Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 16. februāris

+4°C
Vējš: DR 6.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Džuljeta, Jūlija

Vīrietim, kurš sašāva autobusa šoferi, piespriež 16 gadus cietumā un naudas kompensāciju cietušajiem  (27)

Atslēgvārdi tiesa | kriminālprocess | šoferis | sašauts cilvēks | cietušais

  • Komentāri (27)
  • 0

Komentāri (27)

  • 08.02.2019 15:50 Ziņot

    Gudrajiem

    Liepājnieku "GUDRAJIEM" komentētajiem nav ko teikt??? Paldies DIEVAM, ka tā. Lai Dievs palīdz un sargā šoferi un, protams, katru no mums!

  • 08.02.2019 15:59 Ziņot

    Pārgudrelim

    Ja nav ko teikt,tad nevajag vienkārši te kaut ko iepļūt.....

  • 08.02.2019 16:02 Ziņot

    aaarpraat

    ak kungs! sašāva ,bet nenošāva! Vai nav par traku? Pret bērniem tik daudz noziegumu neesmu dzirdējis ka būtu tik bargi sodi vien vienīgi nosacīti!

  • 08.02.2019 16:03 Ziņot

    Interesanti!

    Labi ka "Gudrajiem" ir, kas sakāms.
    Beidzot piesprieda noziedzniekam piemērotu sodu. Interesanti, kā vadās tiesneši? Par slepkavības mēģinājumu 16,5 gadi, bet rīta rakstā, kur par divu cilvēku nonāvēšanu un citiem noziegumiem piesprieda 10 gadu.

  • 08.02.2019 16:18 Ziņot

    fhffhfh

    Te kaut kas sajaukts 1.6 gadi varbūt Ne nu 16 Slepkavas un citi atsaldeņi nekad tik daudz nesanem Tur advokāts VALSTS pie'\sķirtais laikam Civēkam bnaidas nebija Vis smiek'līgākais VALSTS PIEDZINA no apsūdzētā 57 štukas Kur ir tā nauda Viš pats ne redzējis ne dzirdējis par tādām naudā Žurnaļiugas filtrējiet bazaru pamuļķi

  • 08.02.2019 16:52 Ziņot

    Nu ko te teikt

    Idiots ir saņēmis bargu sodu! Bet, vai taisnīgu? Slepkavām, kādreis dod pat 7gadus!!!!

  • 08.02.2019 17:22 Ziņot

    Nu tad beidzot arī kādam tiek reāls sods, nevis nosacītais vai sabiedriskie darbi!!!

  • 08.02.2019 17:44 Ziņot

    slapjā zuze

    beidzot adekvāts sods, tādi atmarozaki nedrīkst vazāties, šoferim veselību

  • 08.02.2019 18:19 Ziņot

    ofiget

    Spriežot pēc anonimizētu nolēmumu datu bāzē atrodamā sprieduma, A. Javnijs 2017. gada maijā Talos piekāvis trīs cilvēkus. Vispirms 3. maija vakarā kādam cilvēkam ar dūri iesitis stāvlaukumā pie "Rimi", tad 23. maijā kādu vīrieti smagi piekāvis šķūnītī K. Valdemāra ielā. Pēc divām nedēļām cietušais slimnīcā miris.

    Savukārt 28. maija vakarā A. Javnijs vēl vienu cilvēku Talsos smagi piekāvis kāda Raiņa ielas nama pagalmā. Arī otrs cietušais pēc dažām dienām slimnīcā miris. Plapildus sēžot jau čokā , vel vienam ribu izlauza. Sroks- tikai 10 gadi un 1 mēnesis.

  • 08.02.2019 18:52 Ziņot

    Makaveli

    Tas atsaldenis protams ir pelnījis sodu....bet 16 gadi... dzīve pagalam. Izvarotājiem un vēl visādiem izdzimteņiem, tik daudz nedod.

  • 08.02.2019 19:22 Ziņot

    Zevs

    ja tev ir nauda,tad sods ir maziņš... pa naudu var visu sabīdīt...

  • 08.02.2019 19:23 Ziņot

    Kantainais

    Oh kā man patīk ievazātā ""amerikāņu dermokrātija un brīvība"")))Drīz skolās ar jāgaida demokrātiskā šaudīšanās..Nupat vēl pieņem lēmumu ,ka sīčiem jau no 16 gadu vecuma var piešķirt ieročus pavisam oficiāli..tas tak normāli..un tad par ko uztraukums ,ka kāds dabū lodi galvā??))

  • 08.02.2019 20:23 Ziņot

    mušmiere

    Sašaujot šoferi, varēja ciest daudzi cilvēki.

  • 08.02.2019 20:46 Ziņot

    Ups4

    Ieej veikalā un uzrādot dokumentu (pasi) nopērc pneimatisko vaai gāzes ieroci bez problēmām. Pat mad. izziņu navajag. Ja kas, tad med izziņu var dabūt, samaksāot 42. Eur un viss! Nekādu jautājumu.

  • 08.02.2019 20:49 Ziņot

    Navparmaz

    Bet saprotat,ka šoferis sakropļots un invalīds uz mūžu?!!

  • 08.02.2019 21:42 Ziņot

    mo

    Tikai tos tūkstošus gan nekad neredzēs....

  • 08.02.2019 21:54 Ziņot

    vepris

    Ne tik sen bija raksts par kompāniju kura vizinājās pa pilsētu un šāva tāpat bez iemesla pa cilvēkiem ar gaiseni un vienu pat piekāva aiz gara laika.. tur vispār kriminālprocesu ierosināja?

  • 08.02.2019 22:19 Ziņot

    abcd

    manliekas vinam uzlika 1gadu un 6 menesus,vini speciali uzraksta ar kļūdu

  • 08.02.2019 22:37 Ziņot

    MMM

    Nelietim šāvējam ir jāsaņem sods un 16 gadus būtu arī pelnijis,bet es nesmu jurists ,bet likumi .lv rāda ,ka krimināllikuma 118.pants. ir Slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos.Cik saprotu šoferis palika dzīvs.15 pants ir par nozieguma mēģinājumu un par to vispār nesoda,233.panta 2.daļa sods ir līdz 3 gadiem vai pat tikai naudassods.

  • 08.02.2019 23:58 Ziņot

    Ilmis

    Ļoti labi,visādiem jevgejiem un seriem gejiem ir jāsēž aiz restēm,ja nebūtu šo padumjo laiku atkritumu-mūsu Tēvu Zeme būtu daudz daudz tīrāka.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!