Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 22. augusts

+16°C
Vējš: D 4.1 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Everts, Rudīte

Vācieši neapstiprina "Šrotbusa" teoriju  (52)

Atslēgvārdi autobuss | mārītes

  • Komentāri (52)
  • 0

Komentāri (52)

  • 07.08.2010 08:49 Ziņot

    ***

    Visiem taču zināms, ka ar rezerves riteni nav nekāda drošā braukšana. Te vēl cilvēkus ved! Ka tik noplēst naudu!

  • 07.08.2010 09:04 Ziņot

    Prīdis

    paardurt riepu ar nemaz uz lielceļa tik viegli nevar , gan ja rezerves ritens nemaz nebija labaaks...

  • 07.08.2010 09:08 Ziņot

    srots

    ir un paliek srots

  • 07.08.2010 09:51 Ziņot

    ###

    nav ko briniities ka notiek avaarijas ...ar tadu attieksmi !uzliek rezerves riteni un brauc taalak vadaa tuuristus,katgan drikst dodies liidz tuvaakam autoservisam

  • 07.08.2010 11:47 Ziņot

    Sensation White

    jūs pajoliņi zināt cik maksā autobusa riepa?Cik jūs antiņi samaksājat par braucienu uz Šveici.....Autobusa saimnieks tīrā naudā dienā nopelna apmēram 50Ls,tātad,ja brauciens ir 8 dienas,tad saimniekam paliek 400LsViena jauna autobusa riepa maksā 220-280Ls.Neskaitot vel citus autobusa uzturēšanas izdevumus.Kādu jūs gribat servisu?Jūs taču nevarat apmaksāt braucienu ar jaunu autobusu!!!Mazlietota autobusa cena Vēcījā ir no 120000-200000 Eiro,un cik ikmēneša maksājums būs,lai tādu kredītu segtu!!!

  • 07.08.2010 11:51 Ziņot

    Sensation White

    Ja nejēdzat pilnīgi neko no tehnikas,tad nevajag rakstīt te muļķības un noniecināt cilvēkus.Interesanti kurš no jums ir uztaisījis kādu tūrisma firmu,cik jums pieder autobusi,cik cilvēkus nodarbināt,kā nav kauna runāt,ja nav ne mazākās sajēgas par ko runā!!!!!!Vienkārši jūs esat pilnīgi deģenrāti,pretīga skauģu,un nīduļu tauta,ka tik kādu noēst!!!!

  • 07.08.2010 11:54 Ziņot

    pajoliņš

    Tā riepa jau nebūs vienam braucienam, servisu var pieciest visadu,bet dzīvam palikt pēc brauciena gan gribas. Un cik tad marītei izmaksaja tagad tā ekonomija uz riepu?

  • 07.08.2010 12:02 Ziņot

    pajoliņš

    sensationam

    Zini, tūrisma firmas klientam nekas nav jāzina par tehniku,autobusiem ,tāpat kā par veikala tehniku,kur ieperkas. un nekadu līdzjūtību neizraisa pakalpojumu sniedzeju neveiksmes, būs citi. Mārītes pakalpojumi nAv letāki par citu firmu,kam autobusi labāki . Par Tavu līmeni,gan liecina lamu vardi. Ja esi no tas firmas,tad tur laikam nav ko radīties.

  • 07.08.2010 12:54 Ziņot

    londoner

    To Sensation White

    Vai tik tu nebuusi augsmineetaas firmeles darbinieks vai tuvu staavoshs, ko? Klasiska latvieshu "biznesmenja" pieeja - s&ds par servisu, ka tik naudu kaast.

  • 07.08.2010 13:08 Ziņot

    lidonis

    jap tā viš i...

  • 07.08.2010 13:09 Ziņot

    Sensation White

    pajoliņa domāšana atbilst nikam.Prasības jau jums klientiem lielas,bet samaksāt nevarat.Jāzin jau jums ar nekas nav par autobusiem,tik tas,kā pie krēsla kožļeni pielīmēt,piecūkot....Neesmu es no tās firmas,-viekārši zinu kas un kā,jo nesen vel nodarbojos ar to.Un nevis tās firmas ekonomē,bet jūs pajoliņi nīdat,ka jums viss ir dārgs,jo nevarat atļauties samaksāt par jauna autobusa īri.Tā lūk.Jā,-riepa padilusi,bet ar kādām jūs paši braucat riepām?Ja vispār jums ir savs transports....

  • 07.08.2010 13:11 Ziņot

    Sensation White

    Nīdiet,nīdiet rējēji,-drīz uz ārzemēm ar kājām iesiet,vai ēzelīšiem jāsiet,jo lidmašīnām jums naudas nav.Laimīgu ceļu.

  • 07.08.2010 13:28 Ziņot

    Kunkulis

    Skaties, Sensation White, ka pats netrāpies tādā "foršā" autobusā. Mazums, kas ar viņiem notiekas...

  • 07.08.2010 13:31 Ziņot

    didi

    TO sensations!

    Ko cepies?Ko taisi anti reklāmu Māritēm????Kāju nesperšu tur vairs pēc taviem pārgudrajiem tekstiem!!!

  • 07.08.2010 14:06 Ziņot

    op

    zem kaulu zaga vaciesi apstiprinas teoriju.

  • 07.08.2010 14:23 Ziņot

    Sensation White

    didi,-pamuļķīt,-te jau antireklāmu uztaisa masu mēdīji:)!Un man pie vienas vietas kur savu kāju sper,vai nesper:)!!!Sēdi tik uz savas vienas kājas pie datora un pļurksti:))))!!!!!!!!Kunkulis,-labi,ka man ir savs transports,un nebēdā par mani,-parūpējies par sevi!!!

  • 07.08.2010 14:46 Ziņot

    ājas

    http://jauniauto.lv/news/show/id/1369 Šis ar noteikti Vācījā ir šrots un vispār kaut kāds ārprāts!!!Tik kā viņš līdz Francijai tika no Austrījas:)|?!

  • 07.08.2010 15:20 Ziņot

    Eds80

    Piekrītu Sensation White-- Tādi tie latvieši ir...Paši neko nejēdz tik ietekmējas no pimajiem komentāriem un sāk dzīt zosis...Kuram kautkas pieder un kautko dara tas ir nekas un zaglis..kas neko nedara par tiem neko neruna..Visi tie lielie muldētāji pasi neko neprotas, sež tik pie pogam un raksta stulbibas..tapat paša raksīto kadreiz naksies izbaudit uz savas ādas..ja vien neesat sliņkis kurš sēz kājas izgāzis ar aliņu pie TV :D:D:D:D:D:D

  • 07.08.2010 16:01 Ziņot

    bernu bars

    pilnig smiekli nak par siem komentariem kurs par kuru bus gudraks :D

    jaa ta jau taja liepaj seit notiek

    :)

  • 07.08.2010 16:55 Ziņot

    arprats

    kauns par tadiem sensation white un eds80 , kauns kad tadi tipi Liepaja dzivo.Ar galvu toč viņiem naff kaut kas kartiba, aiejiet pie arsta.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!