Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Savalda kausli un savāc uz ielas guļošo

Savalda kausli un savāc uz ielas guļošo
Foto: liepajniekiem.lv
12.06.2017 11:06

liepajniekiem.lv

Sestdien ap pulksten 03:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Krūmu ielā notiekot kautiņš, portālu informēja policijā. Vairākas sievietes policiju informēja, ka viņām esot uzbrucis vīrietis, kurš pēcāk iegājis blakus esošā bārā.

Policija bārā atradusi aprakstam atbilstošā persona, kas, aicināta atstāt bāra telpas, turpināja konfliktēt ar kluba apmeklētājiem un centās izraisīt kautiņu. 1982.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Savukārt pulksten 8:50 policijā saņemta informācija, ka vienā no Rīgas ielas ēku pagalmiem atrodoties nepiederoša persona. Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 1969.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Svētdien ap pulksten 18:45 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Zemnieku ielā vārtoties kāda persona. Policija konstatēja, ka vīrietis uz ietves gulēja persona cieņu aizskarošā izskatā, viņš arī nespēja nostāvēt un grīļojās. Tika konstatēts, ka vīrieša izelpā alkohola klātbūtne netiek uzrādīta, līdz ar to radušās aizdomas par iespējamu narkotisko vielu lietošanu. 1983.gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Valsts policijā, lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Pie vīrieša tika atrasta arī pielādēta gāzes pistole. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli