Sestdiena, 25. janvāris Sigurds, Zigurds, Sigvards

Liepājas Universitātē skatāma Iritas Timbras darbu izstāde

Liepājas Universitātē skatāma Iritas Timbras darbu izstāde
Foto: Ģirts Gertsons
09.01.2018 12:17

liepajniekiem.lv

9. janvārī Liepājas Universitātes mākslas gaitenī tika atklāta mākslinieces Iritas Timbras darbu izstāde. Uz atklāšanu bija pulcējušies gan Liepājas Universitātes rektore, gan mākslinieces bijušie pasniedzēji, kā arī darba kolēģi no Liepājas BJC un citi interesenti, portālam vēstīja LiepU Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jansone.

Sveicot mākslinieci, rektore atzina: ”Kolēģi, šoreiz mums atkal ir jauna izstāde. Irita ir mūsu absolvente, kurai ir īpaša māksla, kas atšķiras no šeit iepriekš redzētā un tas ir ļoti brīnišķīgi, lai šajā aukstajā laikā, kad nevaram sagaidīt sniegu, ienestu ēkā krāsainumu un prieku.”

Uzrunājot klātesošos, docētāja Inta Klāsone uzsvēra, ka šī reize ir īpašs gadījums, jo LiepU absolventi arī uzsāk skaisto tradīciju – eksponēt savus darbus mākslas gaitenī. Māksliniece atzina: ”Prieks par šādu sadarbību un par to, ka esam kopā, jo tikai turoties kopā mēs varam daudz, daudz vairāk.”

Pati māksliniece atzīst, ka viens izstādes darbs tapis no ekspozīcijas sākuma iekārtošanas brīža līdz atklāšanas brīdim, piebilstot: ”Nevēlos neko par darbiem teikt, jo es neesmu uz to plātīšanos. Man šķiet, ka darbi runā paši par sevi, katram pašam ir iespēja saredzēt.”

Ikviens interesents ir aiciāts apmeklēt izstādi Liepājas Universitātes 2. stāvā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)