Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Lielākā daļa pasākumu Liepājā pārcelti vai atcelti, izņemot atsevišķas vietas

Lielākā daļa pasākumu Liepājā pārcelti vai atcelti, izņemot atsevišķas vietas
Foto: liepaja.travel.lv
13.03.2020 12:15

"Kurzemes Vārds"

Liepājā no šodienas līdz 14. aprīlim pārcelti vai ierobežoti visi pasākumi.

Liepājas Simfoniskais orķestris pārcēlis uz nenoteiktu laiku šodien un rīt, 14. martā plānotos 28. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla koncertus ”Maija Kovaļevska. Dziesmas un noktirnes” un festivāla noslēguma koncertu.

Koncertzāle ”Lielais dzintars” ir pārcēlusi visus plānotos pasākumus gan Lielajā, gan Mazajā zālē un Kamerzālē. Pavisam atceltas ir ekskursijas.

Liepājas teātris repertuārā ieplānotās izrādes iespēju robežās pārcels uz vēlāku laiku. Informācija par pārcelto pasākumu norises laikiem tiks paziņota pēc nedēļas.

Liepājas muzejs apmeklētājiem ir slēgts.

Pastaiga ”Izgaismotā Liepāja”, kas bija plānota no 18. līdz 21. martam pārcelta uz rudeni.

Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerija apmeklētājiem ir pieejama. No plānotajiem pasākumiem paliek spēkā diskusiju cikla ”Mans skaistais dārzs” 2. daļa ”Hortenzijas” 20. martā.

Kinoteātrī ”Cinamon Balle” pašlaik kino zālēs katru seansu atļauts apmeklēt ne vairāk kā 90 skatītājiem.

LOC Olimpiskajā centrā biedrības ”Debesmanna” izstāde ”Estepatās” un izstāde ”Dzejas teltis” pieejamas individuāliem apmeklētājiem.

Galerija ”Romas dārzs” no nākamās nedēļas apmeklētājiem būs slēgta.

Radošā telpa ”Austras istaba” uz laiku (visticamāk līdz maijam) atcēlusi
visus pasākumus.

Klubs “Fontaine Palace” tuvāko nedēļu strādās pēc ieplānotā grafika.

Kultūras namā ”Wiktorija” šovakar notiks plānotais Grega Džona koncerts, taču apmeklētāju skaits ir ierobežots līdz 200 cilvēkiem. Katrs producents, kas šeit rīko pasākumus, izvērtēs situāciju, lai nepārkāptu ārkārtas situācijas noteikumus. Rītvakar atcelta teātra ”Mikropole” izrāde, bet 20. martā – Rūdolfa Kugrēna izrāde.

Kultūrvieta ”Kursas putni” tupinās darbību, bārs būs atvērts. Šovakar atcelts koncerts un rīt – improvizācijas teātra izrāde, jo tāds bijis pašu mākslinieku lēmums. Arī turpmāk ”Kursas putni” darbosies, ievērojot higiēnas normas un drošības noteikumus, jo šeit nekad nenotiek plaši masu pasākumi.

No sestdienas slēgtas arī visas bibliotēkas.

Iegādātās biļetes būs derīgas pasākumu apmeklēšanai pārceltajos datumos. Pagaidām naudu par biļetēm atpakaļ nevar saņemt. Sekojiet līdzi pasākumu rīkotāju sniegtajai informācijai.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli