienmēr kaut kas smird. Kā to var zināt - deg vai ne ja nesēž tieši blakām.

  • 30.04.2019 13:32 Ziņot

    Svētā mierā

    Kameras nav!? Taupa uz pasažieru drošību!

  • 30.04.2019 13:33 Ziņot

    tanks018

    Ja cilvēki nebūtu tik vienaldziģi pret visu kas notiek visapkārt tad nekas tāds nenotiktu...…

  • 30.04.2019 13:39 Ziņot

    Nav ko teikt

    Tagad jauniešiem ir visatļautība, visiem savas tiesības, pat pienākumi neeksistē! It īpaši krieveļiem, tie nacionālie varoņi baros klīst, kuriem neko ne aizrādīt ne pateikt. Tādi ir Klaipēdas rajonā un Ezerkrastā klīstošā kompānija - pusaudži ar visām skuķenēm! Tā ir vecāku nolaidība, neaudzināšana un mūsdienu tehnoloģija, kura noved līdz tādam debīlismam.
    Vajadzētu katrā tramvajā pa dežūrējošam policistam, lai debīliķi neārdās, neizrāda savu varonību, neķēpā un nelauž durvis! Ar konduktoru nekas nebūs līdzēts, jo šitādiem bezsmadzeņu parazītu bariem parasts mirstīgais neko nevar aizrādīt!

  • 30.04.2019 14:10 Ziņot

    Šamais

    Kur tādi izdzimteņi rodas. Liekas , ka tautai jāpaliek arvien izglītotākai, bet izskatās, ka mēs krītam dziļā bedrē.

  • 30.04.2019 14:32 Ziņot

    Nevainojiet parastus jauniešus

    paskatieties,kādi krimināli purni braukā sabiedriskajā transportā...Ne viņiem ir biļete,kontrole ar kaut kā negadās,vai negrib satikties..Vārds tiesībsargiem,vajadzētu kādreiz arī tramvajā un autobusā poličiem iekāpt!

  • 30.04.2019 14:45 Ziņot

    to Nevainojiet parastus jauniešus

    Tie kriminālie purni ir mierīgāki par tiem debīlajiem jauniešiem, kuri ālējās pa tramvajiem.

  • 30.04.2019 15:15 Ziņot

    tā arī no

    raksta nesapratu-dega ārsiena vai salonā.Vienā teikumā ka ārsiena,citā teikumā ka salonā.

  • 30.04.2019 15:22 Ziņot

    1234

    Vispār šajā tramvajā ir kamera. Vai arī tā tomēr nestādā?

  • 30.04.2019 15:55 Ziņot

    bēdīgi

    Neapskaužu tos, kam ikdienā ir tik ļoti nepaveicies, ka spiesti braukāt ar sabiedrisko transportu un pārciest visas šīs nejēdzības, tipa, sadzērušies salonā smēķē :(

  • 30.04.2019 16:29 Ziņot

    Kaņepe

    Gan jau ka tie paši varoņi, kuri toolešu tantukus centrā tramda....

  • 30.04.2019 16:30 Ziņot

    tam 123

    Nu vadītājam gan vairāk jāskatās uz ceļu, jo gan mašīnas, gan cilvēki reizēm "neredz" tramvaju.

  • 30.04.2019 16:50 Ziņot

    Ivita

    Bezkaunībai nav robežu ! Tramvaja vadītājam nav jāskatās nepārtraukti, kas notiek salonā. Kamerai jābūt, un ieslēgtai visu laiku !

  • 30.04.2019 17:49 Ziņot

    iz Ķempes

    Tikai nevajag atkal krievulēnus aptirst! Dzīvoju te vairākus gadu desmitus un tieši latvietēni no blakus skolas mūsu maximā, stāvot pie kases rindā, auro ar maķperemaķ kā veci zeki un divas latviešu mīzenes pieķēru vēlā vakarā, sitot laukā tramvaja pieturas stiklu. Manas mājas krievi vienmēr sasveicinās ar kaimiņiem, kamēr latvieši kā žurkas skrien slēpties, lai tikai kaimiņiem blakus durvīs neteiktu "Labdien!".

  • 30.04.2019 17:53 Ziņot

    Svapers

    A kalab man jāziņo, ja deg? Es iru nopircis biļeti un braucu...ja paziņotu, tad trambulis apstātos un tālāk būtu jāiet kājām. Kaut ar degošu, bet vismaz līdz mājām tiku.

  • 30.04.2019 20:35 Ziņot

    Vietĕjai

    Iz ķempes-patiesi vārdi,latiši ir daudz sūdīgāki par tiem ruskijiem

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!