Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Sāk administratīvo lietu pret “Hesburger” par īpašuma neuzturēšanu kārtībā

Sāk administratīvo lietu pret “Hesburger” par īpašuma neuzturēšanu kārtībā
03.11.2010 12:03

Atslēgvārdi

Jau vairākus mēnešus pašā Liepājas centrā, laukumā Kungu ielā 13, krājas atkritumi, veidojot izgāztuvi.

Pašvaldības policija pret nesakoptā laukuma īpašnieku – ātrās ēdināšanas uzņēmuma “Hesburger” īpašnieku SIA “Rigaburger” – sākusi administratīvo lietvedību par īpašuma neuzturēšanu kārtībā.

Laukums Kungu ielā 13 atrodas netālu no “Latvijas 1.rokkafejnīcas”, iepretim Liepājas Centrālajai zinātniskajai bibliotēkai. Daudzi liepājnieki šo laukumu izmanto automašīnu novietošanai, taču vienlaikus tur arvien vairāk krājas sasistas pudeles, iepakojuma papīri un citi atkritumi. Mēnešiem nesakopta, pamazām šī teritorija sāk atgādināt izgāztuvi.

Šī gada februārī šo zemesgabalu iegādājās SIA “Rigaburger”, kuras juridiskā adrese reģistrēta Rīgā. Kā liecina datubāzes “Lursoft” dati, “Rigaburger” ir ātrās ēdināšanas uzņēmuma “Hesburger” īpašniece. Divi šīs ātrās ēdināšanas restorāni atrodas arī Liepājā.

Liepājas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis norāda, ka pret nesakoptā laukuma īpašnieku sākta administratīvā lietvedība par īpašuma neuzturēšanu kārtībā, kas paredz naudas sodu juridiskai personai līdz pat 1000 latiem.

Lai gan uzņēmuma pārstāvjiem jau šodien jāierodas pašvaldības policijā, “Hesburger” reģionālā vadītāja Latvijā Ligita Kārkliņa saka, ka iemesli kādēļ teritorija nav sakopta, vēl tiek meklēti. “Mums ir noslēgts līgums ar apkalpojošo uzņēmumu, kam šī teritorija ir jāsavāc. Mēs sazinājāmies ar šo uzņēmumu, kas veic uzkopšanas darbus, un viņi mēģina noskaidrot situāciju, kāpēc šī teritorija nav uzkopta,” norāda Kārkliņa.

Šis nav pirmais gadījums, kad SIA “Rigaburger” nonāk Liepājas Pašvaldības policijas redzeslokā. 14.oktobrī kārtībsargi ātrās ēdināšanas iestādei “Hesburger” Ganību ielā noformējuši administratīvo sodu 50 latu apmērā par mauriņa savlaicīgu nenopļaušanu.

LETA

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)