Otrdiena, 20. oktobris Leonīda, Leonīds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Turpina karot ar kāpu izbraukātājiem

Turpina karot ar kāpu izbraukātājiem
19.07.2009 07:03

Atslēgvārdi

Pērn pavasarī Liepājas pilsētas teritorijā pie visiem celiņiem, kas ved uz jūru, tika izvietotas zīmes, kas aizliedz iebraukt ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem.

Diemžēl līdz rudenim visas zīmes bija nopostītas – ne tikai norautas plāksnītes, bet vietām pat brangie koka stabi izrauti.

Taču tas, ka nopostītas aizlieguma zīmes, nebūt nenozīmē, ka nav spēkā aizliegums iebraukt kāpu zonā. Pašvaldības policijas Sabiedriskā transporta kontroles dienests turpina kontrolēt un sekot tam, lai bezkauņas nebraukātu pa kāpām.

Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute atgādina, ka par mehānisko transportlīdzekļu pārvietošanās, arī stāvēšanas vai apstāšanās noteikumu pārkāpšanu Baltijas jūras krasta kāpu aizsargjoslā, pludmalē vai īpaši aizsargājamā dabas teritorijā uzliek sodu no 50 līdz 100 latiem. Bet, ja šāds pārkāpums izdarīts atkārtoti gada laikā, sods ir no 100 līdz 250 latiem. Par mehānisko transportlīdzekļu novietošanu apstādījumos izsaka brīdinājumu vai uzliek naudassodu fiziskajām personām līdz 20, juridiskajām – līdz 50 latiem. 

Kaut arī sodi, ņemot vērā tagadējo ekonomisko situāciju, ir visai bargi, Pašvaldības policija turpina cīnīties ar neapzinīgajiem transportlīdzekļu vadītājiem, kas iebrauc zaļajā zonā un kāpās. Pērn par iebraukšanu kāpās sodīti 90 vadītāji, bet par zaļās zonas izbraukāšanu – 36 šoferi. Šogad par iebraukšanu kāpās Liepājas teritorijā izrakstīti 17 protokolu, bet par apstādījumu izbraukāšanu kopš gada sākuma noformēti 29 protokoli.

Uzziņai

Liepājas pilsētā reģistrētie pārkāpumi

Veids                                         2008.g.                2009.g. (1.01.–1.07.)
Iebraukšana kāpās                      90                       17
Zaļās zonas izbraukāšana            36                       29

Una Zāģere,
“Kurzemes Vārds”

24 komentāri

2009-07-19 09:44

eee: Bet kāpēc Pašvaldības policija automašīna drīkst braukt katru dienu pa pludmales zonu? Viņiem riteņi nav? Jo tak bērni ar turpat spēlējās pie jūras krasta a viņi vēsā mierā vizinās!

2009-07-19 09:49

to eee: tu esi stulbs auns ....

2009-07-19 09:56

nnnn: Nevis vizinas bet kontrolee!

2009-07-19 10:24

MĶ: Pilnīgs idiotisms. Tad vajag sakārtot piebraukšanu, uzlikt akmeņus, kur tālāk vairs nedrīkst braukt un iekārtot stāvvietas tajās vietās, kur cilvēki vienalga brauca, brauc un brauks pie jūras, piemēram Karostā pie pirmajiem fortiem pa Krasta un Kokneses IELĀM, tad kāpēc nedrīkstētu braukt pa IELU, pat ja tā pieiet tuvu jūrai?! Bet šajā debilajā valstī uz kādu sakārtošanu cerēt ir naivi.

2009-07-19 10:25

.: Tie lubraki tur vizinās ne tikai ar automāšīnām, bet arī ar kvadraciliem. Vizina mammeles gan ar laivu, gan ar kvadraciklu. Pēc tam brēks ka pietrūkst līdzekļu. Kād viņus vispār kontrolē?

2009-07-19 10:41

LL: Pēdējā laikā aizvien vairāk pārliecinos,ka liepājniekos komentus vajadzētu noliegt!

2009-07-19 10:46

!!!: TIEM BRAUKĀTĀJIEM > PAUTUS SKRŪVSPĪLĒS !

2009-07-19 11:16

deputātkandidāc: Nu nez, vai tas baigos līdzekļus prasa, lai sakārtotu vietas, kur var un nevar piebraukt pie jūras??? Tas pašvaldībai vnk. nav izdevīgi - nafig kaut santīmu izdot, lai ko izdarītu, un ja vēl soda naudas var iekasēt budžetam?!

2009-07-19 11:19

kā tur ir?: Vai tad pie fortiem arī nedrīkst piebraukt? Tur taču vienmēr ir pilns ar mašīnām.....

2009-07-19 12:19

es: Viniem nav izdevigi sakartot pieprauktuves pie juras jo savadak nebus ko sodit vai loti maz bus tadi kas ignores iebrauksanu .......

2009-07-19 12:54

eee: Var jau kontrolēt arī savādāk!

2009-07-19 13:22

nezinu: Es aceros ziemā ka pašvaldibas policcija pa jurci gokoja pa sniegu ar bakugunim precizak driftoja

2009-07-19 14:24

Kaza: Ko tur karot! Uzliek zīmi un kas iebrauc kāpu zonā - mašīnu nost!!!!Ja paši tik neapzinīgi. Vienu atņems un citi nebrauks!!!

2009-07-19 17:23

Kazai: nava naudas zīmēm!

2009-07-19 21:18

sesks: vajag kontrolēt biežāk un staigāt policistiem ar kājām nevis pašiem bojāt kāpu zonu un arī degvielu policijaj ietaupītu

2009-07-19 21:19

laiks mainities 100%: Ierādat cilvēkiem vietu, kur var pie jūras to darīt, lai samaksā 2Ls pa visu dienu un lai dara, bet par to iekasēto naudiņu var savest atkal kārtībā visu.Un vispār dzīvojam pie jūras-tā kā Liepājas dome parūpējaties,lai Liepājai piešķir statusu-kūrorta pilsēta.Un ja reiz tagad visiem jābūt uzņēmējiem(jo bezdarbs uzņēmis lielu vilni un valsts nerūpējas par to lai kāda rūpnīca atvērtos) ir jāattīsta bizness pie jūras. Un šis būtu viens no veidiem,kur noteiktā vietā var atpūsties braucot gar jūru

2009-07-19 22:00

ASDA: ar kvadru jau var braukt vai ne? bet ar auto nevar, TIK TIZLI

2009-07-19 23:51

masterboy: Cerēt ka Muļķuzemē atcels muļķu likumus ir bezcerīgi:tā vietā lai tiešām SAKĀRTOTU kur var un kur nevar piebraukt labāk uz izdevīgāt tikai piķi kāst.Nevis s*ūda mietiņu jābaksta,bet tiešām tie ceļi ir jānoslēdz un miers:ja nedrīkst tad nedrīkst un cauri.Nu nav nevienam iebraucējam zvaigznēs jāizlasa ka NEDRĪKST tur kur nekas neko neaizliedz.

2009-07-21 12:14

lalalala: Kad beidzot policija atbrauks uz Šķēdes jūrmalu ?!! Būs baigais ķēriens!!!

2009-07-31 00:27

ao: ziniiet man sanāca netīšām saņemt tādu kvīti, cūkas, salieciet zīmes būs mazāk pārkāpēju!!!esmu par liepāju daudz sliktākās domās kā iepriekš.

2009-08-17 16:13

liepāja sucks: centīšos aizmirst šo pilsētu un nekad neieteikšu citiem. Atbrauciet tepat Latvijā līdz Tukuma, Engures, Rigas piekrastei- un pamācieties kā tiek izvietotas informatīvas un aizlieguma zīmes un vai lietas tiešām ir tik neiespējami sakārtojamas. Liepāja atstāja ļoti sliktu iespaidu, pat kauns , ka esmu tur dzimis. un liepājas pp -jūsu nelietīgums smird.

2009-08-17 16:15

liepāja sucks: plāksnītes un brangie koka stabi.... tas par jums pasaka daudz.

2009-08-17 16:39

...: Dārgā Una Zāģere, pirms minēt rakstā apzīmējumu "neapzinīgie transportlīdzekļu vadītāji" varbūt veiciet aptauju, cik daudzi autovadītāji pārzin Aizsargjoslu likumu un ar to saistītos ierobežojumus, un cik tomēr cer uz atbilstošu ceļa zīmju sastapšanu ceļā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz