Trešdiena, 17. jūnijs Artis, Artūrs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Mākslas skolas zālē atklāj vasaras plenēra darbu izstādi

Mākslas skolas zālē atklāj vasaras plenēra darbu izstādi
Foto: Publicitātes
05.09.2013 15:35

liepajniekiem.lv

Pāvilostā no 10. līdz 19. jūnijam notika Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas prakse, kurā strādāja mākslas izglītības programmas vidusskolas grupas piecas audzēknes un skolotāja Ilze Karlesone. Ir sācies jaunais mācību gads un skolas zālē, Alejas ielā 18/20, ir atklāta šīs vasaras plenēra darbu izstāde, kuru aicināts novērtēt ikviens interesents, pavēsta skolas pārstāve Sandra Zāle-Zālīte.

”Plenērs tā ir zīmēšana un gleznošana brīvā dabā – pie jūras, parkā, mežmalā, pilsētā, vecā alus brūzī, kur mūs pārsteidza monumentālā arhitektūra,” stāsta skolotāja Ilze Karlesone. ”Izstādē redzamajos darbos motīvi ir vieni un tie paši, bet rokraksti un krāsu izjūta jaunajām māksliniecēm ir atšķirīgi. Katrīnai Pomerancei ir savdabīga kompozīcijas izjūta, gleznojumos dominē tumšie toņi, smalkas noskaņas skicēs. Justīne Seile izceļas ar drosmīgu krāsu ekspresiju. Beātei Vecvagarei tuvāka akvareļa tehnika, kur izpaužas viņas poētiskā daba. Ivonna Kalita un Dina Danosa – mākslinieces jau ar izstāžu pieredzi un milzīgām darba spējām. Viņas maksimāli izbaudīja šo kopā strādāšanas laiku, un tā tapa daudzi noskaņu zīmējumi dažādās tehnikās un gleznojumi Pāvilostai raksturīgos toņos.”

Plenēra noslēgumā trīs dienas nodarbības vadīja LMA profesore gleznotāja Irēna Lūse. Viņas padomi un lielā pieredze bija neatsverams ieguvums plenēra dalībniekiem.

Plenēra dalībnieki saka lielu paldies Pāvilostas bērnu mākslas skolai un personīgi Zigurdam Vilnim par telpām dzīvošanai un radošai darbībai, kā arī visaugstākajam par skaisto laiku šajās jūnija dienās.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz