Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Puika mātei samelojis, ka ticis piekauts

Puika mātei samelojis, ka ticis piekauts
Foto: ilustratīvs
10.01.2020 16:52

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Decembra sākumā rakstījām, ka pie Liepājas Olimpiskā centra pusaudži piekāvuši 10 gadus vecu zēnu. Piektdien “Kurzemes Vārds” Valsts policijā noskaidroja, ka tā nav patiesība.

Zēna māte Dace decembrī laikrakstam stāstīja, ka viņas dēls Liepājas Olimpiskajā centrā trenējoties brīvajā cīņā un pēc nodarbības ap pulksten 18 viņu pa ceļam uz mājām apstādinājuši divi pusaudži, apmēram 13–16 gadu veci, un prasījuši naudu, bet pēcāk arī piekāvuši. Dace toreiz atzina, ka fiziski dēls neesot nopietni cietis, taču emocionāli gan – viņš raudājis un vairs nav vēlējies iet uz treniņiem. Zēna māte notikušo aprakstīja arī sociālajos tīklos, un tas pilsētā raisīja plašu rezonansi. “Šoreiz upuris bija mans puika, bet, nākamajā reizē tas var būt kāds cits, un arī sekas var būt bēdīgākas. Pēc mana ieraksta soctīklos atsaucās bērnu vecāki, kuri saskārušies ar līdzīgiem gadījumiem, kā arī tādi, kuri vēlējās palīdzēt bandītus atrast,” stāstīja Dace.

Taču zēna mātes iesniegumu par notikušo policija tā arī nesaņēma, un tam ir loģisks izskaidrojums – puika bija samelojis. To apstiprināja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova: “Mēs jau bijām sākuši skaidrot notikušā apstākļus, taču puika pats atzinās, ka neviens viņu nav piekāvis. Zināmu iemeslu dēļ viņš bija samelojis.” Kāpēc? To mums neizdevās noskaidrot ne policijā, ne arī no mātes, kurai uzdevām šo jautājumu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)