Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 23. maijs

+11°C
Vējš: ZR 6.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Ugunsgrēkā Liepājā gājuši bojā divi cilvēki  (32)

Atslēgvārdi ugunsgrēks

 • Komentāri (32)
 • 0

Komentāri (32)

 • 12.01.2019 10:30 Ziņot

  demogrāfijas paaugstināsana

  tas to arī nozīmē,cilvēkiem nav kur dzīvot,ziemas laikā jādzīvo dārzā

 • 12.01.2019 10:31 Ziņot

  kitsons

  ...mja...Liepāja izdeg...ne tikai morāli ,bet ari fiziski...

 • 12.01.2019 10:39 Ziņot

  demogrāpim

  dārza mājas ziemu okupē būtnes bez noteiktas dzīves vietas , jem tautā saukti bomži.

 • 12.01.2019 10:47 Ziņot

  tautā sauktie

  Kad bankas okupē dzivokļus tad iznāk dzivot dārza mājiņā.Tuvāk pie dabas krūts.

 • 12.01.2019 10:54 Ziņot

  Sigvārds

  nevajag savu mītnes vietu peniksā nospēlet , ta nebus teltī ziemu jādzīvo

 • 12.01.2019 11:21 Ziņot

  to tautā sauktie

  Kura banka kādam ir atņēmusi dzīvokli bez jebkāda pamata.
  Tas ka ir daudz cilvēku, kuri bez jebkāda normāla seguma ņem kredītus ieķīlājot savus dzīvokļus jau ir cits stāsts.

 • 12.01.2019 11:24 Ziņot

  k,,,

  Nejau Feniksa,,, bet Olimpika.Tur vairak tauta apgrozas neka Feniksa.To Olimpik vaidzetu vispar visas zales Liepaja likvidet.Vini ar tam bonuskartem cilvekus smauc.Un galvenais ka piesaista jauniesus.

 • 12.01.2019 11:50 Ziņot

  ai ai

  Pietiek palikt bez darba , lai viegli un ātri zaudētu visu , kas tev pieder. Nemaz nav obligāti jāņem kredītu vai kaut ko neprātīgu jādara. Tāds variants pastāv , bet zem tā visus gadījumus pabāzt , tas ir ciniski netaisni.

 • 12.01.2019 11:55 Ziņot

  Vai vai vai

  Tādi, kas savu mūžu nav strādājuši un nemaz netaisās to darīt, būs vienmēr un visur!!!

 • 12.01.2019 12:48 Ziņot

  Kantainais

  Vienkārši daudziem nav kur dzīvot un nav par ko --šodienas ""demokrātijas un brīvības apstākļos cilvēki nav aizsargāti ..nav sociāli aizsargāti..ja ""nīstajos "'padomju ""laikos cilvēks socoāli aizsargāts bija viscaur--tad šodien tā nav...lai kaut kā izdīvotu vieni zog ,otri laupa ,trešie krāpjas ,citi spēlē azartspēles,citi atkal ņem šaubīgus aizdevumus, izvairās no nodokļiem u.t.t. alkatība un mantrausība ,un varas eiforijā pelda sdaudzi tādi ,kuriem iztikas līdzekļu netrūkst ,bet gribas vēl..bijušie bandīti ,tagad tēlo godīgus pilsoņus--piem ..Terrabalt īpašnieki ))..un uz visa tā fona cilvēki kļuvuši daudz seklāki ,mazāk cilvēciski ,cinsikāki --tas atstāj neizdzēšamas sekas jaunajās paaudzēs..un ja paskatās uz to izglītības surogātu ,kuru te pārdod ar kvalitātes zīmi ,tad ir jārēķinās ,ka notiks ugungrēki ,laupīšanas u.t.t. piem .nesen izdega kāds viesu nams pie Vaiņodes--izskatās ,ka pie vainas bijis pašu debīlisms nevis skurstenis .Ja savāc šādus datus vienuviet ,tad gribot negribot jānāk pie slēdziena ,ka dzīvojam nevis stabilitātes laikā ,bet haosā,kurā katrs savu iespēju robežās dara kā tam patīk uzspļaujot citiem..

 • 12.01.2019 13:21 Ziņot

  to annis

  Ilgi domāji lai to uzrakstītu. Neviens nezin ,kad nomirs. Ka tik kautko uzrakstīt un apdirst citus.

 • 12.01.2019 13:54 Ziņot

  Anete

  Nu, cilvēki, ko Jūs rakstat .
  Gribētu redzēt sejā , tos gudros komentētājus ... Jums nav labākas lietas ko darīt?

 • 12.01.2019 14:32 Ziņot

  to Kantainais

  Pačukstēšu priekšā Tev-šie zagļi ir vistīrākais PSRS laiku produkts, kur zaga visu un visur.
  Savu pasaku par aizsargātību PSRS laikos vari stāstīt maziem bērniem, vai pumpainiem tīņiem, jo tā ir tikai un vienīgi tava fantāzija. Tas ka PSRS laikos labi strādāja likums ''Par parazītisku dzīves veidu'' un iecirkņu inspektori nevienam tajos laikos dzīvojošam nav noslēpums. Tomēr pat tas nespēja iznīcināt slēpto bomžošanu un parazītismu.
  Un tikai tāds krieviem pakaļu laizošai vai PSRS laiku marazmātiķis var iedomāties, ka tirgus ekonomikas apstākļos var kāds radīt darba vietas bez ekonomiska pamatojuma, kā tas bija PSRS laikos.

 • 12.01.2019 14:38 Ziņot

  demogrāfijas paaugstināšana

  visiem ,kas gudri spriež..."dabīgā atlase,būtnes bez dzīvesvietas,sugas,kas nav strādājuši" utt Ka jūs ,cienījamie ,pareizie veiksminieki domājat...ja jūsu bērnam vai jums būs vēzis un nomirsiet nesasnieguši ne pensijas vecumu,tā arī būs dabīgā atlase ???? Ja cietīsiet avārijā un paliksiet par invalīdu ar pensiju 128 eiro būsiet spiests iet ubagot un meklēt lētāko variantu kur dzīvot..arī pats vainīgs un dabīgā atlase??? No cienījama pilsoņa par SUGU KĻŪT IR TIKAI 1 SOLIS....domājam...

 • 12.01.2019 15:35 Ziņot

  to 14:32

  LPSR: pamat + vidējā + augstākā izglītība, kas bija klasi pārāka par šodienas - bezmaksas; medicīna - ne pati sliktākā pasaulē - bezmaksas; rehabilitācija, sanatorijas, atpūtas nami - kaut Krimas subtropikos - bezmaksas; Jauno tehniķu stacija, J.Gagarina v.n. aeroklubs Cīravā, DOSAAF jahtklubs Attekas salā - bezmaksas, nodarbības Tenisa skolā, Vingrošanas skolā, Basketbola skolā u.c., stadioni, sporta sekcijas - bezmaksas; uzņēmumu atpūtas pilsētiņas pie Bārtas - par dažiem rubļiem; iespējas strādāt izvēlētajā profesijā - neierobežotas; iespējas pelnīt (legāli saņemot algu) - pēc ikkatra vēlmēm (es, piem., mēnesī PELNĪJU 3200 - 3600 rbļ; Lux Žiguļa cena apm. 6500 rbļ). Uzskaitījumu turpināt? Muldoņām varu paziņot - nebija jābūt ne oktobrēnam, ne pionierim, ne komjaunietim, ne LKP biedram, lai visu augstākminēto saņemtu. Jūtu līdz Tev, 14:32, slīmestiem, dienderiem un šņabdeguniem padomju laikā tiešām dzīve nebija rožaina, un Tevis izsmietie "iecirkņa inspektori" viņus tirdīja regulāri. Vienu vārdu sakot - nevajag jauniešiem dzīt apziņā klajus melus par dzīvi Toreiz.

 • 12.01.2019 15:42 Ziņot

  Asaka

  Ne jau visi ir paši vainīgi ka spiesti dzīvot kur var, ka tik jumts virs galvas! Piemēram ja smagi pieviļ veselība, nevari vairs strādāt un pelnīt, jeb kurš var ātri nonākt neapskaužamā situācijā! Kad bezpajumtnieks lūdz jums izstiepis roku, nesmejiet, jūs neziniet kāpēc viņš tur kur ir, jūs neziniet viņa dzīves stāstu! Īpaši jaunieši mēdz paņirgt par šiem cilvēkiem! Protams lielākā daļa ir nodzērušies un paši vainīgi! Bet ne visi...

 • 12.01.2019 16:01 Ziņot

  to to 14:32

  Lai dabūtu to sūda Žiguli rindā bija jastāv 7-10gadus. Cik forši pēc desām braucām uz Lietuvu, lai nopirktu kaut cik jēdzīgas drēbes un apavus bez blatiem nu nekādi. Lai dabūtu dzīvokli rindā jastāv bija už 25 gadus. Bezmaksas medicīna fantastika, jo visi maksāja ārstiem uz ķēpu. Utt.
  Nevajag tikai batonus bāzt ausīs, jo PSRS "fantastiki jaukās dzīves" sekas mēs jūtam vel tagad. Īpaši cilvēku raksturos, kuri ir melīgi, liekulīgi un zaglīgi.

 • 12.01.2019 16:09 Ziņot

  112

  Nabaga sovoks kantainais, dzīvo savā murgainajā sovoka pasaulītē joprojām un nevar saprast, ka dzīve iet uz priekšu!

 • 12.01.2019 16:32 Ziņot

  sekli

  tie komentāri par bomžiem,kkādas klišejas....bet,ja tie ir cilvēki,kas aizbraukuši brīvdienās pirtiņu sakurināt,atpūsties svaigā gaisā....žēl,ka daļa komentētājsabiedrības degradējas līdzi mazai saujiņai dzīves pabērniem

 • 12.01.2019 16:44 Ziņot

  Vai vai vai

  > 15;35
  Var jau melot, bet ar mēru! Bezmakas ir tikai siers peļu slazdā! Ja gribēji, lai ārsts ar tevi vispār runā, tad visi gāja ar konverti! Par apstākļiem slimnīcās es vispār neizteikšos! Pat Brežņevs nepelnīja 3600 rubļus! Var būt, ka tu biji Amerikas prezidents. Padumjajā valstī algas bija no 70 līdz 180 rbļiem! Mečī pie krāsnīm varēja nopelnīt 400koceniekus, bet tas jau bija sapnis! Luksiņš maksāja 8500 koceniekus un godīgs pad. cilvēks tam nevarēja sakrāt pat līdz pensijai un bieži savu rindu, kas bija pienākusi mūža nogalē, pārdeva kādam kompartijas funkcionāram! Tas, ka tai laikā darba diena sākās ar jaunākā aizsūtīšanu uz bodi pēc vodkas, bija ikdiena! Visi zaga ko varēja un pļēguroja tiko bija kāda lieka kapeika! Labi bija tas, ka sportot par velti gan bija iespējas, pārējais viss balstījās uz blatu un naudas konvertēm! Pastāsti, meli, kur tu varēji nopelnīt mēnesī tādu naudu, ko godīgs padlu pilsonis nevarēja sakrāt visā mūža!!!?

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!