Sestdiena, 5. decembris Sabīne, Sarma, Klaudijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pirms avārijas Durbes novadā ziņots par, iespējams, negadījumā iesaistītā auto aizdomīgu braukšanu

Pirms avārijas Durbes novadā ziņots par, iespējams, negadījumā iesaistītā auto aizdomīgu braukšanu
Foto: liepajniekiem.lv
09.08.2019 22:46

LETA

Valsts policija (VP) vakar, 8.augustā, pirms traģiskās avārijas Durbes novadā no iedzīvotāja saņēmusi informāciju, ka, iespējams, viens no negadījumā iesaistītajiem kravas auto aizdomīgi braucis, aģentūrai LETA pastāstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Policijā apstiprināja, ka ap pulksten 13 saņemta informācija par kādu aizdomīgu kravas automašīnas vadītāju uz Rīgas – Liepājas šosejas. Informācija nekavējoties nodota tuvākajām VP ekipāžām. Tobrīd ekipāžas formēja citu negadījumu Liepājā un strādāja uz citiem reģionālajiem autoceļiem.

Ņemot vērā minēto ekipāžas nepaspēja ierasties konkrētajā ceļa posmā, kurā pamanīts, iespējams, aizdomīgais autovadītājs, norādīja Šeršņova.

Patlaban policija vērtējot reaģēšanu uz saņemto informāciju, tostarp, starpinstitūciju informācijas apmaiņu, norādīja Šeršņova.

Valsts policijā par traģisko negadījumu Vecpils pagastā sākts kriminālprocess un tiek skaidroti negadījuma apstākļi. Tāpat nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze, lai noteiktu nāves cēloni, kā arī to vai kāds no vadītājiem nav bijis reibumā.

Sociālajos tīklos kāds vīrietis apgalvoja, ka ap pulksten 13 zvanījis policijai, jo pie Skrundas Liepājas virzienā viena no avārijā iesaistītajām kravas automašīnām pārvietojoties neadekvāti. Vadītājs “knapi” esot viņu apdzinis, tāpat viņš paudis aizdomas par braucēja atrašanos reibumā.

Jau ziņots, ka informāciju par to, ka Durbes novadā Vecpils pagastā uz autoceļa Rīga – Liepāja notikusi divu smago automašīnu sadursme, policija saņēma pulksten 13.30. Viena no automašīnām aizdegās, tāpēc uz notikuma vietu tika izsaukti arī ugunsdzēsēji.

Degšanas platība bija 20 kvadrātmetri. Tāpat glābēji no abām automašīnām atbrīvoja cilvēkus un nodeva mediķiem, ka arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Nelaimē gāja bojā abu automašīnu vadītāji.

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris aģentūrai LETA pastāstīja, ka ceļu satiksmes negadījumā ir iesaistīta SIA “Akatrans” piegādes automašīna, kas ir “Maxima Latvija” sadarbības partneris un nodrošina loģistikas pakalpojumus uzņēmumam.

Traģiskajā negadījumā dzīvību zaudējis arī cementa ražotāja “Schwenk Latvija” (iepriekš “Cemex”) pārvadātāja SIA “M3” cementvedēja vadītājs, aģentūru LETA informēja “Schwenk Latvija” pārstāve Antra Savleviča.

27 komentāri

2019-08-09 23:55

xsd: Policijai pie vienas vietas. Kas paziņo, tie stukači, netraucējiet. Šodien 6 mašīnas ar sīkiem sabraukušas pretējā ielas pusē. Visi dzer uz ielas 4 stundas. Pēc tam 3 aizbrauc, 3 paliek. Zvanīt policijai? Kāda jēga, nereaģēs. Tik daudz, ka numuri pierakstīti, kas tur pulcējās, ja notiks negadījums. Pašvaldības policijai zvanīt? Piedraudēs, ka pašam protokols par nepamatotu izsaukumu, jo sīkie pamuks sētā. Ko darīt, kā ar tādiem potencionāliem noziedzniekiem cīnīties?

2019-08-10 02:39

Nogurums?: Man reiz bija gadījums, kad braucot no Rīgas bija tāds nogurums, ka nespēju vairs taisni stūrēt. Bet Skrunda jau bija aiz muguras un šķita, ka Liepāja nav vairs tālu...gan jau kaut kā... Beigās tomēr apstājos atpūsties, jo nevarēju vairs savā joslā turēties. Taču no malas laikam izskatījās, ka šoferis piedzeries

2019-08-10 06:37

fakts: Visticamāk ka tā jau arī ir...... Policijaj un CDD derētu rīkot regulāras pārbaudes vadītājiem gan uz braukšanas laikiem, gan uz tehnisko stāvokli, tad arī šadu gadījumu būtu mazāk.... nevis slēpties pa krūmiem. Kaut kā neesmu redzējis kravenieku poličus (nezin kāpēc uztaisdīta specvienība, bet citiem šis funkcijas muļķigi noņemtas, kas rada šadu situāciju) vismaz pēdējo divu gadu laikā... Tāpat skaidrs, ka šajos izdzīvošanas apstākļos firmas un firmeles dzīvo uz vadītāju rēkina, kad tie tiek triekti līdz spēku izsīkumam un saņem salīdzinošas kapeikas par šo vergu darbu. Šajā gadījumā diemžēl gāja bojā viens ne pie kā nevainīgs vadītājs, - labi ka netrāpījās citi apkārtējie.....

2019-08-10 06:53

Pārgurums: Pilnīgi piekrītu par nogurumu. Smago automašīnu šoferus nereti nodzen līdz,ne vienkārši nogurumam,bet pārgurumam. Pats konkrēti braucu uz kokvedēja. Modinātājs 6.oo no rīta,starts ap 7.00,vai ātrāk. Aptuveni 1-1.5h. ceļā uz maiņu ar vieglo. 12h. darbs ar smago un atkal 1-1.5h majās ar vieglo. Nereti esmu braucis,kā piedzēris un pat gulējis vieglajā auto,ceļa malā,jo tiešām joslā noturēties nav iespējams. Darba diena beidzas ap 21.00-21.30 kad beidzot ierodos mājās,gultā iekšā,jo no rīta atkal viss no gala. Un tā 6 dienas pēc kārtas,plus trīs no tām ir nakts maiņas ar tādu pašu režīmu. Sādi pārguruši šoferi uz ceļiem ir daudz. Un ne tikai manas darba sfēras parstāvji.

2019-08-10 09:49

Polis: Tīra policijas nolaidība, ir jāizvērtē riski ja bija info par aizdomīgu smago auto tad operatīvi jāreaģē nevis jāattaisnojas kaut vai citu vienību nosūtīt bet tam jau vajag prātu. Skumji tikai ka sekas ir tādas kādas ir

2019-08-10 10:12

Viedoklis: Nebrīnos ka pieņēma lēmumu apturēt kad pietuvosies Liepājai, tikai šoreiz neatbrauca! Lai nu kā, alkohols vai nogurums, bet dēļ viena cilvēka neapdomības ir gājis bojā vel viens cilvēks, tas ir skumji!

2019-08-10 10:47

Ddd: Laikam atkal būs vajadzīgs vairāk kā gads lai izsecinātu bija vainīgs vai nē. Bija dzēris vai nē. Starp citu man Francijā netālu no Kalē imigranti ceļu bloķēja. Pat ugunskuru Sakura uz autostrādes Veiksmīgi izrāvos. Nevienu nenobraucu, bet rokas un kājas trīcēja. Kad zvanīju policijai tad pēc 10 minūšu bezjēdzīgas sarunas kad biju jau gabalā, un sazināties kas aiz muguras notiek saņēmu stulbu jautājumu " un ko just gribat lai mēs darītu" es jau sāku kliegt uz viņiem no dusmām. Varbūt tikai sevis spodrinasanai un filmas tikai tā notiek kad policija tā ļoti operatīvi reaģē?

2019-08-10 10:51

Mans noteikums: "Baidies no smagajiem". Cik reizes man nebūtu avārijas ar smago, ja es vienkārši ieraugot smago, nebūtu laicīgi piespiedies pie labās ceļa puses, tā kā bieži vien tie neievēro savu joslu!

2019-08-10 11:52

ko te diskutēt: pārgurumu, nogurumu... Ja skaitāties profesionāļi, tad zināsiet, ka panti par nogurumu un apreibinošo vielu ietekmi CSN ir principā vienlīdzīgi svarīgi. Aizliegts braukt nogurušam. Tikai, kurš izmērīs, tāds pants ir principā bezjēdzīgs. Ja cilvēkam pašam nav prāta... Žēlojieties savam darba devējam, nevis internetā...., protestējiet, pastāviet par savām tiesībām, nevis mazohistiski čīkstiet

2019-08-10 13:35

Kam maz,kam liela béda !!!: Jo dienas,jo vairák tiekam apdraudéti visos stúros!!! Dzer ká grib kur grib un kad grib, nepatiksi -nositís, brauc un dzer un nevienam nav nekádas da'las !! Pazvana policijai, ka UZ CE'LA DRAUDOSHA AVÁRIAJ- TÁTAD APDRAUDÉJUMS CILVÉKU DROSHÍBA UN DZÍVÍBAI,bet policijai nav laika!!!!!!!!!!!! VAI TAS NAV ÁRPRÁTS !!!!!! Tá ir laika krúmos iel'ist noslépties un vaktét ka tikai varétu kádu no'kert,tagad cilvéks pazvana,ka uz ce'la draud nelaime,bet policijai nav laika!!! Tátad nav ko baidíties, metam un braucam, ja policijai nebús laika, palaimésies un neno'kers !!

2019-08-10 13:50

Iztiks bez mums...iztika arí !!: varéja izsaumt kádu lietuvas ekipázhu,ká festivála laiká, tie bútu atbraukushi no Skodas viens un divi !!Nu tieshám nav ko citreiz zinot policijai, tam nav nekádas nozímes- nevienam nav nekádas daljas!!! N a v l a i k a !!!!!!

2019-08-10 14:32

Svētā mierā: Tas liecina par Policijas vadības nekompetenci! Darba organizēšana plānošana! Liepājas pusē ceļu policija īpaši pasīva

2019-08-10 16:05

ŽBB: Neticu nekādiem nogurumiem, noguris cilvēks ir adekvāts un apstājas, lai atpūstos, bet dzērājam jūra līdz ceļiem un tik vālē! Bet policijai gan ir jāizmeklē savu darbinieku pofigisms un jāsoda par nolaidību ar smagām sekām!

2019-08-10 16:44

Atbildība 0: Tāpat kā ar mazo bērnu, Dubenos, kas pazuda! Policija nereaģē un aiziet bojā nevainīgs cilvēks! Ir pārāk liela vienaldzība mūsu valstī, neticu, ka policija nevar nodot informāciju kolēģiem, kas atrodas tuvāk. Neticu!!!

2019-08-10 16:58

Tas zvanītājam: Vajadzēja pamodināt šoferi ar skaņas signālu.Un nebūtu nelaime.Jo kur tai posmā būs policija.Tā ka šo nelaimi varēji novērst

2019-08-10 17:48

Anna: Strādāju Maximā pie preču pieņemšanas , nekad šoferi kas atved preci nav iereibuši,pat ne paģiraini, noguruši,nervozi jā.

2019-08-10 23:49

Ko darit?: Ko darit, ja Vakar ap pulksten 18. cela posma No Rucavas centra virziena uz Puces kudras parstrades cehu viens stulbenis ar melnu dzipu nesas ar 120 ???Ne vina auto numuru var pamanit neko!!!Labi ka negadijas neviens tam drankim cela!!!

2019-08-11 06:20

vilks: Kāds sakars Liepājas ceļu policijai, ja tika ziņots, ka pie Skrundas šoferis brauc neadekvāti ? Kuldīgas ceļu policijas kompetence un neizdarība ? Vai tomēr informācijas putrošanās un nesaskaņošana savā starpā policijas iekšienē ?

2019-08-11 06:24

vilks: Ja nopietni jāuztver Šeršņovas teikto, tad sanāk, ka Kurzemē ir tikai 1 CP ekipāža. Ja tā ir aizņemta negadījuma noformēšanā, tad nav ko cerēt uz ko vairāk, kā tikai labu laimi un veiksmi. Gaidiet, līdz Kurzemes lielākās pilsētas vienīgā ekipāža atbrīvosies un tad brauks paskatīties, kas tur notiek....

2019-08-11 06:30

vilks: Ja vajag sodīt - sistēma darbojas visā Eiropā. Pārkāp noteikumus Lietuvā, atnāks soda kvīts uz Latviju. Tikai mums pašiem, savās mājās, kā govju kūtī ...
Ja būtu vienota sistēma, tad varēja reaģēt ekipāzas no Saldus, no Kuldīgas, no Ventspils un no Liepājas. Kurš tuvāk, tas steidz uz izsaukumu vai potenciāli bīstamo vietu.
Kādā bedrē dzīvijām 75 gadus, tādu bedru paši pastalnieki rokam vēl dziļāk. Labi, ka CP runas sieva vēl nepateica, ka nebija degvielas, kā 90-ajos.

2019-08-11 08:34

kokars: ko var visu laiku no.... policiju.Ejiet un strādājiet,tur darbinieki trūkst.Man dzīvē vairākas reizes policija ir līdzējusi un neko sliktu nevaru teikt.paskatieties paši no sākuma kā izdarat savu darbu

2019-08-11 08:49

bokars: kokar, ja tev ir līdzējusi tad arī paskaidro kā, nevis tukši gvelz. Nevienu nepazīstu un neesmu dzirdējis, kam policija būtu ko līdzējusi Latvijā. Sodījusi - jā! varonīgi kā pasaulews centri izturējusies-jā! nekompetenta - jā! Ja vien tu neesi kāds čoms vai viņu ģimenes loceklis,,,,

2019-08-11 10:25

Ciska: Nu nesaktiet gan. Vētras ielas stāvvietā policija ieradās pārbaudīt, kas par auto tusiņu notika. Tikai nebija kur piesieties. Bet policija uz šădiem izsaukumiem par nestabiliem braucējiem varētu reağēt zibenīgāk.

2019-08-11 10:55

ŽBB: Atkal jau te kaut kāds vilks izceļās ar saviem meliem un demagoģiju!

2019-08-11 11:42

Atbildība 0: Nelaimi varēja novērst,!! Nenovērsa, tad vismaz izdariet secinājumus turpmākām rīcībām!! Sanāk maksājam nodokļus, katrā pagastā pat ir policija, sadarbības nav. Nevar būt ka visi bija aizņemti!! Neticu!

2019-08-11 11:44

Atbildība 0: Sanāk, ka nav rīcības plāna ārkārtas situāciju novēršanai!

2019-08-11 20:14

to Atbildība 0: Nu jau ilgu laiku atpakaļ, dega tramvaja vadi centrā.Zvanu 112 un zin kādu atbildi saņēmu , nosauca numuru, kur zvanot pa maksu mani savienos ar tramvaja parku.Lūk tā! Tramvaja vadi svilst blakus Rožu laukumam centrā dūmi ar diezgan daudz, bet VUGD dienestam za padlu noziņot tramvaja parkam. Nācās populāri izskaidrot ,ko par to domāju.Kad sazvanīju tramvaja parku ,tomēr tad bija zvanījuši.Dienestu vadīja iepriekšējais VUGD KRB priekšnieks.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz