Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Policija pie tehnikuma tvarsta pīpētājus

Policija pie tehnikuma tvarsta pīpētājus
Foto: Pašvaldības policija
10.09.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

Sākoties jaunajam mācību gadam, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija pastiprinātu uzmanību pievērš skolēniem, kuri brīvajos brīžos klīst pa namu pagalmiem, tos piedrazā ar izsmēķiem, pudelēm un citiem gružiem, tādējādi raisot neapmierinātību apkārtējo māju iedzīvotājos.

Viena no vietām, par kuru sūdzības jau pagājušā mācību gada laikā saņēma ne tikai Pašvaldības policija, bet arī “Kurzemes Vārds”, ir Liepājas Valsts tehnikuma apkaime.

Vakar likumsargi apsekoja šo teritoriju lielā starpbrīža laikā, kas ilgst stundu un divdesmit minūtes. Jau pēc skolēnu vērīgajiem skatieniem varēja manīt, ka viņi saprot – teritoriju kontrolē kārtībsargi. Ieraugot Pašvaldības policijas auto, tehnikuma audzēkņi no savas iecienītās atpūtas vietas pie veikala “Prīmula” tūliņ izklīda pa malu malām, aiz sevis atstājot izsmēķus. “Viņi tagad visu starpbrīdi stāvēs pretī veikalam un skatīsies uz mums?” par policistiem izteicās kāds, iespējams, nepilngadīgs puisis un ar pīpi zobos ātri nozuda mājas pagalmā. Garais starpbrīdis nepatīkami beidzās kādai 17 gadus vecai meitenei, kurai policisti sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par smēķēšanu.

Lai izvairītos no naudas soda par dažādiem grēkiem, jauniešiem izdomas netrūkst. Spilgts piemērs tam bija kāds jaunietis, kurš automašīnu bija novietojis krustojumā, kur tas ir aizliegts. Viņš uz vējstikla bija uzlicis gandrīz divus mēnešus vecu Rīgā sastādītu administratīvā pārkāpuma protokolu par stāvēšanu neatļautā vietā, tādējādi liekot visiem domāt, ka viņš jau ir sodīts. Kad sākās starpbrīdis, puisis dokumentu iemeta automašīnā un aizbrauca.

Kā jau iepriekš laikrakstam bija pastāstījusi turpat netālu dzīvojošā Liene, tehnikuma audzēkņi ne tikai pīpējot un piegružojot apkārtni, bet arī lietojot alkoholu un traucējot apkārtējiem mieru, bet tas notiekot vairāk vakarpusē. Policija sola biežāk kontrolēt šo teritoriju.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli