Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Ekskursiju Liepājas muzejā vadīs “Credo” mūziķi

Ekskursiju Liepājas muzejā vadīs “Credo” mūziķi
Foto: Egons Zīverts
06.12.2019 09:29

liepajniekiem.lv

Svētdien, 8. decembrī, plkst. 14:00 Liepājas muzeja apmeklētājiem būs iespēja aplūkot izstādi ”CREDO. Made in Liepāja” grupas mūziķu pavadībā. Mūziķi dalīsies atmiņās par laiku, kas pavadīts muzicējot CREDO sastāvā un iepazīstināt klātesošos ar izstādē redzamo, portālu informēja Liepājas muzeja galvenā muzejpedagoģe Anna Paula Gruzdiņa.

Izstāde veltīta leģendārajai liepājnieku grupai jeb vokāli instrumentālajam ansamblim CREDO un tā 45 gadu pastāvēšanas jubilejai.Tā tapusi pateicoties grupas dalībnieku atsaucībai – izstādē apskatāmi grupas mūzikas instrumenti, apskaņošanas tehnika, CREDO koncertu tērpi un mirkļi, kas iemūžināti ar fotokameru. Izstāde papildināta ar Liepājas muzeja krājumā esošajiem priekšmetiem. Katram izstādes priekšmetam ir savs stāsts un ceļš pie grupas dalībniekiem. Aicinām izmantot šo tikšanās reizi, jo tiešipaši mūziķi ir tie, kuri vislabāk var izvest apmeklētājus ne tikai cauri izstādei, bet arī atmiņu līkločiem un aizkulisēm.

Izstādē būtiska vieta atvēlēta arī 1985. gadā tapušajam Raimonda Paula un Gunāra Kroļļa dziesmu ciklam ”Melnais kliedziens”, kas veltīts Hirosimas un Nagasaki atombombardēšanas piemiņai.

 Izstāde par leģendāro liepājnieku grupu CREDO Liepājas muzejā skatāma no 15. novembra līdz 2. februārim.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)