Trešdiena, 30. septembris Menarda, Elma, Elna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Saskata vēlmi izstumt konkurentu no biznesa

Saskata vēlmi izstumt konkurentu no biznesa
04.08.2010 07:09

Atslēgvārdi

Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija nākusi klajā ar kritisku informāciju par Liepājas tūrisma biroju “Mārītes”, ziņo laikraksts “Kurzemes Vārds”.

“Mārītes” autobusu vācieši Berlīnē atzina par braukšanai nederīgu un nicīgi nodēvēja par autobusu – metāllūzni. Firma “Mārītes” neesot reģistrēta nevienā ar tūrismu saistītā datubāzē. Savukārt uzņēmuma pārstāvis apgalvo, ka viņi tur esot gan.

ALTA izpilddirektore Astrīda Trupovniece norāda, ka Vācijā aizturētā tūristu autobusa īpašniece firma “Mārītes” nav Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas biedre, kā arī nav reģistrēta kā tūrisma pakalpojumu sniedzēja ne Tūrisma attīstības valsts aģentūras datubāzē, ne Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datubāzē. Tāpat arī apdrošināšanas kompānijās neesot atrodama informācija, ka firmai “Mārītes” būtu veikta klientu iemaksātās naudas garantijas iemaksa.

Jau piecus gadus pastāv TAVA datubāze, kurā obligāti jābūt reģistrētiem visiem tūroperatoriem. Tikai pērn šo datubāzi pārņēmusi jaunizveidotā Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datubāze. Reģistrāciju Ministru kabineta noteikumi nosaka par obligātu pasākumu. “Ja “Mārīšu” vārds nebija jaunajā bāzē, tad vismaz TAVA vajadzēja būtu. Bet arī tur mēs šo uzņēmumu neatrodam,” norādīja A. Trupovniece. Par to “Mārītēm” draud administratīvā atbildība, taču aizklapēt ciet firmu par to gan nevarot.

“Izbrīnu raisa, ka arī bērnu un skolēnu ekskursijām bieži tiek izvēlētas nevis profesionālas tūrisma aģentūras, bet gan organizatori pašdarbnieki, kas, piedāvājot lētus braucienus ar lētiem autobusiem, neuzņemas nekādu atbildību,” sacīja A. Trupovniece.

“Vai tā nav atbildība, ka mūsu klienti veiksmīgi turpina braukt pa ieplānoto maršrutu? Kas tad mainītos, ja mēs būtu tajā asociācija? Kāda lielāka atbildība būtu? ALTA mums autobusu Berlīnē iedotu?” pikts bija firmas “Mārītes” tehniskais direktors Ainārs Caune.

ALTA “Mārītes” bija gribējusi stāties, taču finanisiālu apsvērumu dēļ to neizdarīja. Bet, kas attiecās uz TAVA datubāzi, A. Caune pauda izbrīnu par A. Trupovnieces paziņojumu. Firma esot tur reģistrēta. Par klientu iemaksātās naudas garantijas iemaksu A. Caune nevarēja sniegt atbildi, jo tad ir jāskatās dokumentos, bet viņš pats pagaidām ir Vācijā.

“Man tā vien šķiet, ka šī atkal ir viena no latviešu mentalitātes izpausmēm, kad latvietis latvietim ir vislabākais ēdiens un konkurents, kas obligāti jāpagrūž malā”, uzskata A. Caune. Un pieļauj, ka ķibele Berlīnē tiek izmantota par ieganstu, lai “Mārītes” vispār izstumtu no šīs nozares.

27 komentāri

2010-08-04 07:42

jaa: pēc raksta izklausās,ka tas ALTA ir slaucēju(naudas) kantoris!

2010-08-04 07:57

TUTE: Nu protams, kur nauda, tur rodas kašķi. Un jo lielāka nauda, jo lielāki kašķi. Nu kā gan var apgalvot, ka neuzņemas atbildību! Ir pierādījumi?? Protams, ka skolēnu ekskursijām meklēs lētākus variantus, bet vai tāpēc nebūs atbildība? Gribēju sākt rītu ar kaut ko foršu, bet šie "gudrīšu un pareizo" apgalvojumi, ka viņi ir "gudrākie un pareizākie" "besī"ārā. Un tomēr, lai mums visiem jauka diena! Laiks visu noliek savās vietās!

2010-08-04 08:48

!: kaada gan kkibele berliinee? tas kad autobus bija saruuseejis un nedross, kaa arii parvadaaja veelvienu baaku ir kkibele?

Kurss tuurists parakstiitos kaapt taadaa autobussa ja zinaatu visas ssiis nianses? Man nav nekas pret maariiteem, bet nu ssiitaas atmaskas par sazveerestiibaam ir smiekliigas, ja autobuss buutu tehniski kaartiibaa, tad jau arii nevareetu neko izdariit!

2010-08-04 09:05

g-unit: Man jau vairāk liekas, ka atbilstoši latviešu uzņēmēju mentalitātes izpausmēm šīs mārītes kar makaronus uz ausīm. Bildes ar tām degvielas tvertnēm un ar amurīti izsistajiem caurumiem tai rūsas gabalā bija šokējošas. Skaidrs ka vācieši rāda kā anekdoti. Un kā uz anekdoti gribētu paslkatīties uz CSDD komentāru par to kā viņi izsnieguši tehniskās apskates uzlīmi tam busam :)

2010-08-04 09:19

partyzan: A.Caune - nevajag slēpt nolaidību, bezatbildību un neprofesionalitāti aiz skaistiem vārdiem un nepamatotiem apvainojumiem. Labāk būu savu autoparku uzturējuši atbilstošā kārtībā. Portālā pirms tava komentāra vajadzētu ievietot tās pārbaudes bildes - tur ir ko redzēt(informācija adminiem).

2010-08-04 10:53

murmulis: Ble!konkureti Caunes busam koroziju uzsutija.:D

2010-08-04 10:53

Mārīte nerullē: Cik var rakstīt par vienu "Gružkasti" . Varētu domāt ka Liepājā nekas nenotiek.

2010-08-04 10:55

Ritvars...: Kalab atkal sudi?Konkurenti vai nolaidiba?

В минувший понедельник в Германии на автобане 4 сгорел автобус из Латвии, в котором находились 47 пассажиров.

2010-08-04 11:14

:D:D: Pirmdien Vācijā uz kādas ātrgaitas šosejas sadedzis autobuss no Latvijas, ar kuru ceļojumā bija devušies 47 pasažieri, vēstī portāls «Kriminal.lv», atsaucoties uz vācu laikrakstu «Aachener Zeitung».

Visticamāk, ugunsgrēkā vainojams bijis autobusa bēdīgais tehniskais stāvoklis.

Riebigie konkurenti atkal uzdarbojas :D:D

2010-08-04 12:35

Agatexx: Par autobusu tehnisko stāvokli - grūti spriest, ja nezinu, šķiet, ka Vācijā ir noteikumi, ka vecāku autobusu pasažieru pārvadāšanai izmantot nedrīkst, tad nu ar vācieši laipni pārdod tos mums (lai tik tiktu vaļā) un pēc tam droži jebkuru no tiem uz ceļa apturot var bļaut un klaigāt.

2010-08-04 12:38

Agatexx: Par organizācijām - Latvijā ir lērums biedrību, organizāciju, reģistru, kuras prasa naudu par piereģistrēšanos, reģistru uzturēšanu utt, bet pret tiem kas atsakās sāk izvest represijas - fakts, bet vai tas ir obligāti vēl ir jautājums, katreiz jāpapēta likumi. Daļa likumus ar pieņem tikai tāpēc, ka kādam tas ir izdevīgi. Būs jāmaksā par licencēšanu, par apdrošināšanu, par atļauju utt. Kaut vai bankas, nu nevar neviens uzņēmējs bez tām strādāt, bet tās tik palielina komisijas maksas..

2010-08-04 14:19

inese: Agatexx ir 100% taisnība

Uz ko tas norāda, ja uzņēmums ir reģistrējies datu bāzē, vai ir asociācijas biedrs. vai tad tas ir atbildīgāks, vai tad tam ir profesionālāki pakalpojumi? Diemžēl nē! Ja klients atkārtoti atgriežas tajā pašā firmā, tas nozīmē, ka ar atbildību viss ir kārtībā, bet šīs asociācijas un datu bāzes ir tikai naudas slaukšana no uzņēmumiem un mākslīga konkurences mazināšana.

Lai Mārītēm spēks un enerģija cīnīties!

2010-08-04 15:40

yo Tony: pašla tā ALTA izpilddirektore Astrīda Trupovniece na............. ar visu savu sviestaino naudas kaaseeju biedrību

2010-08-04 16:15

murmulis: Kads sakars te asociacijam ar rusu?Ja tajas bildes paskatas,tad viss paliek skaidrs.

2010-08-04 16:22

murmulis: Varam jau vainot valsti,nodoklu sistemu u.t.t.Bet tiesi tadas marites visticamak pasas pis tirgu ar zemam cenam.Parasti viss maksa tik cik maksa,bet te ir rezultats tam,ka megina stradat zem pasizmaksas.Autoparka uzturesanai un atjaunosanai naudas nepaliek.Un tie kuri megina normali to darit ari nevar paprasit adekvatu cenu.

2010-08-04 16:43

g-unit: Uzņēmums pat nav bijis tai asociācijā un maksājis un par ietaupīto naudu tāpat nav uzturējis autobusus. Te vienkārši vainu par nolaidību mēģina velt uz visiem citiem tikai neuzņemties uz sevi...

2010-08-04 17:52

cik var ņemties: Pilnīgi piekrītu, ka ja vēl neliekas mierā, tad izskatās, ka kāds "labvēlis" šai visai ažiotāžai pirkstu pielicis, lai konkurentus no biznesa izstumtu. Tā ir CSDD atbildība, ka dod atļauju braukt autobusam šādā stāvoklī- brauciet virsū šai iestādei, nevis firmai, kas uzņemas atbildību par saviem klientiem un nodrošina viņiem ieplānoto ceļojumu. gribētu zināt, kāds būtu labums, ja šī firma būtu visās tajās tūrisma organizācijās, būtu labāks autobuss?

2010-08-04 18:47

murmulis: CSDD tiesam to varetu pakontrolet.Mes visi zinam,ka apskati var iegadaties,bet man tomer butu bail daziem graustiem to izsniegt pat par lielu naudu..

2010-08-04 20:01

maale: Ja Caunem nebija kauns, kā latvietim braukt pa vācu cēļiem ,tad viss oky!

A,varbūt viņš nezin kur TOLMETS atrodas :)

2010-08-04 23:52

akujeķ: Aizsūtiet normālu busiņu un tad raudiet, smerdeļi!

2010-08-05 00:04

mamm: Ko tā Trupovniece tur muld par bērnu ekskursijām. Maniem bērniem skolotājas organizē superīgākās ekskursijas, nevis ņem kaut kādu dārgu tūrisma firmu skolēniem neinteresantus piedāvājumus.

2010-08-05 09:25

!: Vēl ar 1 auto Vācijā problēmas-sadega,vai nav laiks atzīt,ka ar grabažām tiek braukts?Tā nolādētā latvieša naudas kāre!Konkurencei te nav nekāda sakara,nauda,nauda,nauda.Melo priekšnieķeļi!

2010-08-05 13:35

Troj: Ko tas MĀRĪTES pārstāvis tur pūš - tak visi ir redzējuši bildes, kur var redzēt kā sarūsējis un izrūsējis ir autobuss.

2010-08-10 11:13

ceļotāja: Var jau būt, ka Mārītēm var daudz ko pārmest... Tomēr man gadījās būt autobusā ko arestēja Berlīnē. Tālāk sekojošie notikumi pierādīja, ka firmas vadītāja un darbinieki ir absolūti uzticami cilvēki, un uz viņiem var paļauties pat vissarežģītākajā situācijā.

Es neesmu bagāta, nevaru atļauties ceļot par dārgu naudu, tāpēc PALDIES Mārītēm par skaisto ceļojumu ar nelieliem starpgadījumiem, kuri tika atrissināti!!!!!

2014-05-22 09:28

Tūrists: Paldies "Mārītēm" par labiem ceļojumiem. Gan jau nopelnīs naudiņu un autiņi būs kārtībā. Es esmu apmierināts! Pauls

2016-12-12 12:36

Tūrists: Pagāja jau 2,5 gadi kopš pēdēja mana komentāra (22.05.2014), teikšu, ka autiņš ir nomainīts pret jaunāku un labāku. Klienti ir apmierināti. Gribēšu vel ar šo firmu kaut kur aizbraukt. Pilnībā uzticos un novēlu visu to labāko. Brauciet tik neklausiet tos skauģus un burta kalpus. Pauls.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz