Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 16. oktobris

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Vīrietis krītot, ar galvu izsit autobusa durvju stiklu  (19)

Atslēgvārdi sabiedriskais transports | negadījums

  • Komentāri (19)
  • 0

Komentāri (19)

  • 02.10.2019 14:35 Ziņot

    lol

    Klau, ja tā skatāmies, sabiedriskie ļoti agresīvi un strauji bremzē.
    Nu tā, ka man kājās stāvot un omītēm pie tirgus iekāpjot nācās arī normāli pieturēties.
    Ieviesiet kaut kāduizmaiņu darbā, kā strādāt par šoferi, jo ja tagad tas onka nomirtu, ko tad?
    \

  • 02.10.2019 14:53 Ziņot

    žurnālistiskas rēbuss vai savādi

    Kaut ka interesanti - no medicīnas iestādes ziņo, ka iespējams vīrietis bijis alkohola reibumā...?? Vai tad medicīnas iestādē tas nav nosakāms ,vai ir dzēris ,vai nē ?? Bet šoferis bijis skaidrā,tātad tas ir pārbaudīts...??

  • 02.10.2019 14:58 Ziņot

    pasažiere 123

    vīrietis burtiski ietriecās stiklos jau uz M.ķempes ielu..

  • 02.10.2019 15:01 Ziņot

    Lo

    Uzsākot lēni braukt, var izsist stiklu ar galvu?

  • 02.10.2019 15:31 Ziņot

    44 *

    iinteresanti , ar cik promilēm cilvēks drīks iet pa ielu , un iekāpt autobusā , lai krītot autobusā šoperim būtu stiprs alibi?

  • 02.10.2019 17:25 Ziņot

    zutis

    šoferi ir drausmīgi autobusos.Nostāvēt nav iespējams.Strauji bremzē pieturās,strauji uzsāk braukt. Pilnīgi lohi!. Pusi no viņiem būtu jāatlaiž ,lai iet ķieģeļus nēsāt stroikā. Retu kurš normāli piestāj vai uzsāk braucienu. Brīnos ka vēl tik maz apsitušies jo jāturas ar abām bez apstājas lai nostāvētu.

  • 02.10.2019 17:35 Ziņot

    koferis

    Lai shoferis maksã,par àrsteshanos un no algas atrekina par stiklu tad vairak strauji nebremzees,,

  • 02.10.2019 18:48 Ziņot

    Zekss

    Kurš ir teicis, ka vaditājs vai pasažieris vainigs?
    Tomēr, ja viņš bija dzērumā, viss skaidrs. Pričom tur šoferis, tādi dzērāji visu laiku busos vizinas, nevajadzētu viņus vispār laist iekšā

  • 02.10.2019 19:12 Ziņot

    Juta

    Braucu no rīta ar 6 autobusu un jau laicīgi nospiedu pogu,lai izkāptu pie universitātes..Šoferis kā aizmidzis brauca garām pieturai un un tad sapratis,pēkšņi bremzēja..Sasitu krūšu rajonu...

  • 02.10.2019 20:17 Ziņot

    MULK

    JATURAS,NEVAJAG TELOT,UN NEVAINOJIET NE VIENU,TAD IZSKRIEN,TAD PAREJAS CILVEKI,BET SOFERI VAINIGI,KAPEC,NEVAJAG STAVET,JATURAS,IR KUR IEKERTIES,NEVAJAG TEIKT MULKIBAS,,JATURAS,VIS

  • 02.10.2019 20:39 Ziņot

    bobis

    Kā autovadītājs pāris reizes esmu braucis arī ar sabiedrisko - nav nekādu sūdzību par autobusu šoperiem, toties tramvajs gan reizēm nesās un gāzelējās kā šausmu vilcieniņš.

  • 02.10.2019 23:42 Ziņot

    Nekas jauns

    Tā kā brauc šie autobusu šoferi tas ir tikai loģisks rezultāts!

  • 03.10.2019 01:04 Ziņot

    poooo

    Lai tik bremzē, ka tik ieslēdz pagrieziena rādītāju! Visu laiku!

  • 03.10.2019 03:17 Ziņot

    Klimpa

    Kā var izsist durvju stiklu?Tikai braucot sāniski, vai pagriezienā lidojot

  • 03.10.2019 11:11 Ziņot

    Lemon

    Laikam tas šoferis kāds izbijis baļķvedējs. Braucu ar sabiedrisko reti, bet pāris reizes tādi šoferi ir gadījušies, pa autobusu mētā šurpu turpu, ja nespēsi noturēties aizlidosi kādam virsū kā likts.

  • 03.10.2019 11:52 Ziņot

    Egils

    Man atkal interesee vai vinjiem ir citi csn nekaa mums? Vakar biju spiests vilkties uz 35 km h delj priekshaa braucoshaa autobusa...cik es zinu nedrikst kavet satiksmi! Kas par to atbild?

  • 03.10.2019 17:42 Ziņot

    Zevs

    Man gan liekas ka sabiedriskais velkas.. Knapi brauc uz 40..

  • 03.10.2019 20:19 Ziņot

    Braucējs

    Diezgan daudzi šoferīši brauc agresīvi. Es kā novērotājs, varu teikt vienu, laikam lielakā daļa autobusu šoferu ir egoisti, kuriem galvenais ir saņemt algu,ne domāt par mierīgu un drošu ceļu autobusu pasažieriem. Varam vainot pasažierus, kuri "itka" nepieturas!

  • 04.10.2019 20:43 Ziņot

    Autovaditajs

    Cilveki, braucot autobusā jus laikam domajat, ka stavat uz zemes,bet jus esat kustiba, celiem ir līkumi, pārejas, dzivnieki, cilveki,luksafori,taka nevajag but ka galertam, vajag tureties, jo mes katrs pats atbildam pa savu drošību, bet braucot ar mašinu no aizmugures, autobusi nebrauc nekad atrak pa 40km/h, un to sauciet pa agresivu braugsanu?????

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!