Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 12. novembris

Vārdadiena: Kaija, Kornēlija

Pie "Kurzemes" tramvajs saskrienas ar automašīnu "Opel"  (32)

Atslēgvārdi ceļu satiksmes negadījums | sadursme | tramvajs

  • Komentāri (32)
  • 0

Komentāri (32)

  • 18.10.2019 14:09 Ziņot

    nīcenieks

    Tad visas novērošanas kameras, pilsētas centrā, ir butaforijas!?!?

  • 18.10.2019 14:29 Ziņot

    kameras cilvēkam

    kameras darbojas, var lūrēt online, cik tur tā darba -patīt filmu atpakaļ.

  • 18.10.2019 14:32 Ziņot

    aham.

    Tramvajam jādod priekšroka... bet patiesībā neviens tramvaju neievēro. :D

  • 18.10.2019 14:43 Ziņot

    nīcenieks

    Gājējiem zaļš. Tramvajam zaļš! Opelis nespēja iespraukties starp abiem! Labāk bleķi,nevis līķi!!!!!!!!!!!!

  • 18.10.2019 14:53 Ziņot

    Es

    Smieties vai raudāt? Kas būs ar jaunajiem zemās grīdas tramvajiem, ja mūsu pilsētā (vai tomēr laukos?) nesaprot CSN un neprot braukt? Varbūt, pasteidzāmies ar teritoriālo reformu, atstājot Liepāju kā republikas pilsētu....

  • 18.10.2019 15:05 Ziņot

    UzPriekšu

    Kad atjaunos mirgojošo zaļo signālu?! Pat ja kāds iebrauca "pie sarkanā" (gan jau pie zaļā vai dzeltenā)! Tramvajs nevar momentā nobremzēt!

  • 18.10.2019 15:18 Ziņot

    Hmm.

    Man vienreiz sanāca, ka es gribēju braukt pie drogas pāri sliedēm, bet spogulī konstatēju, ka brauc tramvajs. Protams es gaidīju, lai aizbrauc tramvajs un tad braukt. Bet tie kas stāv aiz manis neganti pīpināja lai es braucu fiksi pāri. Var jau gadīties tā, ka viens dullais pīpina un re kur rezultāts. Gandrīz nākošreiz jāizsauc policiju, lai pīpinātājus sodītu. Ir jāzin robeža uz ielas.

  • 18.10.2019 15:21 Ziņot

    suslis

    Opēlitim pie stūres nav bijusi kādā bāba gadījumā???

  • 18.10.2019 15:48 Ziņot

    Diezgan bieži

    Šinī krustujumā taisni braucošie no tilta puses līdz pēdējam cenšas paspēt, tāpēc brauc pie dzeltenā signāla....un pie sarkanā citreiz arī, un tie, kas pa kreisi grib griezties un jau stāv krustojumā ir tiesības pabeigt manevru, bet nākas to darīt pie jau sarkanā signāla.Iespējams arī tramvaja vadītāja nezināja, ka jāļauj pabeigt uzsāktais manevrs krustojumā esošiem transportlīdzekļiem pirms sākt braukt

  • 18.10.2019 15:57 Ziņot

    zvanins

    ir t.s. "lapu laiks". un saja laika braukt ar tramvaju ir apm. tas pats, kas ar masinu pa ledu - nevar ne normali uzsakt kustibu, ne nobremzet. ipasi to vajadzetu nemt vera gajejiem. tramvajs ar pasazieriem sver tuvu pie 20 tonnam, ja kas ;)

  • 18.10.2019 15:59 Ziņot

    Opā

    Vai tad tai tramvajvecenei bremzes nebija? Tur taču pa lielu gabalu var redzēt, ka kādam ir jāpaspēj pabeigt kreiso pagriezienu, jeb Puks ņem darbā arī tādus bez smadzenēm?

  • 18.10.2019 16:28 Ziņot

    Oļā

    Tramvajvecenēm galvenais ir zvaniņš. Bremzes ir lai pieturā apstātos.

  • 18.10.2019 16:43 Ziņot

    Jōcīts

    Biju klāt, kad policists jautāja tramvajniecei, kas un kā notika. Un zināt, ko tramvajniece, saķerdama galvu, atbildēja? Es neko neatceros! Retorisks jautājums: kā neadekvātam cilvēciņam var uzticēt pārvadāt pasažierus, un vai Tramvaju pārvaldē visi tādi?

  • 18.10.2019 17:09 Ziņot

    Vietĕjais

    Bet Puks tak pats traķenē rukā,a ko tad brīnīties,kāds pats tādi padotie tipa tremuļa vadītāji

  • 18.10.2019 17:42 Ziņot

    nja

    Tur taču kaklu var izmežģīt. ūliha un klaipēdas ielas krustojums ,vispār sviests,salikuši tās rores aplokam un mocies nabags kā gribi.Vispār kautkas nav lāgā .

  • 18.10.2019 17:47 Ziņot

    rakaris :)

    nu ūliha un klaipēdas ielas projektētāji vispār ir garīgi slimi , šitā sadirst krustojumu ir jāmāk !!!!!!

  • 18.10.2019 17:57 Ziņot

    Es

    Krustojumiem nav ne vainas. Nepieciešams maxliet vairāk braukšanas pieredze.

  • 18.10.2019 18:00 Ziņot

    Hey

    "sadursme notikusi, jo kāds no vadītājiem šķērsojis krustojumu pie luksofora sarkanās gaismas."
    Kā tas ir? Abi uz vienas paralēles - ja kāds no abiem brauca pie sarkanā, tad jau tramvajs vainīgs, bet opelis tikai pabeidza iesākto manevru, kā tas pēc likuma ir pareizi.

  • 18.10.2019 18:41 Ziņot

    serde

    opeli stūrēja sieviete, aizmugurē sēdēja skolnieks. jocīgi gan griezusi!- vai gribēja uzbraukt uz ietves?

  • 18.10.2019 19:16 Ziņot

    zvanins

    https://youtu.be/LMD...

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!