Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Velosipēdists krīt un sasitas

Velosipēdists krīt un sasitas
Foto: liepajniekiem.lv
01.04.2019 11:47

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kurzemē reģistrēti 32 ceļu satiksmes negadījumi, divos gadījumos ir cietuši cilvēki. Liepājā un apkārtnē reģistrēti 13 satiksmes negadījumi, vienā no tiem cietis velosipēdists, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
Madara Šeršņova.

29.martā ap trijiem pēcpusdienā Valsts policijā saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka ap pulksten 14.30 Liepājā, Toma ielā, noticis negadījums. 2003.gadā dzimis jaunietis, braucot ar velosipēdu, kritis un guvis ķermeņa sasitumus. Puisis nogādāts Liepājas reģionālajā slimnīcā.

Pārējie negadījumi nav bijuši smagi. Lielākoties tie bijuši uzbraukumi stāvošām automašīnām – gan ielu malās, gan tirdzniecības vietu stāvlaukumos. Vēl pāris gadījumos bijušas divu kustībā esošu transportlīdzekļu sadursmes, tostarp vienā gadījumā – vieglā auto un maršruta autobusa sadursme, stāsta policija pārstāve un piebilst, ka visos gadījumos vadītāji uz vietas parakstījuši saskaņotos paziņojumus.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)