Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Klusuma festivāls piedāvās arī vienatni

Klusuma festivāls piedāvās arī vienatni
Foto: Ģirts Gertsons
02.12.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Otrais Klusuma festivāls Liepājā notiks nākamā gada 17. un 18.jūlijā, paziņojuši tā rīkotāji. Tāpat kā pirmajā festivālā, arī nākamvasar apmeklētājus aicinās neizmantot viedierīces, ievērot klusinātu savstarpējo komunikāciju un nelietot alkoholu. 

Klusuma festivāla mērķis paliek tāds pats kā iepriekšējā gadā – aicināt cilvēkus uz brīdi apstāties, lai vairāk izprastu sevi, lai rastu atbildes uz jautājumiem, kas es esmu un kurp es eju, stāsta festivāla idejas autors Toms Gineitis.

“Jaunums būs lekcijas, kurās runātāji aicinās domāt par jēgpilnu dzīves laiku un tā uzlabošanas iespējām. Tāpat festivāls izvirzījis īpašu tematiku “Vienatne”, lai vairāk iepazītu to cilvēka pusi, kurai laiku pa laikam nepieciešama veselīga, apzināta vienatne miera radīšanai.”

2020.gadā Klusuma festivālā uzstāsies mūziķi Ainars Mielavs, Kārlis Kazāks, Igo, Normunds Rutulis, Marts Kristiāns Kalniņš ar “Putnu balles” meitenēm. Klausītājus patīkami pārsteigs Lauris Reiniks klusinātā akustiskā koncertā. Jāņa Lūsēna izpildījumā skanēs “Mūzika vakaram un mieram”.

“Pagaidām vēl neatklāsim trīs lieliskus muzikālus uzvedumus, tie lai paliek pārsteigumam. Kopā tiks aizvadīti 10 koncerti,” stāsta festivāla producents Edmunds Aizkalns. Būs arī dzejas un instrumentālās mūzikas skatuve un dažādas darbnīcas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli