Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 14. decembris

+0°C
Vējš: ZA 6.7 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Auseklis, Gaisma

Traģēdija miglā tīta  (6)

Atslēgvārdi tirdzniecības kanāls | nelaimes gadījums

Kanālā iekritušais puisis joprojām nav atradies. Pazudušā cilvēka meklēšana ilga divas dienas.
Foto: Egons Zīverts

"Kurzemes Vārds" jau informēja, ka svētdien neilgi pēc sešiem no rīta ugunsdzēsēji glābēji saņēmuši izsaukumu, kurā zvanītājs ziņojis, ka redzējis, kā Tirdzniecības kanālā ielēcis cilvēks. Diemžēl jauno vīrieti joprojām nav izdevies atrast.

Neviens nezina pateikt, kas īsti noticis tajā agrajā svētdienas rītā. Sociālajos tīklos atrodamā informācija vien vēsta, ka kanālmalā it kā izraisījies kautiņš, no kura glābjoties jaunietis esot ielēcis kanālā. Kad aprunājos ar makšķerniekiem kanālmalā, viņi sacīja, ka svētdienas rītā neesot manījuši, ka te būtu noslīcis cilvēks. Kāds makšķernieks no Lietuvas vien pastāstīja, ka svētdienas rītā kanālā esot iekritis kāds lietuviešu makšķernieks, bet viņš esot no ūdens izvilkts. Savukārt klubā "Fontaine" kāda darbiniece zināja teikt, ka svētdienas rītā kanālā tiešām esot iekritis cilvēks, kluba apsargi arī esot steigušies palīgā, bet neko sīkāk viņa nezināja.

"Kurzemes Vārds" sazinājās ar aculiecinieku Nauri Ruicēnu, kurš bija mēģinājis glābt kanālā iekritušo puisi. N. Ruicēns pastāstīja, ka vienkārši gājis gar kanālmalu un ieraudzījis, ka ūdenī ir cilvēks. Nauris gribējis mesties ūdenī, lai viņu glābtu, taču paziņas atturējuši. "Redzēju, kā puisis peldēja gar kuģi "Namejs". Kāds iemeta ūdenī glābšanas riņķi, taču jaunietis to nesasniedza un pazuda dzelmē," atceras Nauris.

"Nebiju gatavs tādam notikumam, neviens droši vien nebūtu gatavs," atzina Nauris. Viņš nākamajā dienā ieradies tajā pašā vietā kanālmalā, dienas gaismā pētot apkārtni un mokoties pārdomās, ko vēl būtu varējis darīt, lai novērstu traģēdiju. Lauri nepatīkami pārsteidzis, cik daudz internetā bijis negatīvu komentāru, kurus galvenokārt rakstījuši cilvēki, kas neko nezina par notikušo.

Tā kā neviens nezināja, kas ielēcis kanālā un pazudis, internetā parādījās iespējamo radinieku lūgumi atklāt ko vairāk par notikušo. Informāciju izmisīgi taujāja māsa kādam jaunietim, kurš liktenīgajā laikā bijis klubā "Fontaine" un neesot pārradies mājās. Pēc tam pazudušā jaunieša tēvs internetā lūdza vakar pulksten 11.30 negadījuma aculieciniekus atnākt ostmalā pie kuģa "Namejs", kur viņš pats būšot, un pastāstīt par notikušo. Tikšanās vietā ieradās arī "Kurzemes Vārds" un sastapa satriekto tēvu. Viņš sacīja, ka dēls joprojām nav atradies un pēc pēdējās informācijas jādomā, ka viņš tiešām varētu būt bijis tas, kurš iekritis kanālā. Tēvs esot sazinājies arī ar aculieciniekiem, kuri apliecinājuši, ka tieši viņa dēls varētu būt torīt ielēcis kanālā.

"It kā esot kāvušies, nezinu, ar ko un kāpēc, bet gribu zināt, kas īsti noticis," "Kurzemes Vārdam" sacīja jaunieša tēvs. Viņš apliecināja, ka dēlu sauc Arturs un viņš ir Liepājas Jūrniecības koledžas audzēknis. Tomēr aculiecinieki, kuri par tādiem uzdevās un braši izpaudās interneta komentāros, uz tikšanos ar jaunieša tēvu tā arī neieradās.

"Kanālā pazudušā cilvēka meklēšana ilga divas dienas," laikrakstam pastāstīja VUGD Kurzemes reģiona brigādes pārstāvis Andrejs Kudrjašovs. "Pieaicinot ūdenslīdējus, tika pārmeklēts kanāls vietā, kur cilvēks bija ielēcis, kā arī apkārtne. Tomēr mēs neko neatradām. Pieļaujam iespēju, ka vīrietis varētu būt noslīcis un straumes viņu aizskalojušas. Šobrīd gaidām norādījumus no Valsts policijas, lai zinātu, kā rīkoties tālāk." Savukārt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga laikrakstam sacīja, ka par notikušo ir sākta izmeklēšana.

  • Komentāri (6)
  • 0

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Kriminālziņas, negadījumi

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!