Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Policisti maskās aptur tramvaju un aiztur vairākus cilvēkus

Policisti maskās aptur tramvaju un aiztur vairākus cilvēkus
Ilustratīvs foto. (Foto: valsts policija)
10.01.2020 13:24

"Kurzemes Vārds"

Piektdien “Kurzemes Vārds” no diviem liepājniekiem saņēmis informāciju par kādu atgadījumu Liepājā, Peldu un Kr.Valdemāra ielas krustojumā – ceturtdien ap pulksten 18 tur policisti apturējuši tramvaju un aizturējuši vairākas personas.

Liepājnieks Aldis, kurš tobrīd atradies tramvajā, laikrakstam pastāstīja, ka bruņojušies policisti maskās sabiedrisko transportu apturējuši un vadītājam lūguši atvērt priekšējās durvis. “Kopā likumsargi, kas izskatījās pēc specvienības darbiniekiem, aizturējuši četrus cilvēkus – trīs vīriešus un sievieti. Tika uzlikti rokudzelži, un viņus izveda no tramvaja un nogādāja policijas transportlīdzeklī. Atceros, ka aizturētajiem vīriešiem bija divas lielas somas. Tramvajā tobrīd varēja būt ap kādiem 20 līdz 25 pasažieriem,” sacīja Aldis.

Policijas darbiniekus darbībā redzēja arī Ilze, kura tajā brīdī gājusi garām. “Sākumā nesapratu, kāpēc tramvajs nebrauc, ja tam ir atļaujošais luksofora signāls. Pēc brīža lielā ātrumā piebrauca, šķiet, netrafarēts policijas busiņš un no tā izlēca divi maskās tērpti policisti. No tramvaja vispirms apcietināts tika izvests viens vīrietis, tad tramvajs šķērsoja krustojumu un atkal apstājās. Atvērās visas durvis un ārā iznāca vēl divi vīrieši un sieviete. Neviens no tiem nebija policijas formastērpos,” stāsta Ilze, piebilstot, ka vīrieši varējuši būt vecumā no 30 līdz 40 gadiem, bet sieviete – no 20 līdz 30. Nedaudz vēlāk no netrafarētā busiņa aizturētie esot pārvesti uz citu policijas transportlīdzekli, kurš piebraucis nedaudz vēlāk, atceras Ilze. Tāpat viņa piebilda, ka aizturētā sieviete pēc sejas izteiksmes neesot izskatījusies pārsteigta par notikušo. Iespējams, policijas operāciju no malas esot noraudzījušies vairāki cilvēki. “To visu redzot, bija sajūta, it kā skatītos seriālu “Kobra”,” saka Ilze.

Pēc “Kurzemes Vārda” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, aizturētās personas saistītas ar narkotiku izplatīšanu un pie tām, iespējams, atradušās arī narkotiskas vielas.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova piektdien “Kurzemes Vārdam” komentārus par šo gadījumu nesniedza.

43 komentāri

2020-01-10 13:45

Labradors rs: Un stāsta, ka Liepāja ir mazpilsēta!!!

2020-01-10 14:13

Jamulejs: Mums pat narkotiku tirgoņi ir nabadzīgi un braukā ar tramvaju.

2020-01-10 14:33

nm3: Kopš kura laika narkobaroni ar penžiem kopā sākuši ietusēt ? Pilnīgā d... tā pasaule jau aizgājusi.

2020-01-10 14:33

Zxc: Kad nesamaksaji 15 centu par bulciņu maxima 😂

2020-01-10 14:49

Esc_: Kam tāds šovs sabiedriskā vietā?

2020-01-10 15:35

Pfff: Liepājā mums nav VP specvienības, ir tikai daži policijas darbinieki, kuri ir apģērbušies līdzīgi tādiem un cenšas tādiem līdzināties.

2020-01-10 15:46

Liepa: Visi komentāri ir pretīgi. Policija dara savu darbu. Kādu citu atrisinājumu jūs gribētu. Kārtējo reizi pārliecinājos,kā mūsu pilsētā mīkstie tik daudz,ka var komentēt kaut ko tādu.

2020-01-10 15:59

Hei: Un sejas ar likumu ir atļauts sabiedriska vieta aisegt un dienesta apliecības policistiem ar aizsegtu seju ir jauzrada pēc pieprasījuma,vaine

2020-01-10 16:16

zaika: atzistos grekos, nozeloju un ludzos piedosanu: ir gadijies dazas reizes 1 vai 2 pieturas braukt bez biletes. bet es vairak ta nekad nedarisu!!!

2020-01-10 16:20

to Liepa: Nezinu ko viņi dara. Cik ir bijusi personīga saskare man vai radiem, nekādu darbu no viņu puses neesmu novērojis. Tāpēc man šis ir tikai šovs un teātris.

2020-01-10 16:22

Tu hei: Iemācies rakstīt,ērgli.

2020-01-10 16:28

Nu kis i ko?: Atkal i9iotiem ir iespēja izpausties un sacensties savā stulbumā!

2020-01-10 16:36

Giljotīna: Es priecājos par policijas darbu, tikai uzskatu, ka viņiem būtu jāpakomentē notikušais... tauta ir tiesīga zināt!

2020-01-10 16:43

haro1337gt: latwijaa un kur nu wel liepaja jau newar iszto zaliti dabut sitas zinas te publice un jaja kurs ar tramvaju vedatu lol

2020-01-10 16:47

felihs: ta iet ka nemaksa jumtu

2020-01-10 16:53

felihs: atkal vajaga ja

2020-01-10 17:02

To felihs: Kas tas par jumtu? Pastāsti sīkāk :)

2020-01-10 17:34

ferty: Narkodīleri var atļauties pat savu tramvaju.

2020-01-10 18:00

Motobraucējs: Lasu ziņas,kuras ir ieliktas pirms 18:00.
Tad cikos īsti apturēja to tramvaju???

2020-01-10 18:07

TATAN: No sērijas viena tante teica. Nopietns medijs būtu pievienojis oficiālu policijas komentāru. Zems līmenis priekš PILSĒTAS avīzes.

2020-01-10 18:17

to Tatan: Lasīt proti? Policija šobrīd neko nekomentē

2020-01-10 18:48

to tatan: prātiņ nāc mājās!

2020-01-10 18:53

@: Izklausās diezgan nemākulīgi no policijas puses. Ka šādas aizturēšanas laikā pilnā tramvajā kāds varētu ciest, policijai, acīmredzot pie kājas.

2020-01-10 19:01

@: forsi

2020-01-10 19:48

Cita Ilze: Ilzei 100% fantāzija pieslēdzās runājot ar presi. :)

2020-01-10 19:59

hmmm: Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis četras personas – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu, Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) amatpersonu un divas privātpersonas, Skaties.lv informē IDB.Šie varbūt ar tramvaju brauca?

2020-01-10 21:11

to hmmm: Tie nav Liepājā aizturēti

2020-01-10 22:05

Korleone: Cirks , vai tad liepājā ir policisti ?

2020-01-10 22:44

Liepa: Mjā. Liepāja pilna ar smirdīgiem izdzimteņiem,kuri stulbi komentē policijas rīcību. Nu ja- pie Rožu laukuma,pie tirgus- apmēram tādu šo komentētāju publiku iedomājos.

2020-01-10 23:48

tiem: Noteikti tā bija ēsma, lai lielās zivis aizpeldētu.

2020-01-11 14:22

Zzzzz: Nidetaji Jus sakat ka policija nestrada. Kas Jusu izpratne ir policijas darbs? Ja jau aiztur tirgonus tad jau laikam ir policija un dar savu darbu. Daudzi nemaz negrib rakstit iesniegumus policija jo baidas vai vienkarsi negrib teret savu laiku. Par tadu algu vini strada labi. Ejiet Jus uz policiju un stradajiet tad ta ka Jums skiet pareizi tikai neaizmirstiet ka tagad visiem ir tiesibas utt bet par pienakumiem aizmirst.

2020-01-11 18:58

JaJebal: 100% aizturēja konkurentus lai paši menti varētu mierigi tirgoties un piesegt savejos

2020-01-12 04:03

latviete: Liepajnieki pateicas policijas darbiniekiem par operativo ricibu, jo launums, ko narkotisko vielu tirgoni nodara musu berniem un līdzcilvekiem nav aprakstams

2020-01-12 04:23

Diga: Tizli ,lai neteiktu ko citu..Prasta un banāla policijas šova izrāde..
un v'ēl maskās..)))Tas vien nozīmē ,ka baidās ..

2020-01-12 14:54

g: kur krievu komentari?
tam bilo interesneee

2020-01-12 14:56

Artjoms: Kaimiņi tik turpina tirgot ripas, spice un LSD jau no oktobra. Esmu runājis ar 5 policijas darbiniekiem, kuri to zina, bet neaiztur.

2020-01-16 05:27

Ivo Grantiņš: Duraks tu esi, kāda darbs sabiedriskā vietā? Menti tikai pazīmējās, itkā kautko dara lai večiņas redz.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)