Trešdiena, 2. decembris Sniedze, Meta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kur aiziet: Dvēseliskos koncertos uzburs Ziemassvētku sajūtu

Kur aiziet: Dvēseliskos koncertos uzburs Ziemassvētku sajūtu
Foto: Publicitātes
13.12.2019 07:09

liepajniekiem.lv

Piektdien, 13.decembrī, pulksten 19 Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē skanēs koncertprogramma “Sniegpārslas stāsts”.

Akustiskā ziemas dziesmu koncertprogramma “Sniegpārslas stāsts” sāk skanēt Latvijas dievnamos, aicinot visus uz dvēselisku, melodisku un pasakainu piedzīvojumu šajā īpašajā ziemas saulgriežu laikā.

Programmā skanēs komponista Gaita Lazdāna dziesmas ar Jāņa Petera, Ivetas Priedes un citu dzejnieku vārdiem.

Šis stāsts būs piemērots ikviena cilvēka sirdij, un to baudīt varēs īpaši sagatavotā, akustikā izpildījumā – ar apburošo Ievu Sutugovu, dziedošo mācītāju Mārtiņu Burki-Burkevicu un romantisko Normundu Pauniņu profesionālu mūziķu pavadījumā: klavieres, akustiskais bass, akustiskā ģitāra un perkusijas.

Piektdiena, 13.decembris

Mūzikas klubā “Fontaine Palace” no pulksten 23 koncertēs grupa “Ackeemama”.

Sestdiena, 14.decembris

No pulksten 8 Liepājas Pētertirgū norisināsies ziemas tirgus, kurā varēs atrast idejas dāvanām, gardumus, mājražojumus un amatniecības izstrādājumus.

Liepājas Olimpiskajā centrā 14. un 15.decembrī no pulksten 10 norisināsies šķirnes suņu izstāde.

Pulksten 11 tirdzniecības namā “Kurzeme” Liepājas un tuvējo novadu seniori piedāvās savus mājražojumus un amatniecības izstrādājumus.

Tirdzniecības namā “Kurzeme” pulksten 12 mazie liepājnieki tiek aicināti apmeklēt zinātkāres sestdienas pasākumu “Mazie Einšteini”.

Liepājas Leļļu teātrī pulksten 12 izrāde “Rūķīši un Mežavecis”.

Pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks muzikāls uzvedums bērniem “Grinča Ziemassvētki”.

Zinātnes un izglītības inovāciju centrs pulksten 15 aicina uz meistarklasi “Zinātnes šovs”.

Koncertzālē “Lielais dzintars” pulksten 18 skanēs Georga Frīdriha Hendeļa oratorija “Mesija”. Pasaulē pazīstamais soprāns Inga Kalna, orķestris “Sinfonietta Rīga”, Latvijas Radio koris un izcilu solistu ansamblis no Nīderlandes, Lielbritānijas un Vācijas atskaņos Georga Frīdriha Hendeļa grandiozo oratoriju “Mesija”. Pie diriģenta pults stāsies pasaulslavenais baroka meistars Frīders Berniuss. Hendeļa “Mesija” ir viens no vismajestātiskākajiem skaņdarbiem Rietumu mūzikas vēsturē. “Hendeļa garīgajai mūzikai piemīt prieks, sajūsma, ārkārtīgs miers un visu aptveroša gaisma – tieši tas, kas šajā tumšajā pirmssvētku laikā mūs priecē visvairāk,” uz koncertiem aicina Inga Kalna.

Pulksten 18 Liepājas Latviešu biedrības namā sāksies Krievu kultūras dienām veltīts pasākums.

Liepājas teātrī pulksten 18 skatītāji tiek aicināti uz svētku koncertu ”Sajūtu stāsts”.

Liepājas Latviešu biedrības namā pulksten 19 stand-up izrāde “Manas bijušās”.

Kafejnīcā “Red Sun Buffet” pulksten 20 notiks mūzikas vakars, kurā uzstāsies komponists, ģitārists, dziedātājs un latviešu roka dzīvā leģenda Ainars Virga.

Pulksten 23 mūzikas klubā “Fontaine Palace” sāksies grupas “Inokentijs Mārpls” koncerts.

Svētdiena, 15.decembris

Liepājas Leļļu teātrī pulksten 12 izrāde “Baltā trusīša pasaka”.

Liepājas teātrī pulksten 13 un 18 skatītāji tiek aicināti uz svētku koncertu ”Sajūtu stāsts”.

Pulksten 13 Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā –, pie piedzīvojumu parka “Tarzāns” ziemas peldēšanas koppelde.

Viesnīcā “Promenade Hotel” pulksten 16, koncertcikla “Iededz gaismu” ietvaros, notiks dzejas un mūzikas vakars, kurā piedalīsies “NYX Trio” (Anete Toča– flauta, Tatjana Ostrovska – vijole, Ieva Sarja– klavieres) un dzejniece Madara Gruntmane.

Pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks kora “Laiks” labdarības koncerts “Tuvu, tuvu… tepat”.

Koncertzālē “Lielais dzintars” pulksten 16 sāksies Ziemassvētku koncerts “Tev tuvumā 2019”. Arī šogad Latvijas mūziķi – Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, “Putnu Balle” un aktieris Artūrs Skrastiņš turpinās sadarbību un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu.

Pulksten 17 kultūras namā “Wiktorija”  viesosies Varis Vētra.

Iekštelpu terasē “Fontaine Acropolis” no pulksten 18 tango vakars un dejas pamati iesācējiem.

Otrdiena, 17.decembris

Koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” pulksten 20 klausītāji aicināti uz džeza mūzikas koncertu ar dziedātāju Artu Jēkabsoni.

Trešdiena, 18.decembris

Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 19 sāksies bērnu izrāde “Trīs kaķi. Ziemassvētku dāvanas”.

Liepājas teātrī pulksten 19 skatītāji tiek aicināti uz svētku koncertu ”Sajūtu stāsts”.

Pulksten 19 koncertzālē “Lielais dzintars” Roberta Velsa koncerts. Pianists, komponists, dziedātājs un šovmens Roberts Velss kopā ar zviedru zvaigznēm “The Vocalettes” un “Rhapsody in Rock Orchestra” sniegs Ziemassvētku koncertu “Jingle Wells”. 

Ceturtdiena, 19.decembris

Liepājas teātrī pulksten 19 skatītāji tiek aicināti uz svētku koncertu ”Sajūtu stāsts”.

Pulksten 20 kultūras namā “Wiktorija” sāksies indie rock grupas “Ārpilsētas Sakars” koncerts.

Plašāks pasākumu plāns pieejams afišā.

11 komentāri

2019-12-13 11:06

vai vai: 12.-eur par dziesmām baznīcā nav pa sālītu? Ģimenei tas izmaksā ap pussimtu! Nauda valda pār pasauli un "baznīcu". Ja nav naudas, nav ko līst uz baznīcu. Tā domāta bagātniekiem!

2019-12-13 14:20

Tas viss būs Dieva vārdā...: Ārprāts!!! Vienīgā vieta bija kur nabags un vientuļš ceļa gājējs droši varēja ieiet un palūgt Dieviņu lai arī graša nebija kabatā,arī tā ir noskausta un komercealizēta!! Es saprotu katram iespējamu ziefojumu..
Es iešu um ziedošu cik varēšu,es gribu redzēt kurš mani neielaidīs baznīcā vai kas mani metīs ārā no baznīcas !!!!!!!!

2019-12-13 15:08

Ne jau: baznīca pieprasa naudu!!!!!!!!!!!!!!!!!

2019-12-13 16:47

AK VAI: Vai tad pirmo gadu koncerti baznīcās notiek? Un vienmēr māksliniekiem par to maksā.

2019-12-13 17:19

Hai!: Piekrītu par cenām!Lai nu kur ,bet baznīcā Ziemassvētku koncertiem ir jābūt par ziedōjumiem...

2019-12-13 17:33

Viss it kā Dieva ziņā !!: Ja mākslinieki koncertē baznīcā tad tikai par ziedojumiem par prieku cilvēkiem,kas nevar atļauties citur dārgās biļetes!! Baznīcēniem par prieku!! Lai dzied un ieskatās katram acīs un saprot kam viņi dzied!!!Vai tiešām baznīca ir pēdējais punkts uz "i" viņu izdzīvošanai! Ja tā nav baznīca ,kas iekasē naudu par koncertu,tad ir taču arī šajā svētā vietā draudze un mācītājs un citas pārvaldošās amatpersonas,kas nosaka ,kas notiks baznīcā un kādā veidā !!

2019-12-13 18:34

tfu: Šī baznīca ar naudas iekasēšanu vienmēr bijusi topā. Un , vai baznīcā būtu jārīko tādi koncerti kā klubiņos? Kāpēc jāaicina kaut kādi muzikanti-mantrauši, kuri nekaunas pat baznīcā naudu pieprasīt? Lai klubā taisa savu baurošanu un prasa naudu! Baznīca jāpārdēvē par Trīsvienības klubu! Visādas gaismiņas kā diskoklubā jau tur ir! Vēl tik bāriņu uztaisīt vajag! Un būs vēl lielāka peļņa! Piedošanu, bet es šo iestādi par baznīcu nosaukt nevaru, jo nav tur svētuma, tikai nauda pāri visam!

2019-12-13 20:19

lumpene: Baznīca ir kori un solisti var koncertēt! Ir briesmīgi ka nabags pat Ziemassvētkos nevar atnākt uz koncertu bez maksas! Es domāju tajās baznīcas Dieva nav!

2019-12-14 01:04

bobis: Rīgā uz koncertiem baznīcās biļetes maksā ~20eur. Bet. Vienmēr ir noteikts skaits bezmaksas ielūgumu, kurus var saņemt penžas u.c. maznodrošinātie.

2019-12-14 16:36

vasara100: Tās nav baznīcas, kur prasa naudu. Arī lauku baznīcās rīko sirsnīgus koncertus, kāpēc tur naudu nepieprasa? Arī lauku baznīcās jālabo jumti, jāapmaksā elektrība, apkure. Superpuper mākslenieki lai uzstājas krogos, klubos un prasa naudu. Tas ir apsveicami un atbalstāmi. Bet, ne jau baznīcā! Mans personīgais fui šīs baznīcas vadībai. Nezinu kas tur ir tā vadība, bet gan jau kāds bīskaps, mācītājs. Interesanti, ka baznīcas mājas lapā nav rakstītas nekādas cenas. Ne par ekskursiju, ne par laulības ceremoniju, ne par šo bēdīgi slaveno koncertu. Tu, cilvēks, aizej uz baznīzu, a izrādās, ka tur naudu pieprasa, savādāk vari iet projām? Tā ir?

2019-12-16 09:17

liepajniece: Atceros vienu koncertu NO SIRDS UZ SIRDI . Viena no dziedātājām bija Rēzija . Un biļete protams par naudu , un ne to mazāko . Jau toreiz nodomāju tieši to pašu , ko cilvēki šajos komentāros raksta . DIVKOSĪBA un MANTKĀRE . Kāds sakars te no sirds uz sirdi - tā saucamie mākslinieki aizelsušies skrien no viena pasākuma uz otru naudu pelnīdami , jo šis ir VIŅU pļaujas laiks .

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz