Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Liepājas Universitātē skatāma “Open Lab” izstāde

Liepājas Universitātē skatāma “Open Lab” izstāde
Foto: Publicitātes
27.11.2017 12:25

liepajniekiem.lv

Liepājā uzsākts jauns pasākumu cikls “Open Lab”, jeb atvērtās laboratorijas, kurās jaunajiem māksliniekiem un citiem interesentiem ir iespēja piedalīties diskusijas un radošās darbnīcas, kā arī pieredzējušu mentoru vadībā padziļināti izpētīt kādu globāli aktuālu tēmu caur mākslas praksi, vēstīja “Open Lab” projekta organizatore Ieva Vīksne.

Pirmais “Open Lab” ar tēmu “Augmentētais ķermenis” tapa sadarbībā ar jauno mediju mākslas festivālu “iWeek”. Diskusija norisinājās festivāla laikā 15. novembrī, savukārt radošās darbnīcas notika no 25. līdz 26. novembrim.

Diskusiju vadīja māksliniece un pētniece Maija Demitere, dalībnieki – Stīvens Fišers (Stephen Fisher) un Klaivs Makkartijs (Clive McCarthy) no Linkolnas Universitātes Lielbritānijā un pasniedzēji no Liepājas Universitātes. Radošajā darbnīcā – laboratorijā dalībniekiem bija iespēja pieredzējušu mākslinieku vadībā radīt un attīstīt jaunas vīzijas par mūsu ķermeņiem un tā nākotni. Mentoru lomas ieņēma starpdisciplināra un performanču māksliniece Gundega Evelone, mediju mākslinieks un pasniedzējs Kristaps Biters un mākslinieks, kurš darbojas mākslas un zinātnes, biomākslas laukā – Gints Gabrāns.

Darbnīcu rezultāti būs apskatāmi izstādē no 27. novembra līdz 1. decembrim Kūrmājas prospektā 13. Interesenti ir aicināti uz izstādes atklāšanu 27.novembrī pulksten 17. 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli