Trešdiena, 3. marts Tālavs, Tālis, Marts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Policijas amatpersonas apsūdz par krāpšanos ar darba laika uzskaiti

Iekšējās drošības birojs (IDB) Saldus rajona prokuratūrai šomēnes nosūtījis kriminālprocesus pret divām Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes teritoriālās struktūrvienības amatpersonām par krāpniecisku darbību veikšanu nolūkā gūt sev mantisku labumu.

Policijas amatpersonas apsūdz par krāpšanos ar darba laika uzskaiti
Foto: Ruslans Šuļga
18.01.2021 11:43

"Kurzemes Vārds"

Neoficiāla informācija liecina, ka kriminālprocess sākts pret VP Liepājas iecirkņa amatpersonām.

VP Kurzemes reģiona pārstāve Madara Šeršņova pavēstīja, ka komentārus varēs sniegt pēc tam, kad būs saņemta informācija no prokuratūras.

Tikmēr “Kurzemes Vārds” šodien noskaidroja, ka abiem policijas darbiniekiem prokuratūra jau uzrādījusi apsūdzību pēc Krimināllikuma 180 panta pirmās daļas, proti, par krāpšanu nelielā apmērā. Par to informēja prokuratūras pārstāve Aiga Eiduka.

IDB klāsta, ka šajā gadījumā informācija par iespējamo noziedzīgo nodarījumu un dienesta pārbaudes materiāli saņemti no Valsts policijas.

Izmeklēšanā IDB guvis pierādījumus tam, ka minētās amatpersonas darba laika uzskaites tabulās iekļāvušas informāciju par darba stundām, kurās faktiski darba pienākumi netika veikti.

Tādējādi amatpersonām izmaksāta nepamatota darba samaksa, bet Valsts policijai radīti materiālie zaudējumi.

Par krāpšanu nelielā apmērā vainīgos var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

33 komentāri

2021-01-18 12:02

LAURIS: LIEPĀJAS POLICIJA PILNA AR NOZIEDZINIEKIEM...ARĪ PAŠVALDĪBAS POLICIJA PILNA AR NOZIEDZINIEKIEM UN LOŠIEM

2021-01-18 12:26

....: ļoti LIELS noziegums.....

2021-01-18 12:34

Smielki: Nu Liepājas policija atkal topā. Viss sastāvējušais nāk laukā. Izskatās, ka būs kadru tīrība. Nu vajadzētu tā būt. Prieks skatīties uz tiem klauniem. Būtu labāk ja būtu tautas varoņu uzvārdi minēti? Man ir tikai viens jautājums, viņi taču ir paši godīguma iemiesojums, kā ta tā?

2021-01-18 13:16

sesks: MENS PALIEK MENTS...

2021-01-18 13:24

....: galvenais, ka visi nementi ir TIK godīgi.... ne smilgu nekad nav nolauzuši....

2021-01-18 13:31

kauns: Mēs taču zinām, kāda līmeņa cilvēciņi (pārsvarā) strādā policijā.

2021-01-18 13:34

>...: Es kā nements, nevienam neesmu zvērējis būt godīgam. Atšķirībā no menta...

2021-01-18 13:38

kur uzvardi: Kas ta nu liepajniekiem aizmirsuši vārdus uzvārdus uzrakstīt. Vienam rakstiet citam ne? Dīvaini.

2021-01-18 13:45

Smielki: Es neko nesaku, katram var kāja pa slīdēt. Bet viņi taču ir devuši zvērestu. Un viņi vienmēr no sevis pozicionē kā ultra likuma paklausīgos. Nu nožēlojami.

2021-01-18 13:56

nementam 13,34: varbūt būtu jāsāk ar to, ka izskaidrotu vārda GODĪGS nozīmi? jo Latvijā laikam daudzi deputāti, prezidenti un ierēdņi zvēr būt godīgi....? bet, ja nu nav skaidrs, ko tas nozīmē? un nezinu, vai tajos zvērestos maz ir iekšā vārds GODĪGS.. tur par kalpošanu laikam gan jābūt....... jā, vārdu nozīmi vajadzētu sākt skaidrot.... piemēram: KARMA :}

2021-01-18 14:13

Elmars.: Nu pasvaldibas neliesiem nu tocna nedrikst nevienam vardam ticet.Melo viena melosana.Esmu ar to saskaries.Mani vel izbrina pasa prieksniecibas nekauniba, tas ka piedalas melos ari.Zel ka te bildes nevar ielikt,paraditu,publiski ar ko vini nodarbojas.Neliesi.

2021-01-18 14:49

he: Nav jau vienīgie. Visādi "speciālisti" divos un vairāk amatos arī "strādā" vienlaicīgi un uz "pilnu slodzi"

2021-01-18 16:49

Osits no Rucavas: skopi komentari no prieksniecibas puses ))) dotas personas jau ieprieks nonakusas policijas redzesloka ?

2021-01-18 16:57

rakaris :): Ko te pa sīkumiem piekasās ,deputāti vispār labi ja stundu dienā strādā , bet saņem pa 4000 alga un plus 1000us par otkatiem , vot tos ir jāņem priekšā !!

2021-01-18 17:02

to Smielki:: Man savulaik nācās tiesāties ar dienestu, un atgādināt ka esmu devis zvērestu .Vajadzēja redzēt juristes smīnu tajā brīdī kad es to pateicu.Takā zvērestu labāk nepieminēt.

2021-01-18 17:34

ilvija: Naudu vajag visiem.Un ja pieklājīgi nemaksā likumīgā veidā,tad ir drusku jāpakrāpjas.Tā dara lielākā daļa Latvijas strādājošo un policisti nav izņēmums.Un tas zvērests jau tikai tāds formāls tekstiņš.To var redzēt arī mediķu aprindās.Nenosodīsim cits citu,nesūdzēsimies,nebūsim skaudīgi un sabiedrība kļūs pozitīvāka!

2021-01-18 17:36

Kaņepe: Bet šuhers ar darba laika uzskaiti taču notiek daudzviet. Tad nu atraduši kur piesieties!

2021-01-18 17:55

Liepājnieks: Tāda ir valsts pāŗvaldes forma---zagt ,laupīt ,tēlot ""brīvības demokrātus""
kaut vai tas plencis kariņš---no kurienes viņiem""godīgi strādājot ""var būt 4.3 mljn eu īpašuma iegādei???

jautājums ::Vai var kļūt par premjeru un nezagt??
Atbilde: līdz šim to neviens nav mēģinājis!

valstiņā ar 'šķidru ekonomisko stāvokli un vēl sliktāku iedzīvotāju labklājību---zagšana ,izmantojot dienesta stāvokli ,ir ikdiena un pierasta lieta.
Vēl viens blakus ,taču ļoti īpašs policistu nesodāmības stāvoklis__Jebkura tiesa nostājas policistu pusē..Neesot pamata neuzticēties policijai.Taču ,ja kādam nākas ko tādu dzirdēt tiesā no tiesneša puses ,iesaku nekavējoties tiesas sēdi pārtraukt ar iebildumu ,ka jau iepriekš tiesa bija nolēmusi vainīgo>

2021-01-18 18:14

kopija: Menti driptē

2021-01-18 18:43

Krikodails: Nu nåv jau nevienam noslēpums, ka viņi dar'ko var ', lai kaut kā to gurķi parullētu. Pašīgie riņķo nepārspīlējot pa vienu ielu 10 minūtes x3. Kāds baurs galīgi nåv ko, tad iet gulēt krūmos pie SEZ. Meitene visu laiku telefonā sēž, veči guļ mašīnā

2021-01-18 20:27

GodsKalpot: Interesanti ka pants par krāpšanos nevis par amatpersonas viltojumu vai dienesta stāvokļa izmantošanu mantkārīgos nolūkos. Kādam IDB labi draugi ganjav sēž. Tā keine no bezTabu savārīja tādas pašas ziepes bet dabuja pēc pilnas programmas- atstādināja līdz tiesai un pa smago pantu atbildēja. Šie simtpunkt ka strādā bēdu nezinot.

2021-01-18 20:29

Aivars Prusis: Biskvits liepajniekam ! 30 gadu laikaa, bandiiti paartapushi par politikiem,mafiozi par diziem biznesmeniem , Valsti paarvalda stulbeni,krahabori,viruss un korupcija,kuru pametushi vai ne visi darba speejiigie,nodoklu maksaataaji , bet palikushos chakaree visos caurumos 😂👊👊👊😷

2021-01-18 21:15

šoks: Lieta tāda, ka zemākās amatpersonas, kas strādā, nu vienkārši drausmīgi, piesedz augstākstāvošie, kas pa blatu vai caur gultu tikuši tur.....

2021-01-18 21:38

Liepājnieks: Kaut kur auto forumā: - Cilvēki, sakiet, kur nopirkt garāku eļļas pārbaudes zondi(mērstieni ,šcupu) dzinējam ??
Vecais līdz eļlai par īsu .

2021-01-18 22:01

Liepājnieks: Vispār tie pieraksti par stundām ir pat smieklīgi.))ES DOMĀJU --KĀ LIELO NOZIEGUMU !!!Jāņem vērā cik tie bijuši darbā ,kad tiem par to nav maksāts?? Noteikti tā ir bijis.
Bet iespējams ,ka šie divi uzkāpuši uz varžacīm kādam no priekšniekiem un tas tiem atriebjas..Bet šādā gadījumā tie var iesniegt valsts policijas iekšējo lietu izmeklētājiem prasību par to un to--lai gan tiem tagad ap 150 lietu jau ir..un zinot LV miegaino darbību visās jomās ,tad rezultāts ne ātrāķ par jauno gadu pēc trim gadiem. Bet uz āķa kādu priekšnieku uzraut var mierīgi.

2021-01-18 23:11

Aktrise: Ai, tad nu gan Ameriku atklājuši, tiklīdz ļauj pašiem kaut jo pierakstīt viss notiek pašplūsmā. Mums arī cehā bija visu laiku ar cipošanās aparātu jāuzsāk darbs, jāiet pauzēs un jābeidz darbs. Uz ekrāni rādījās mūsu vārdi un uzvārdi lai priekšnieks redz vai nenotiek krāpšanās. Bet tad ciposanās aparātam beidzās derīguma termiņš un mums viss pašiem bija jāfiksē uz lapas, uhhh, kā mēs uzdzīvojām!!!

2021-01-19 04:05

k: Vinji var uzlikt sodu tikai tad ja tu pasaki savu personas uzvārdu, ko tev iedeva, kad piedzimi - bez tavas atļaujas (tava pase nepieder tev - tā pieder LV republikas uzņēmumam - tas ir raxtīts pasē) :D Mums reāli nav parakstīta līguma ar valsts sistēmu. Draugi mēs neesam (papīra)personas ibio mēs esam Cilvēki/būtnes/daba! Wake up! Šī visa afēra ir domāta lai mēs beidzot pamostos un pieslēgtos šai vienai apziņai, kas ir mūsos visos - mēs visi esam ļoti saistīti - jo visi esam kkas viens un mistisks. Kkā mums ir jāveido jauna sabiedrība, kas ir daudz pozitīvāka un kur visi viens otru atbalsta! Mēs katrs varam sākt ar sevi un sev tuvajiem. Tikai ar labu piemēru var kko izmainīt :) Līdz ko tu mainies - arī tavi tuvie sāk mainīties - tas ir fakts!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz