Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Tramvajā aizturēti psihotropo vielu izplatītāji

Tramvajā aizturēti psihotropo vielu izplatītāji
Foto: znak.com
13.01.2020 15:01

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Pirmdienas “Kurzemes Vārda” numurā rakstījām par policijas operāciju, kad Liepājas tramvajā aizturētēja vairākas personas, iespējams, saistītas narkotisko vielu izplatīšanu. Valsts policijā “Kurzemes Vārds” noskaidroja, ka trīs cilvēki aizturēti uz aizdomu pamata par psihotropo vielu nelikumīgu apriti.

Aizturēšanas operācija ceturtdien ap pulksten 18 notika Peldu un K. Valdemāra ielas krustojumā, kur policisti maskās apturēja tramvaju un no tā rokudzelžos izveda vairākus cilvēkus.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas aizturēšanu veikusi sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess par neatļautu psihotropo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā un realizāciju, savukārt pret divām personām uzsāktas administratīvās lietvedības par psihotropo vielu neatļautu lietošanu.

“Izmeklēšanas darbību rezultātā tika izņemtas vairākas “Subutex” tabletes, kuras satur aizliegtu psihotropu vielu – buprenorfīnu. Šobrīd izņemtās tabletes ir nosūtītas uz ekspertīzi, lai noteiktu aizliegto vielu daudzumu,” pastāstīja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Aizturētās personas jau iepriekš esot nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Kriminālprocesa ietvaros turpinās izmeklēšana. Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija šobrīd netiek sniegta.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli