Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Liepājas muzejs saņem dāvinājumā divus Ulda Pīlēna darbus

Liepājas muzejs saņem dāvinājumā divus Ulda Pīlēna darbus
Foto: Publicitātes
12.04.2017 12:17

liepajniekiem.lv

Arhitekts, uzņēmējs un mākslas kolekcionārs Uldis Pīlēns Liepājas muzeja mākslas priekšmetu kolekcijas krājuma papildināšanai uzdāvinājis divus savus darbus, ko vēl šonedēļ ir iespēja apskatīt izstādē ”Cikls. 30/70” Liepājas muzejā, informē Liepājas muzeja muzejpedagoģe Zane Goldmane.

Ulda Pīlēna darbu izstāde Liepājas muzejā būs atvērta vēl tikai līdz 16. aprīlim. Tā piesaista lielu apmeklētāju interesi un atzinību. Autors norāda, ka pēc izstādes Liepājas muzejā darbi, visticamāk,  nonāks vairākās privātkolekcijās un turpmāk vienkopus plašākai sabiedrībai vairs nebūs apskatāmi.

Uldis Pīlēns atzīst, ka radošā izpausme šajā jomā ir viņa meditācija, tāpēc tiks radīti jauni gleznojumi. “Pēc attieksmes pret dzīvi esmu arhitekts, kas iegūtās arhitekta izglītības ietvaros mācījies arī zīmēšanas, gleznošanas, krāsu un materiālmācības gan Latvijā, gan Vācijā Bauhaus universitātē. Šī mana tā saucamā gleznošana, jeb, kā man labāk patīk to dēvēt – krāsu meditācija – visvairāk nepieciešama man pašam. Priekš manis nav izdomāta labāka metode prāta nomierināšanai un atslēgšanai, kā ļauties emocionalitātei un zemapziņas vadībai,” stāsta Uldis Pīlēns.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli